To, čo by som nikdy neuveril 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pri tejto konverzácii bola Eva stále v predklone a vytrčala naňho svoju pičku. Striedavo pritom krčila raz jednu a raz druhú nohu. Jej veľké kozy sa pritom mierne hombali a vo svetle ohna z krbu vrhali na stenu fantastické tiene. Jano si ho honil takým tempom, že som bol presvedčený, že za okamih bude hotový. Ale nie. Zato ja som už bol v pozore druhý krát.

V tom sa narovnala a otočila k nemu v plnej kráse z predu. Nič nehovorila, len sa usmievala. Jano sa postavil s kokotom v ruke a podišiel k nej. O krok cúvla a zastavila ho. Vieš aká bola podmienka, nie? Že sa ma nedotkneš. To nemyslíš vážne? Nechcel veriť. Dostal kladnú odpoved a tak ostal v nemom úžase stáť a honiť si ho. Ak to ešte vydržíš, tak uvidíš niečo viac, ak chceš. Jasné, že chcem.

Otvorila skrinu a vytiahla svojho robertka. Mal ozaj úctyhodné rozmery a bol z rady vybrujúco krúžiacich. Sám som jej ho kupoval v Amsterdame a viem, že ju vedel vyblázniť do nemoty. Požiadala ho ešte aby znova nalial i ked som na nej videl, že má dosť. Žobronil, aby sa mohol dotknúť aspon jej hombajucich sa cickov. Nedovolila. Pohár vypila na ex a posadila sa oproti nemu do kresla. Zodvihla nohy, zosunula sa nižšie a päty zaprela do kresla. Zapla robertka na malé otáčky a začala ho cmúľať. Druhou rukou si striedavo dráždila pičku a bradavky. Pomaly ho vybrala z úst a začala si nim prechádzať po prsiach, kde mala nabehnuté bradavky na prasknutie. Zatvárala oči a prestávala vnímať svet okolo seba. Alkohol a vzrušenie urobili svoje. Pomaly si ho presúvala k pičke. Keď sa tam dostala, tak ho tam nezasunula pomaly ako stokrát predo mnou, ale vrazila ho tak ako kôl. Zvíjala sa pritom ako had. To Jano stál už zozadu nad ňou a kokotom sa dotýkal jej tváre. Jeho drsné ruky začali spracovávať jej cicky a ona už neprotestovala.

Keď zacítila jeho kokot na lícach, pootočila hlavu a dala si ho zasunúť do úst. Fajčila mu ho krásne pomaly a s rozvahou. Mne ho fajčila nespočetne krát, ale toto bolo niečo iné. Užívala si to naplno. Zrazu sa postavila a oprela o stôl. Roztiahla nohy a cicky sa jej letmo dotýkali o dosku stola. Jano stál a nevedel, čo má robiť. Vtedy zavelila. Pojeb už konečne tú moju nadržanú piču!…..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *