Tchýně Blanka – 8

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po večeři.

Na Blančino přání jsme rychle odešli z restaurace. Blance v kramflíčkách se šlo po kamenitém  chodníčku daleko hůře než mně a proto byla ke mně pevně přitisknutá .  Nebavili jsme se  a sledovali noční oblohu.Po příchodu jsem se okamžitě snažil sápat na Blanku. Ta však pro to neměla pochopení.

„Připrav stůl a dělej prostředí. Všechno je v červené tašce.“řekla a odešla do koupelny.

Otevřel jsem kabelu a našel koňak  se skleničkami a svíčky.  Rozestavil jsem  svíčky ,pustil tichou hudbu a připravil skleničky a minerálku. Žasl jsem jak Blanka měla všechno připravené na celý den a večer. Vše dokonale promyšlené. Jsem jenom loutka?  Sotva jsem s tím byl hotov a v pokoji svíčky vytvářely útulnou atmosféru vstoupila Blanka. Ne ona nevstoupila ona nádherně vplula!!!!

Oblečená neoblečená. Víc ukazovala než skrývala! Byl to nádherný pohled. Něco podobného jsem nečekal a dokonale překvapila. Ani jsem nepromluvil a jen s pootevřenou pusou sledoval jak kráčela ke křeslu. Její oblečení a svit svíček tomu dodával úžasnou atmosféru. Byla si jistá jaký dojem udělala. Vysoké podpatky ji nádherně tvarovaly postavu a nohy. Takto se jistě nepředváděla poprvé.

V černých lodičkách na vysokém podpatku, černé krajkované průsvitné košilce k pupíku sepnutou na dva knoflíčky a kraje se odkrývaly, černé krajkové podprsence, černých punčochách zapnutých k podvazkovému pásu a malých krajkových kalhotek, přes které  se rýsoval  její klín.

 

Na to se nedalo nic říct. Tiše jsem vše sledoval a kochal se tou krásou. Byla nesmírně svůdná a přitažlivá. Vstoupila jako dáma a bohyně, věděla jak zapůsobit a udělat dojem.To by muselo rozproudit k životu mrtvého.

„Naliješ? Nějak jsi oněměl. Nelíbí se ti to snad?“ potutelně se usmívajíc pronesla zvonivě. Škoda, že jsem jí neviděl kvůli světlu lépe do očí. Světlo by však rušilo celou atmosféru a požitek. Z hlasu bylo ale poznat její veselost a spokojenost.

Okamžitě jsem napravil tento nedostatek a ona sedíc na křesílku s přehozenou nohou přes nohu pozvedla skleničku a pronesla  přípitek. „ Na dnešní večer a noc“.

„ Na dnešní noc“ odpověděl jsem. Připravila jsi nádherné překvapení. Něco takového bych nečekal ani ve snu. Víš dobře jak upoutat a jsi nesmírně přitažlivá a vzrušující“.

Žena je vždy krásná, ale ona takto částečně oblečená tak, kdy  víc ukazuje než skrývá je nádherná.

Pokynula hlavou „ Děkuji za lichotku a tvoji spokojenost“

 

Vrhnout se na ni hned nešlo nešlo. Pokazilo by to celkovou atmosféru tento okamžik  jsem si chtěl vychutnat.  Pohodlně jsem se opřel v křesle se skleničkou v ruce a sledoval všechny její pohyby. Byla to dáma, která se obratem dovedla změnit na smyslnou ženu až děvku. Atmosféra přímo vibrovala sexem. Slovy lze jen těžko popsat tuto chvíli.

Popíjejíc  se zeptala  „ ty si neodložíš? Takto jsem tě viděla celý večer. Chtělo by to změnu. Já se též upravila ačkoliv jsem částečně v tom v čem celý večer.“

 

Na nic nečekaje jsem se zvedl se „ nemám takový ohoz jako ty a ani by mně to asi neslušelo“. Hned jsem chtěl rozepnout pásek u kalhot a alespoň částečně si odložit.

 

„ Jsem ráda, že se ti to tak líbí i já si něco přeji. Přála bych si aby jsi se vysvlékal pomalu. I žena se ráda dívá na pěkně rostlého svlékajícího se muže. Myslím, že máme dostatek času a není kam spěchat. I dobré jídlo je potřeba si vychutnat a jsou i jiné věci k vychutnání.“

 

„Taneční kreace asi nebudu zvládat a nikdy jsem pánský striptýz nesledoval. Takže nevím ani jak se dělá.  Zkusím splnit tvé přání a ke tvé spokojenosti.!“ Pomalými, ne již tak zbrklými pohyby jako předtím jsem si začal rozepínat pásek u kalhot. Přešel jsem na košili rozepnul a odhodil. Postupně jsem sundal kalhoty a tílko. Zůstal jsem ve slipech a ponožkách. Po mé kreaci jsem si začal sedat a chtěl svoje rozpaky zakrýt tím, že se napiji. Cítil jsem jak mně jsou slipy malé ale neměl jsem odvahu je odhodit.

„ Ale ale. To snad není všechno. Co ty ponožky. Ty to úplně hyzdí a o slipech ani nehovořím.

Staří Řekové také modelovaly muže urostlé, svalnaté a obnažené. První dvě podmínky splňuješ. Mimochodem, u ženy je zase zajímavější když částečně něco tají. Ty se navíc nemáš za co stydět, navíc už jsem měla možnost si tě prohlédnout a předtím jsi zábrany neměl.“  Okomentovala moji kreaci.

Pokračoval jsem dál. Ponožky byly jednoduché. U slipů byl trochu problém, přetáhnout  je dolů i když můj stojící penis se snažil vykukovat ven. Sundal jsem je a můj kamarád okamžitě vystřelil vzhůru aby se pořádně rozhlédl po okolí a i on pokochal její svůdností.  Oby neřekla zkusil jsem se ladně zatočit a pak si sedl.

Můj výkon okomentovala potleskem. „ No vidíš to jiná káva“ dodala.

 

„ Jseš krásně zahalená odhalená, ale je to trochu nepoměr, co když by jsi něco odložila“ reagoval jsem na to.

„Ano? A co bych asi měla odložit“ zeptala se potutelně a ďáblíci se jí míhali v očích. Myslíš tohle?“ Ukázala na kalhotky. „ To by jsi mi musel ale pomoci.“  Postavila se.

Zatočila se a začala si pomalu rozepínat  košilku. Byly tam jenom dva knoflíčky.Sundala si ji, nechala  vyset v ruce a otočila se ke mně zády. „Prosím“ zašeptala. Věděl jsem co se po mně žádá. Rozepnout  podprsenku což jsem okamžitě splnil. Nechala ji volně spadnout a hned si oblékla košilku. Teprve potom se ke mně otočila. V průhledné košilce  se její prsa nádherně  rýsovala. „ Ještě něco?“ Řekla vesele .  „Asi ano.“  Odpověděla si .Ohnula se sundavajíc svoje titěrné kalhotky. „ Takhle je to lepší?“ a napřímila se. Podvazkový pás jí nádherně rámoval  její klín, ze kterého vykukoval světlý chomáč chloupků. Přičichla si ke  kalhotkám a hodila mi  je. „ Na jsou tvoje. Na památku. Ať máš nějakou kořist, lovče“. Zatočila se  a rychle si sedla zpět do křesla  na které hodila rozprostřený ručník. Celým tímto představením jsem byl nesmírně vzrušen.  Kalhotky jsem chytil a i já k nim přičichl. Voněly jejím ženstvím a byly pěkně vlhké. Musela být též vzrušena na nejvyšší míru tak jako já. Dotknout se jí tak snad vystříknu jak malej kluk. Raději jsem si sedl a vzala si svoji skleničku, jinak by celé představení asi rychle skončilo.

„ Vidíš jak ti to sluší když jsi odhalený a s tím stojící kolíkem je nádhera se na tebe dívat. Jseš jako vytesaný Apolón. Nepospíchej. Prosím!“ jenom dodala. „ Něco tu však chybí“ rychle se zvedla a proplula kolem mne dopořávajíc mně pohledu na ní. Odešla k taškám, chvilku se v nich ohnutá prohrabovala. Musela vědět, že ji sleduji a pozoruji její rozkrok a zadeček. Zvedla se a v ruce měla sáček s oříškama. Ani nevím odkud vylovila i talířek. Přišla až ke mně, naklonila se tal abych měl výhled a lehce se mně dotýkala. Talířek s oříškama položila na stůj. Musel jsem ji pohladit po odhaleném zadečku. Jenom s ním lehce zavrtěla a hned si sedla. Dobře věděla co to se mnou dělá.

„ To je opravdu dobré pití“ podotkla se skleničkou v ruce. „ Dovezla jsem si ho z Francie a nechala pro nějakou zvláštní příležitost. Myslím si, že je dnes.“ Čichala ke skleničce, kterou lehce zahřívala v rukách a z pod skloněné hlavy , mně ale bedlivě pozorovala. Bylo vidět, že je napnutá na moji odpověď, ačkoliv hovořila trochu monotónním hlasem.

„ Děkuji za tu poctu. Je opravdu velice dobrý“řekl jsem ji s nadšením v hlase.

„ Víš, jak jsem ti řekla, přistoupila jsem na tvůj návrh dvě v jednom. I já mám ráda sex a a ne s každým ho mohu a chci realizovat.  Moje vagína není pro každého.Nesmírně mne to s tebou vzrušuje, což je vidět na mých orgasmech, které s tebou zažívám. Nejsem k udržení a jsem jak fontána. Doufám, že se na mne nezlobíš za to odpoledne jak jsem si tě vedla. Nakonec jsi mne, ale přesvědčil k věci kterou bych jinak nikdy neudělala a nesmírně mne to vzrušilo. Pochopila jsem, že chci něco více než jen obyčejný sex. Chtěla bych zažít některé sny.  Doposud jsem o tom snila, když jsem si to sama dělala a nenapadlo mne, že to budu moci a chtít z realizovat. Budeš pro? Pomůžeš mi tyto sny uskutečnit?“

Ptala se hlasem, který ji trochu přeskakoval a bylo z něho cítit rozčilení.

„ Velice rád. Nezlobím a bylo to hodně vzrušujicí. Ale i já třebas budu chtět něco uskutečnit. Určitě mne něco napadne. Těš se!“ Odvětil jsem.

„ V to doufám! Nakonec už jsi si řekl o slíbená přání. To první s Lídou  ráda a to s Jitkou. To nevím to asi nepůjde. Nech mne a uvidíme. Nebo ti vynahradím jinak.  Budeš mít i něco specielního jenom na mne? Chci to miláčku! Hlavně, že se mne za to odpoledne nezlobíš a snad se ti to i trochu líbilo.“ Dodala již vesele. „ A teď bych si zatančila na tu krásnou hudbu“.

Postavil jsem se před ní, lehce opět uklonit „smím prosit krásná dámo“ .

 

„Zajisté o cokoliv“ a dala mně pusu na odhalený žalud. Po zvednutí mne políbila i na rty a laškovně se usmála. Okamžitě jsem si ji přivinul k tělu. Dotýkal jsem se tělem jejích zahalených prsou. A rukou držel ji za její odhalený zadek. Hlavu si opřela o rameno. Stojící meč  se špičkou  třel o její chomáček chlupů, protože v podpatkách byla poměrně vysoká. Začali jsme se pohupovat v rytmu hudby.Najednou odtáhla hlavu, ruka ji sjela dolů a začala jemně masírovat můj stojící a naběhlý úd. Nebyl jsem daleko k ukončení mého napětí. Bedlivě mne sledovala s přivřenýma očima a pootevřenou pusou. Její výraz a napětí v něm byl velice erotický. Ne to nešlo vydržet.

Ukončení mého napětí přicházelo. Vycítila to. Rychle poklekla a celého ho spolkla. Všechno napětí se ve mně uvolnilo a šlo ven. Když jsem skončil vyndala si ho z pusy dívajíc se na mne řekla „ přece bych to nenechala spadnout na zem. Nebudu se šidit.“ Držíc mne za něj si sedla do křesla. To je kráse, že  je pevný a stojí“.

Po předchozím  prožitku jsem si vychutnával koňak. Byl opravdu výtečný a pomalu jsem se začal uklidňovat. Blanka byla však plná elánu. Myšlenky se mně honily hlavou. Došlo mně, že Blanka mně chce víc, než já ji. Upnula se na mne dobře. To není špatné. Mezitím  povídala o starém Řecku a mužích. Najednou změnila téma. Co prožívala doma, když přes zeď slyšela jak se klepe postel o stěnu při našich hrátkách s Jitkou.  Představovala si  jak  se milujeme  a sama si dělala dobře.

„Prosím tě,  už jsem ti toho o sobě řekla tolik  chci vědět něco o tobě a Jitce. Samozřejmě intimního. Ať se něco dozvím o svoji dceři. Zajisté povíš.“ Dodala se zvědavostí v hlase.

„Povím, povím, ale budeš se muset ptát. Takhle opravdu nevím čím začít“ a začal se soustřeďovat na její zvědavost.

„ Víš je mně divné, že od vás z pokoje jsem slyšela pouze postel, nějaký lehký vzdech, šepot, který nebyl slyšet. Pochybuji, že by jste se nějak omezovali a to jsem poslouchala i za dveřmi.“

„ No Jitka se při milování nějak moc nenamáhá. Ani nevydává svoji pocity moc najevo. To že je uspokojená však vím. Při orgasmu se jí kundička zacuká, ale ne tak silně jako tobě. Veliký rozdíl. Nejraději leží na zádech a nechává se souložit. Jo trochu s pánví spolupracuje a i přiráží. Nic divokého. Nevím proč,ale  mám ji rád, je mně s ní dobře, rozumíme si a jako partnerka dobrý. Prostě ji mám rád. Jenom kdyby to s ní bylo v té posteli lepší. Teď mám ale dvě v jednom. Mám tebe a ty si nebudeš dělat větší nároky na mé odloudění a to jsem rád.“ Řekl jsem na úvod.

„ Takže leží jako dřevo“ jenom konstatovala.

„ Přesně tak. Leží jako dřevo a spokojená, když je obsloužená.  Ještě co jí vyhovuje je to,že se otočí ke mně zády a já do ni proniknu, a obejmu. Pak již chce být v klidu a usnout. Navíc sex zas tak často mít nemusí. Jednou za týden stačí. Pouze co vyžaduje je mazlení, ale bez sexu.“ Řekl jsem s trocou lítosti.

„No ta poloha k usínání je pěkný nápad. To budeme muset zkusit, to bych chtěla. Ona si s tvým šulínkem nehraje? Orál jsi říkal, že nedělá“. Zvědavě se ptala dál.

„ Ne kouřit nechce, jednou to zkusila a vzala semeno do pusy a hodila šavli a od té doby nic. Lízat pičku si občas nechá a to kvůli mně, na čuráka sáhne jenom někdy když ho do ní strkám. Nejlépe když ji píchám a ona si to užívá.Leží na zádech a roce má rozhozené. Nemůžu říct, že by se jí nelíbilo, ale nechce toho moc. No a co já s tím zbytkem. Když bych ji neznal, myslel bych si, že někoho má.“

„Ne to opravdu nemá. Jsem s ní v podstatě denně. Jenom o tobě mluví. Fakt je, že my dvě se o sexu nebavíme. Kdysi i něco řekla o svých klucích. Nebylo toho však mnoho a nijak hr do toho nebyla. Je po svém otci. Tomu to stačilo jednou za měsíc. Skočil na mne, vyklepal pytlíka a dost. To mně opravdu nemohlo stačit. Možná, že jsem to tehdy měla řešit jinak.“

„Takže Jitka jako partnerka a Blanka jako milenka. Co jsi ale za učitelku, když jsi ji nenaučila i další nutnosti pro život. Měla by jsi to napravit“, řekl jsem dvojsmyslně.

„ Dej pokoj, jako zastupující budu dobrá dej si pozor abys nás všechny stíhal“. Řekla s laškovným výrazem.

„ Jak to myslíš všechny.“

„ No všechny. Jitku, mne a třeba i Lídu, jestli bude pro“ přitom jí zacukaly koutky úst.

„ Myslíš jako všechny najednou? To by bylo asi pěkné“. Jenom se uchechtl.

„ No všechny najednou to asi ne. Mně s Lídou snad. Dvě plus jeden by  nestačilo? S Jitkou trojku ani nebudeme řešit, hlavně po tom co jsi mně potvrdil její náruživost. Vytížím tě jinak!“ Jenom se usmívala a jako by jí dělalo dobře, že mně Jitka nevyčerpá a na ní zůstane dost.

„A co další tanec“ opět se před ní postavil se svým polo ztuhlým utahovákem. Napila se koňaku a opět ho nepolkla. Mého těšitele si zase vzala do pusu a omyla tentokrát koňakem. Zaštípalo to, ale bylo to příjemné.

Polkla „ dezinfekce musí výt a jak to myslíš s tím tancem.“ dodala dvojsmyslně  hned se zvedla a přitiskla se ke mně. Její chloupky jsem opět zacítil na svém těle. Co těle, ale na opět postaveném kamarádovi ze zdola.

„ V těch punčochách a lodičkách jsi nádherná“ pošeptal jsem jí do ucha.

„ Vím“ řekla hrdě. „ Taky jsem si je vzala již na večeři. To je ta shrnutá podšívka jak jsi se ptal. Nedovedeš si ale představit jak velkou touhu jsem ti to měla říct a ukázat. Musela jsem se moc držet abych něco neřekla. Ukázat to tam nešlo. Jednu chvíli jsem tě chtěla normálně zatáhnout za záchodky a tam se ti předvést. Celou dobu mně to nesmírně vzrušovalo. Těšila jsem se na to několik dní a o dnešku ani nemluvě. Nehleděna na to odpoledne, jsem si říkala, že jestli jsem to přehnala tak to tímto snad vyžehlím.“ Jenom vzrušeně vyhrkla.

„Kalhoty ti nevrátím.“ Pokrčil jsem se v kolenou a najel špičkou žaluda na štěrbinu. Pevně se držela a rukou jsem mu musel pomoci, aby se dostal dovnitř.I ona mu pomáhala tělem. Jakmile jsem byl na správném místě začal jsem se tlačit dovnitř. To už nebyl problém. Byla úplně horká a mokrá připravena ho přijmout.  Pronikl jsem až na dno a pohyby pánví jsem ji začal souložit. Vstřícně zareagovala na tuto krajně nepohodlnou pozici. Chytla se pevně kolem krku, povyskočila a nohama mne objala kolem pasu. Visíc ve vzduchu se snažila nadzvedávat pánví udržovala takt pohybů. Takto jsme nemohli být dlouho. Došel jsem ke stolu a opatrně ji po zádech položil, přičemž jsem z ní nevypadl a pokračoval v jemných pohybech. Jakmile jsem odložil zátěž přírazy jsem zrychlil a přidal na síle. Stůl byl tak správně vysoký abych mohl stát a pohodlně ji souložit. Přidržoval jsem si ji za pánev a všechny pohyby jsem měl nádherně pod kontrolou. Vlasy měla rozhozené po stole až ji přepadaly dolů. Oči přivřené a ve tváři slastný výraz jak si vše užívala. Levou ruku si mnula bradavku na prsu a pravou položila do své štěrbiny a začala si třít poštěváček. Nohy jsem ji zvedl co nejvíce nahoru a rytmicky přirážel. Chvílemi jsem ji líbal na nohu přes punčochu a jednou ji ve víru vášně políbil na lodičku. Přestože celá poloha byla velice vzrušující  nehrozilo, že bych rychle skončil.  Blanka byla vzrušenější než já. Její vyvrcholení i zásluhou její pomoci nastalo dříve než u mne. Ačkoliv nyní se při souloži tolik hlasem neprojevovala najednou vykřikla, jako by jí někdo něco udělal bolestivého. Nohama mne stiskla kolem krku , rukama po mně šmátrala a já cítil jak z ní vystříkl teplý proud. Nádherně se udělala. Já ještě zdaleka nebyl hotov. Zastavil jsem své pohyby a vyčkával. Jenom pomaloučku jsem se v její pičce pohyboval aby si mohla vychutnat svůj orgasmus.Otevřela oči a snažila se posadit.Chtěla mne líbat.Nechal jsem ji aby se posadila i s mým pérem zaraženým do ní. Držela se kolem kru a pusinkovala mne. Byla snad úplně mimo.

„Počkej prosím“ a snažila se vyprostit a slézt ze stolu. „Musíme uklidit a jsem zase celá zmáčená. Nádhera.“

„ Co já“ řekl jsem.

„ Neboj miláčku neboj. Nenechám tě trpět. Jenom to utřu.“  Rychle se začala svlékat. Odběhla do koupelny a slyšel jsem jenom jak šumí voda. Vrátila se s hadrem a utřela podlahu. Vystřídal jsem se s ní v koupelně, trochu rozmrzelý z mého nedokončení. Když jsem se vrátil byla již v posteli.

„ Pojď ke mně a promiň. Byla jsem žádostivá pomilovat se v těch punčochách. Vždyť jsem je kvůli tomu měla celý večer na sobě. Teď bych to chtěla jako Jitka“ otočila se zády a čekala až přilehnu.

Rychle jsem k ní vklouzl pod deku a zasunul mého tvrdolína do ní. Její ruka mně chytla za pytlík a já se ji snažil držet za prso a hníst bradavku. Pospíchal jsem abych se vystříkal. Její ruční práce byl koncert. Ruka se hrála s pytlíčkem, chvilkami se dotýkala šourku a zároveň jsem cítil i jak si přejíždí po kundičce a jejím výstupku. Po výstřiku jsem jenom zaslechl: „ Ááách. Zůstaň ve mně!“  To jsem jí splnil a začal jsem usínat……Kéž by i Jitka byla taková…….

 

 

 

 

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...