Totální důvěra = Totální průser

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Trvalo mi poměrně dlouho, než mi došlo, že se doma děje cosi divného. Vůbec mi nebylo divný, že kluci jsou pravidelně sami doma a nevědí kde je máma. Asi má hodně učení, chodila tou dobou na denni angličtinu.

Jednou jsem přijel dřív ze služební cesty a doma dva hladový pubescenti, který jsem nakrmil s tím, že já si dojdu za kámošem na věčeři do hospody. Když jsem odemykal bránu viděl jsem naproti v autě dvě líbající se hlavy. Všechno mi došlo, když vystoupila a šla domů. Potkali jsme se ve dveřích a na dotaz co to má být, jsem se dozvěděl, že nic. Na to jsem se zmohl jen „Příjdu za chvíli“ a významně jsem zabouchl dvěře. Tři piva a několik nesouvislých vět mi náladu nevrátilo a tak jsem se vrátil domu. Doma se diskuze ukončila s tím, že to je kamarát ze školy a že jí hodil domů, jelikož je hodnej. Vůbec se mi to nelíbilo, ale tím se to uzavřelo. Pár dní vše fungovalo jakž takž normálně a to mne opět ukolíbalo.

Po čase jsme šli se známými na večeři do Haciendy. Žena se oblékla poněkud odvážně. Samodržícím punčochám vykukovali spodní části výrazných krajek z pod krátké sukně a kozičky si lehce sešněrovala, aby byly pěkně na očích. No každej chlap pokukoval. Než jsme odešli prohlásila, že dneska bychom jí mohli pěkně protáhnout. No já se těšil. Večeře probíhala skvěle. Bavili jsme se ohromně, až nás bolelo břicho. Prostě pěknej večer. A tak jsem pln očekávání chytil taxi a hurá domů. Před domem na mě o půlnoci čekal náš softwarový odborník a, že musí mluvit s mým kolegou, který nemá mobil. Vzal jsem ho tedy do restaurace, kde kolega sedával. Dost mě to naštvalo a kolega už odjel vlakem domů, a tak jsme se rozloučili a já mazal do postele. Manželka už byla svlečená jen v prádle a vše vypadalo bájo.

Jenže na křesle kam jsem si chtěl sednout ležel mobil. V domnění, že je můj jsem ho otočil. V ten okamžik jsem pochopil, že není můj a rozepsaná SMSka „Jsem strašně nadržená a chtěla bych se s tebou dnes krásně milovat až do rána…“

Přestal jsem vnímat a telefon jsem expresně poslal na topení. Hajzl se ani pořádně nerozlít, což mě vytočilo a šel jsem se uklidnit k lahvy metaxi do kuchyně. Po chvíly jsem si uvědomil, že ten telefon se nerozbil úplně a po jeho sestavení jsem prohlédl všechny SMS a moje hlava nebyla schopna dát dohromady nic jiného než to, že jsem křičel nějaké nesouvislé dohady. Manželka nereagovala jen koukala z postele a bála se, jak to dopadne.

Ve mně se najednou všechno pomotalo a strašlivě jsem jí brutalně opíchal. Potom jsem se cítil jako totální idiot. A přesto jsem na ní měl šílenou atavistickou chuť. Prostě v posteli jsme byli prakticky několik dní.

Zůstali jsme spolu a skokana snad opustila.

Teď po pěti letech se mi začíná hlavou honit trojka s někým příjemným náhodným. Zatím k ničemu nedošlo a přemýšlím nad svým psychickým zdravým. Zkuste poradit jít či nejít.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *