Test nejen těla – část1 – Ostuda

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

      Bylo mi tenkrát 17 .Blížil se konec školního roku a náš gympl zavírali. A my měli prázdninách přestoupit do škol a učilišť které jsme si vybrali .Já s dvěma kamarády a jednou holkou jsme si vybrali vojenskou akademii u letectva. Bavil nás hodně sport a tak podle toho vypadaly i naše těla , navíc i náš prospěch byl znamenitý. Ostaních pár, kteří byli postavou a sportem nadaní se dalo na sportovní školy, někdo na medicínu , zbytek porůznu. A tady je můj příběh.
      Zbývají nám ještě dva dny a jsou poslední prázdniny. Dnes odevzdáváme knížky a podobné zbytečnosti. Celý den nás má dnes naše třídní. Je nejmladší z učitelského sboru.
Je to kočka!!! Kolem 26 let , taková skoro modelka s mokrou prsténkovou trvalou.
Chodí na učitelku dost sexy a lehce odívaná. Už byly na to stížnosti, ale ředitelka nad ní drží ochrannou ruku. Bodejť by ne, určitě se jí to líbí. Představte si jí jako Styflerovu mámu z „Prci , Prci …“ sex jí srší z očí … a přísnost taky!
      Zrovna ředitelka přišla do třídy „ Vážení studenti, zítra se k nám dostaví lékařská
komise z vojenské školy a doktorka ze sportovního gymnázia. Přijedou si prohlédli ty z vás, kteří u nich po prázdninách nastoupí. Pro ostatní jsem domluvila běžnou prohlídku naším školním lékařem. Všichni přijdete ráno v osm hodin čistě upravení“ pak něco prohodila s třídní a odešla. „ Poslouchejte mě , dnes vás pustím domů. Paní ředitelka mě sice přikázala vás tu ještě držet, ale vidím to jako zbytečné. Když mi slíbíte že půjdete rovnou domů a neprovedete poslední den žádné vylomeniny, tak můžete potichu po dvojicích odcházet“ řekla naše sexy třídní a my s radostí souhlasili.
      Naše vojenská čtyřka jsme se scukli u jídelny a brali to zadem kolem kuchyně. Jak jsme se tak zvesela pošťuchovali , převrátili jsme bedny s bramborami na auto. To bylo zrovna ředitelky a ta se k nám zrovna blížila přes dvůr. „ Takže vaše třídní mě neposlechla a pustila vás!!! No a co to rozmláceny přední okno !!! Zítra po prohlídkách se dostavíte i s třídní do ředitelny, teď na vás nemám čas!!! Bouchla dveřmi auta a vycouvala. To se máme zítra na co těšit, ještě že už jsou známky uzavřeny.
      Ráno jsem se vysprchoval, vzal čisté, bílé slipy a vyrazil do školy. Třídní nás už uvítala s mračením „ To si pěkně vypijete, takto mi udělat poslední den potíže“ ani jsem to kárání nevnímal. Koukal jsem na její průsvitné letní šaty, z kterých prosvítaly prsa a „nicotná šňůrková, bílá tanga“. Už mi brnělo ve slipech. Po osmé přišla ředitelka s doktory.
      Vojenský doktor s doktorkou a sestřičkou, doktorka ze sportovky a náš školní doktor.
Chvilku debatovali a pak se ujala ředitelka slova „ Paní doktorka ze sportovní školy a náš školní lékař vám všem udělají běžnou prohlídku. Ti z vás co se přihlásili k vojsku, na sportovní školu postupně hned po prohlídce odejdou do tělocvičny, kde se podrobí důkladné prohlídce. Adepti na medicínu se po prohlídce obléknou a půjdou také do tělocvičny, aby si udělali představu o budoucím povolání. Dohodli jsme se na tom společně s lékaři.“
„Nyní se všichni svléknete do spodního prádla a na vyzvání půjdete na toalety, kde dáte sestřičce moč. Rozuměli tomu všichni!!!“ pokračovala říďa, v tom jí něco vojenská doktorka pošeptala a ona s úsměvem přikývla „ Vojenští kadeti se svléknou úplně do naha, tak jako na vojně“ škodolibě se na naši čtyřku usmála a popošla k nám. Mnou projeli mdloby
a červenání. „Tak začneme se svlíkat , třído“ a třídní s ředitelkou se soustředili jen na nás. Určení doktoři zatím vytáhli svoje vyšetřovací nástroje , váhu s metrem a nějaký další přístroj ….. komuse se povídky líbí , uvítám odezvu a náměty na MaXXeS@seznam.cz ..zájem beru jako motivaci pro další pokračování , děkuji

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *