Tři kamarádi a Jerry I.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Zprvu abych představil hlavní hrdiny. Takže:
Frank: Normální dospívající kluk.Trochu namyšlený a za každou cenu se snaží zavděčit holkám.
Thomas:Je trošku nesmělí a moc se o holky nezajímá.
Erik:Vysoký a hubený sportovec.Petří spíše k nemluvným hochům a rád se drží vedle Franka.
Jerry:Chodí do stejné třídy jako všichni ostatní.Snaží se stále dostat do spolku „Tří kamarádů“.On byl ten, kdo všechno odstartoval.

Linda:Nejvyspělejší holka třídy.Blond vlasy, modré oči a nádherná prsa, která vypadají na 12 let skutečně úctyhodně.
Mimi:Jedna z nejlepších kamarádek Lindy.Všechno prožívají společně a má bohatého tatíka.
Tess:Blonďatá nesmělá holka.Odjakživa našla zalíbení v Erikovi.Asi kvůli sportu.Mimi a Tess jsou trochu zaostalejší než Linda ale Tess je hodně nadržená.
Všechny tři ještě byly panny.A opravdu hodně potřebovaly nějaký penis v jejich kundičce.

Vše začalo na závodě motorek.Kluci se šli podívat na své oblíbené jezdce.Mezi nimi byl i Jerry.Poslední dobou se hodně drží u Tří kamarádů a vypadá to, že by ho mezi sebe mohli i přijmout.
Z nějakého důvodu se tam objevili i holky.Asi se šli podívat na nejhezčího závodníka ze všech motorkářů tam.Lindu to opravdu nebavilo a čekala jen na vyhlášení až si závodníci sejmou helmy aby mohla obdivovat jejich tváře.

A pak se stala věc, která všechno odstartovala.Linda nosí často tričko jen nad pupík a právě tam, ji štípl komár.Linda zaječela protože se lekla.Jerry si ji všiml.Seděla jen o pár míst vedle a všiml si taky jak se Linda hladí po bříšku a dívá se směrem dolů.Jerry ji tak chvíli pozoroval jak se hladí po bříško a různě se škrábe, až se stalo něco, co Jerry neznal.Ucítil zvláštní nával vzrušení a tlak dole u stehen.Když se podíval mezi nohy zjistil, že mu jeho penis stojí.Jerry nevěděl co to znamená a když si všiml tří kamarádů jak jsou zabraní do jízdy nenápadně se vytratil.Když uviděl pod tribunami nápis WC, tak se mu v hlavě zrodil plán.

Zavřel se v kabince, sedl si na mísu, sundal si kalhoty a pozoroval svého šulínka jak je skleslý a míří dolů.Nechápal.Pak si vzpomněl na Lindu a na její hlazení a znovu ucítil ten nával.Začal se mu stavět a Jerry uviděl, co nikdy neviděl.Vůbec poprvé začal zkoumat své pohlaví.Zpozoroval pár chloupků nad hadičkou.Sjel pohledem dolů, kde uviděl natrčený šulínek.Pohled mu zůstal na jeho žaludu, který byl do půlky zahalen předkožkou.

Jak na něj chvíli koukal, zatoužil vidět, co je pod tou předkožkou.Uchopil ho do dlaně, a stáhl kůžičku dolů, dokud to nezačalo bolet.přestal.Červený žalud tam stál a koukal na Jerryho a on koukal na něj.Pak vše ustalo, penis se začal zmenšovat a předkožka se zase natáhla zpět.Závod skončil a všichni se vidali domů.Jerry se rozhodl, že musí to, co se mu stalo, říct kamarádům.Vidal se tedy domů.Převlékl se, a šel k Frankovi domů.

Když tam přišel, kamarádi byli v debatě o závodech.Jerry zaťukal a Frank otevřel.
„Co tu chceš ňoumo!!!“řekl Frank
„Jen vám chci něco říct! a ukázat.“
„Tak pojď dál.“
Jerry přišel do pokoje kde byli všichni, sedl si na postel a všichni na něj koukali.Jerry se zamyslel, zavřel oči a myslel na Lindu.Okamžitě se mu udělala boule na kalhotech.Rozepl si knoflík a rozepl si poklopec.Sundal si kalhoty a pak i slipy, které ho tlačily.Na vykulené kamarády vykoukl Jerryho penis.Chytl ho do ruky a stáhl předkožku.Vzápětí se udělaly boule všem kamarádům.Všichni hleděli na Jerryho penis a na svou bouly.Nastala chvíle ticha………..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *