Trest za nevěru

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byly už 3 hodiny po půlnoci, když jsem vystupovala z taxíku a cítila jak mi z kundy stále ukapává semeno mého milence. Manžel je na služebce a vrátí se zítra a děti jsou u babičky na prázdninách, takže jsme si to dnes náležitě vychutnali.

Vběhla jsem rovnou do koupelny, začala napouštět vodu do vany a rychle se vysvlékla. Seděla jsem na vaně, projížděla si mokrou kundu prstem, který jsem si vždy olízla, abych si připomněla ty nádherně prožité okamžiky, když nade mnou zaburácel hlas mého manžela: kdo to byl Ty děvko?! Začala jsem koktat nějaké nesmysly a na tvář mi dopadla manželova ruka. Poprvé v životě mne uhodil! Rozplakala jsem se, prosila za odpuštění a ujišťovala Romana, že to bylo poprvé a naposledy. Plivl mi do obličeje, odešel a když jsem přišla do ložnice, zjistila jsem, že si ustlal v dětském pokoji. Během týdne jsem se ho snažila svést, plazila jsem se nahá u jeho postele a prosila o vyšukání a i když jsme si sexu užívali skoro denně, vždy mi odpověděl, že o děvku zájem nemá. V pátek ráno mi při odchodu sdělil, že budeme mít večer návštěvu a že občerstvení zajistí sám. Večer se objevil s dvěma cizími chlápky, krabicí chlebíčků a několika lahvemi alkoholu. Usadil ty dva v obýváku, pomohl mi nachystat skleničky na pití a chlebíčky na tácy a mezi řečí mne poslal abych se upravila a že prý by nebylo na škodu, kdybych si dala sprchu. Chtěla jsem protestovat, ale jeho pohled mne odradil od dalších protestů a odešla jsem do koupelny. Ani jsem nepostřehla, že přišel za mnou a odnesl všechny mé věci, takže z koupelny jsem byla nucena odejít jen v osušce. Čekal na mne u koupelny a táhl mne tak jak jsem byla do obýváku. Cestou se mi uvolnila osuška a do obýváku jsme vcházela už nahá. Ti dva už tam seděli rozvalení na sedačce taky nazí a při pohledu na mé tvrdé trojky a upravenou kundičku se jim začaly parádně zvedat jejich velké ocasy. Chtěla jsem utéct, ale Roman mne držel pevně. Tak pánové, tahle děvka Vám bude zcela k dispozici a pokud se Vám bude zdát, že nespolupracuje, potrestejte jí a v jeho ruce zasvištěl jezdecký bičík, kterým mne vždy jemně vzrušoval na mé prdelce. Stála jsem tam jako sloup, neschopna pohybu a když mne ti dva dostrkali ke stolu, aby mne na něj položili a jeden mi nacpal čuráka do pusy a druhý neurvale prsty zajel do mé nepřipravené kundičky, rozplakala jsem se. Roman se usadil do křesla, pozoroval nás a s úšklebkem prohodil, že brečet jsem měla než jsem se začala kurvit.

Bylo to příšerné, ale držela jsem jako ovce nechala se ojíždět ve všech tělních otvorech. Když jsem měla zrovna volná ústa snažila jsem se prosit o smilování, ale všichni 3 se jen smáli a naopak si ještě s větší brutalitou na mne ukájeli své zvrhlé choutky. Cítila jsem jak mne bolí a pálí celé tělo, bradavky byly citlivé od jejich okusování, kundička i prdelka pálila po nájezdech velkých ocasů a když mne Roman přivazoval k posteli, abych si odpočinula neměla jsem sílu se vzepřít. Probudila mne příšerná bolest na bradavkách. S hrůzou jsem otevřela oči. Ti dva seděli u mne na posteli, tahali za řetízek, který jsem měla připevněný na bradavkách a strkali mi prsty do spodních dírek. Roman seděl v koutě na židli a jen se usmíval. Už jsem snad ani nevnímala, co se mnou dělají, jen si pamatuju, že jeden Romana vždy informoval, že se mi to musí líbit, protože jsem se zase udělala!

Klekni si Ty děvko, ozvalo se nade mnou. Poslechla jsem, neměla jsem na výběr pokud jsem nechtěla dostat opět výprask, po kterém jsem cítila jak mě pálí celé tělo. Trvdý ocas se střídal v mých dírkách a neurvalé ruce drtily mé rozbolavěné bradavky. Nevěděl jsem, že máš ráda tak tvrdý sex, tečeš jako rozvodněný potok ty couro slyšela jsem nad sebou a teprve nyní mi došlo, že tento hlas patří mému Romanovi. Držela jsem však dál a dokonce jsme byla na vrcholu blaha, když jsem zjistila, že už mne šoustá konečně „můj Roman“. Spali jsme až do večera, kdy mne Roman probudil, když mi prsty žmoulal poštěváčka a jakmile cítil, že jsem zvlhla začal do mne opět vrážet svůj tvrdý ocas. Slyšela jsem jak křičím rozkoší a třásla jsem se vzrušením, když mi Roman vulgárně nadával.

V neděli ráno mne Roman odvedl do koupelny, kde mi v zrcadle ukázal všechny ty modřiny, velké cucfleky na krku a kozičkách a zmáčknutím bradavek připomněl jak se mi do nich brutálně zakusovaly zuby najatých prznitelů. Tak co děvko, ještě se mi budeš kurvit? Chceš to zopakovat? Špitla jsem že ne a své slovo jsme dodržela i když si myslím, že mi Roman moc nevěří. Šoustá mne však nyní častěji a když má chuť být mým prznitelem, odváží děti k některé z babiček a provádí se mnou to, co mi kdysi prováděli dodnes pro mne stále neznámí chlapi. A dělá to moc dobře !

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *