Ty můj paroháčku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dlouho jsem přemýšlel, jak svojí přítelkyni oznámit, že mě vzrušuje představa, že si to rozdává s jiným chlapem. Náš sex byl vždycky velice vášnivý a občas se to zvrtlo v zvířecí milování, kdy jsme si říkali všechno, co nám přišlo na jazyk. Už ani nevím, jak jsem to udělal, ale začala mi sama do ucha šeptat o fiktivním sexu s jiným mužem. Když viděla, jak mě to vzrušuje, nedalo jí to a po sexu se mě zeptala, jestli je to opravdu to, co bych chtěl? Jenže to řekla tak, jako bych se za to měl stydět a nedokázal jsem jí říct, že by mi nevadilo, kdyby se to doopravdy stalo. Uplynulo několik měsíců a já to pomalu vzdával, i když jsem tajně chodil na záchod ulevit si pod tíhou představ, jak mojí krásnou dvacetiletou černovlásku s luxusníma dvojkama a pevným zadečkem, klátí někdo jinej.

Měl jsem naplánované hory, kam jsem jel jen s kamarády. Ona zůstala doma a to, co ze mě udělala po týdnu nadržennost, se nemělo stát. V průběhu hor jsem měl narozeniny, v ten den už jsem byl už poměrně nadrženej, když mi přišla smska:“Miláčku, je mi líto, že nemůžeme být spolu a že ti nepředám dárek, všechno nejlepší.“ Na to jsem se chytl a napsal jí: „A co kdybys pro mě něco udělala? Kdybych chtěl, abys byla zlobivá?“ Jenže na to mi přišla odpověď, abych se nebál, že je tam hodná a čeká na mě. Chvíli mi trvalo, než jsem jí vysvětlil jak to myslím. Nakonec, když pochopila, že si z ní nedělám srandu, souhlasila. Jenže to jsem si myslel, že se vrátím, ona mi o tom povypráví a užijem si hezkej sex. Omyl. Domluvili jsme se na tom, že bude zlobivá, půjde někam za zábavou, vyhlídne si, koho bude chtít a zatáhne ho domu nebo půjdou k němu. Samozřejmě já jsem jí musel slíbit, že já jí podvádět nebudu a je to jenom moje touha a dárek k narozeninám. A že se to nebude opakovat.

Ten večer měla jít do města a vrátit se domu s hezky prosáknutýma kalhotkama cizím spermatem. Já jsem čekal, že se mi ozve, jak slíbíla, až bude po všem. Jenže se mi neozvala, do konce hor…nic.

Umíte si asi představit, jak pro mě ty poslední 2 dny byly neskutečně dlouhý. Když jsem vracel domu, přišla mi zpráva, ať se jí ozvu až budu v Čechách. Myslel jsem, že se zblázním, celou dobu jsem na sebe ani nesáh a v kalhotách mi to jenom pulzovalo.

Když jsme se konečně sešli, bylo na ní znát, že se něco změnilo. Hned jsme mířili do postele a já čekal, že zažiju to, po čem jsem toužil, jenže nezažil. :“ tak povídej, našla sis někoho?“ To už jsem jí začal slíkat. Jakmile jsem jí sundal kalhoty, bylo cítit, že je pořádně vlhká, měl jsem radost, že se na mě těší, ale nebyla vlhká ze mě. Sundal jsem jí kalhotky a vykoukla na mě její voňavá dírka, z který vytejkalo semeno. Povídá: „když sis to tolik přál, ale můžu ti říct, že to byla největší chyba v tvým životě“ Nikdy nezapomenu, jak se na mě dívala, jako bych byl poníženej. Mezitim už jsme byli oba nahý a já se snažil do ní dostat, ale ona vzala gel a začala mi honit péro. Já myslel, že mě chce jenom namazat, jako vždycky, takže jsem byl nad ní a čekal, až mě nechá vklouznout dovnitř. Tak se ptám:“Tak co se tedy stalo?“ :“Víš, já tě mám ráda, ale to, co jsem zažila, se nedá se sexem s tebou srovnávat. Tady ten tvůj ubožáček, kterým jsi mě nikdy neudělal, už se nikdy do mí krásně vystříkaný komůrky nepodívá. Stejně by ses hned udělal. Ale neboj to nevadí, jsem ráda, žes na mě s tou dávkou počkal, chtěl jsi to přece sám, hezký narozeniny“ Potupně jsem se udělal, stříkalo to všude a ona se jen smála, dala mi pusu na čelo, koukla se na mě a řekla:“Ty můj paroháčku“ Nebudu vyprávět o dozvucích tohoto vztahu, chtěl jsem to vrátit, jenže pokaždé argumentovala tím, že jsem to přece chtěl sám. Dlouho po tom jsme se ještě hádali a snažili se usmířit, ale nešlo to.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *