Tchýně Blanka 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Políbil jsem ji na ústa. Odložila nedokouřenou cigaretu na popelník a polibek opětovala.  Její jazyk prozkoumal snad vše v mé puse. Ten polibek byl nekonečný. Ruka mně sjela do jejího výstřihu a já se konečně dostal na její prsa a ten nádherný špuntík, který jsem začal okamžitě masírovat. „To nesmíme!“ zavzdychala a znovu se přisála na mé rty. Sklouzl jsem z pohovky na zem a začal rozevírat její kabátek. Ted už mne přitahovala oběma rukama. Kabátek jsem rozepnul a dostal se ne vytoužené šputny na jejích prsou. Okamžitě jsem se na ně přisál a začal olizovat, ocumlávat a lehce okusovat. Evidentně se jí to líbilo a jen tiše vzdychala. Moje ruce  prozkoumaly ty její nádherné prsy  se špuntíky ale okamžitě jsem jednu ruku uvolnil na další velice zajímavou činnost. Vršek oblečení byl alespoň rozhalen, ale zbýval spodek. Ruka zajela pod gumu jejích kalhot lehce všechno objela a začal jsem z ní kalhoty stahovat. Lehce se jenom nadzvedla svým zadkem, aby kalhoty mohly jít níž a níž. Okamžitě ruce začala pomáhat noha a pohybem jako když se startuje motorka jsem jí začal kalhoty tlačit dolů.

V určité fázi , když byly kalhoty dostatečně nízko jsem veškerou činnost přenechal noze a jejímu pomáhání. Moje ruka se přesunula trochu výš a já mohl začít prozkoumávat prstem tu čárečku kterou jsem viděl ve vaně. Reagovala mírným pokrčením nohou a já mohl toto sladké údolí lépe prozkoumávat. Hezky jsem začal hladit její poštěváček  který byl velice interesantních rozměrů.

Najednou mne odstrčila, postavila  se odkopla kalhoty, shodila kabátek a vzala mne za ruku. „Pojď“

Řekla a táhla mne k sobě do pokoje.  V pokoji zhasla a okamžitě po vstupu do jejího pokoje zamkla a pustila tichou hudbu. Ani nevím  jak ale už jsme leželi na její válendě. První co jsem se snažil udělat bylo dostat se pusou k její sladce slintající čárečce. To se mně rychle podařilo a já mohl vrazit nos  tam kam jsem toužil. Jazykem jsem objel její puklinku a zaměřil se na zduřelý poštěvák. To nebyl poštěváček, ale poštěvák!

„ Já chci taky a okamžitě se snažila natočit tak, aby mohla polknout můj úd. To se jí rychle povedlo a rozjela svůj koncert na moji flétnu. Nádhera!! Užíval jsem si to,jednou jsem to již měl a  okamžitě jsem chtěl víc. Rychle jsem se přetočil tak abych se dostal mezi její nohy.Rychle je roztáhla a pokrčila v kolenou. Nyní jsem byl jenom kousek od vniknutí. „Pojď a rychle, ale buď něžný“

Teď už nebylo na na co čekat. Pomalu jsem začal pronikat do jejího nitra. Pomalými pohyby jsem se propracovával hloub a hloub až jsem ucítil, že jsem uvnitř až po kořen. Můj ocas se cítil v teplém a vlhkém prostředí nadmíru spokojeně a já si to užíval. Vždyť jedna z nejkrásnějších věcí bývá, když muž pronikne poprvé do hlouby ženy. Většinou , alespoň pro mne je to nezapomenutelný zážitek a poprvé bývá nejkrásnější.Navíc k tomuto bylo vše o to dráždivější, že jsem ležel na budoucí tchýni a moje nastávající spala o dva pokoje dál. Chvíli jsem zůstal bez pohybu a vychutnával ten okamžik. Blanka si mne přitáhla a  přisála se ne moje ústa. Opět jsem si nechal prozkoumávat jejím jazykem moji dutinu ústní, ale okamžitě jsem stejný prozkum chtěl udělat i já. Ucukla a po krátkém průzkumu mně začala jemně kousat do jazyka a pohybovat mírně svoji pánví. Byl to jasný signál POKRAČUJ a nezdržuj. Lehce jsem začal přirážet a svoje pohyby jsme sladili a postupně zrychlovali. Z jejích vzdechů bylo jasné jak si to užívá. Zrychlil jsem tempo a intenzitu přírazů. Po krátké chvíli jsem upravil její polohu. Zvedl jsem ji nohy a rukama podložil zadek. Pronikal jsem hlouběji a mírným sevřením kundičky se zvýšila intenzita tření. Podle zvuků, které vydávala jsem pochopil, že jsem pronikl hodně hluboko a moc se jí to líbí. Změnil jsem i na chvíli frekvenci pronikávání. Ještě více jsem si ji přizvedl a místo pístového pohybu jsem v dolní úvrati, když jsem byl nejhloub přešel jako by do krouživého pohybu. Ze vzdechu přešla na táhlý tón.

Teď už nezbývalo nic jiného než se pokud možno odpráskout najednou.  Bušil jsem do ní chvílemi až surově, ale podle zvuků jež vydávala  jí to vyhovovalo a bylo to co chce.. Najednou si překryla ústa rukou a viděl jsem jak se do ní zakousla. To nešlo vydržet. Začal jsem do ní pouštět svoji dávku bez ohledu jestli mohu či ne. Přes její zakousnutí vydala táhlý tlumený sten a cítil jsem kolem svého kladélka všude teplo a vlhko. Zároveň mně stiskla tak silně, že jsem myslel, že ho chce uskřípnout. Tak silně zareagovala její kundička kunda. Z tohoto stahu přešla na nový pohyb, který vydávala úplně samovolně bez jejího vědomí a to na ždímání. Stahy šly od kořene pyje až po žalud a tím, ze mne do sebe stahovala všechny zbytečky spermatu Chvilku jsme tak vydrželi a já se z ní skulil. Rukou jsem ji hladil po vlasech a odpočíval po tom heroickém výkonu. Po krátkém čase i ona začala reagovat. Líbala mne všude a zašeptala „ no ty jsi mně ale dal. Bylo to krásné! Už se mně to několikrát stalo, ale dnes je tu moc mokro.Nezlobíš se? Nevím co to je, ale nešlo to zadržet.“ Zavrtěl jsem hlavou „ Ne bylo to úžasné a tak často se to nestává.“

Zvedla se, postavila se v celé kráse a řekla „ Musím pro ručník. Ale je toho tu opravdu moc“

Lež hned přijdu.“ Odběhla na chodbu a slyšel jsem jak vběhla do koupelny, kde pustila sprchu. Odsunuil jsem se tak, abych neležel v mokrém a čekal až přijde.

Vrátila se ještě celá vlhká s velkou osuškou, kterou rozložila na postel tam kde bylo mokro. Přehodila přes sebe župan a odběhla. Po chvíli se vrátila a řekla, že byla zkontrolovat Jitku jestli spí. Je jí hrozně blbě a nemá myšlenku se zvednout. Zároveň donesla skleničky s vínem.

„Dnešní den je zcela vyjímečný. Už se to nikdy nebude opakovat, ale ještě máme pro dnešní noc chvíli času, protože to bylo tak úžasný. Poprvé a naposled!!“

„ Když myslíš. Uvidíme. Ale teď o tom nemluv.“

Letmo jsme si ťukly s vínem a napili se. Opravdu dost. Nekaž okamžiky.

„Nemohu přebírat dceři chlapa a ještě takového.“

„Neboj nic nepřebíráš a mezi mnou a Jitkou to opravdu nic nezmění. Jenom někdy jí můžeš pomoct a zaskočit. Alespoň nebudu mít touhy jít jinam a je to pro Jituli tedy bezpečnější.“

„ Ne řekla jsem, že ne a ty se neopovažuj někde brousit.“  Ještě jednou se napila a dlouze mne políbila. Zvedla se a znovu odešla. Vrátila se s mým oblečením v ruce. „ Jitce jsem dala prášek na spaní. Ale kdyby něco tak já ji zabavím a ty by jsi došel do auto pro nějaké drobnosti co jsou v kufru a já ji řeknu, že jsi šel před chvilkou do auta. Sice se neprobudí dřív jak v 9, ale jistota je jistota.“ Oblečení položila na křeslo, přitom ho složila, „ abys nebyl pomačkaný“. Nechala ze sebe spadnou župan a přistoupila k posteli.

„ Ty tvoje prsa s těma dudlíkama jsou úžasný!“ řekl jsem. „Jenom ty?“ řekla laškovně.

„Ne takový mokrý orgasmus co jsem zažil s tebou je něco nepopsatelného.“

„Nemluv o tom, stydím se!“

„ To nemáš za co a každý chlap by to rád zažil. To se jen tak nestává.“

„To máš pravdu to se tak často nestává ale pst.“

Nazdvedl jsem se a přisál jsem se na bradavku, druhou rukou jsem sáhl do rozkroku na pokrok lásky a začal jemu masírovat vystupující knoflíček.

„Nepospíchej. Chci si to pořádně užít a je čas až do rána“. Její ruka začala jemě honit můj již znovu ztopořený úd.

Začal jsem se pomalu posouvat na posteli aby si lehla a tím jsme mohli začít další část naší noci.

 

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...