Trojka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Po té co jsem přišel na nevěru své ženy kdy se mi na naléhání, že se něco děje, že se změnila v sexu se přiznala že má milence. Po prvotním vzteku a sám sebe ptajíc kde a v čem jsem udělal chybu proč si musela najít milence jsem zjistil že představa jak moje žena vzdychá a užívá si na jiným ocasu mne vzrušovala. Vzal jsem tuto skutečnost celkem v klidu. Začali jsme o tom co se stalo mluvit. Ptal jsem se ji na různé detaily co jak a kdy bylo. Nakonec jsem se od ženy dozvěděl, že i když to není podstatné tak ho měl většího. Hned jsem si představil jak do kundičky mé ženy zajíždí větší péro a byl jsem neskutečně vzrušený. Sice mne řekla, že ten milenecký vztah ukončila, ale to že to byl kolega z práce mne nenechávalo klidným. Když jsem zjistil, že mne představa toho jak je moje žena uspokojována jiným ocasem vzrušuje, tak jsem si řekl, že až se situace uklidní, tak ji navrhnu, že si občas může zarajtovat na větším péru svého kolegy z práce. Přiznala, že těch 19cm bylo opravdu super. Ale chtěl bych být u toho. Chtěl jsem i odzkoušet motto své ženy „nikdy neříkej nikdy“. Tvrdí, že trojka je už moc, že by ji nedala, ale já říkám, že by se mělo vyzkoušet v sexu i něco nového. No a teď by byla příležitost.

Jednou mne řekla, že by chtěla aby ji protáhl kundičku kolega z práce. Opět mne ta představa vzrušila. Tak jsem svolil, ale za podmínky, že chci být u toho i za cenu, že si nakonec nezašukám se svoji ženou. Po velmi dlouhém přemlouvání teda souhlasila. Tak to domluvila u sebe v práci, na ubytovně, takže s pohodlím na dvojposteli to bylo úplně ideální. Trochu se styděla, i když nevím proč, když s ním šoustala necelé dva roky a já její tělo znal víc jak 15let . Začali se svlékat a vášnivě líbat. Bylo vidět že jsou sehraní a vzrušení. Já seděl v křesle a celé to pozoroval. Hlavně jsem byl zvědavý na to jeho nádobíčko, které měl mít větší než mám já. Teď se na mne moje žena pousmála a pomalu mu stáhla trenýrky. A opravdu už mu z poloviny stál a já malinko záviděl. Vzala mu ho do pusy a začala pomalinku a vášnivě sát. A jeho péro se zvětšilo do již zmíněných 18-19cm! Teď si lehla a doširoka roztáhla nohy a nechala ho aby ji lízal krásně na proužek oholenou kundičku. Slastně při tom vzdychala a občas na mne koukla se spokojeným úsměvem. To už se mi v kalhotách také začalo bouřit moje péro.

Po chvíli jej moje žena převalila a on ležel na zádech a před ní se objevilo velké péro, které čekalo na to až na něj dosedne. Přesunula se nad ten ocas svoji kundičkou a pomalu si jej nechávala do sebe zajíždět. Vždy když ho měla v sobě jen na krajíčku kundičky tak po té prudce dosedla až ho tam měla úplně celého. A znovu na krajíček a znovu prudký dosed. Takhle si chvilku hrála a při každém prudkém dosednutí krásně vzdychala. A potom začala divoká jízda kterou jsem u mé ženy ještě neviděl. Na koníka to má opravdu ráda. Po chvíli ji převalil na záda a začal do její kundičky rvát to svoje péro zepředu. Ten pohled na to jak si větší péro prodírá cestičku do kundičky mé ženy se nedá popsat. Kousek po kousku zajížděl až tam byl v plných 19cm. Žena při tom nádherně vzdychala a užívala si to. Neskutečně mne to vzrušovalo a já si začal honit svůj ocas.

Nechal jsem je takhle chvíli řádit v různých polohách a připravoval se i já. Přistoupil jsem ke své ženě a strčil jsem ji své péro do pusy ať mi chvíli pokouří. Když zase byla v poloze na koníčka tak jsem zezadu přistoupil a zatlačil na záda aby se více prohnula a vystrčila na mne svoji druhou dírku. Ještě nikdy neměla v sobě dva čuráky najednou. Aspoň o tom nevím. Tak teď mněla příležitost si to odzkoušet a zašukat si dobezvědomí. Tak jsem je přibrzdil v řádění a nasadil své péro na druhou zadní dírku a pomalu se začal cpát dovnitř. Až se trochu uvolnila tak jsem do ní zajel až na doraz. I když jsme byli každý v jiné dírce tak jsem cítil jeho péro které dokonale vyplňovalo kundičku. A začala opět divoká jízda. Řvala rozkoší co to jen šlo. Po chvíli si lehla na záda a kolega se do ní začal cpát zepředu. Teď bylo krásně vidět jak do její kundičky zajíždí větší ocas jak je krásně roztažená, a opravdu se tam vlezl celou délkou až po koule. Neskutečná šoustačka, neskutečná trojka. Tak divokou a vášnivou jsem svou ženu jsem neviděl. Po chvíli jsme ji postříkali celou… na prsa, na bříško…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *