Tchýně Blanka 09

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Část devátá – Zakončení večera.

Po předchozím prožitku jsem si vychutnával koňak. Byl opravdu výtečný a pomalu jsem se začal uklidňovat. Blanka byla však plná elánu. Myšlenky se mi honily hlavou. Došlo mi, že Blanka mě chce víc, než já ji. Upnula se na mne dobře. Na druhou stranu to není vůbec špatné a mohu z toho jen profitovat. Mezi tímto mojím myšlenkovým bloumáním povídala o starém Řecku a mužích. Ani nevím, proč zrovna o tom Řecku.

Najednou ale změnila téma na to, co prožívala za muka, když přes zeď slyšela, jak se při našich hrátkách s Jitkou klepe postel o stěnu. Jak si představovala, jak to asi děláme. Že její nadrženost stoupala, neboť neměla stálého milence, který by ji, alespoň v základních potřebách, uspokojoval.
„Prosím tě, už jsem ti toho o sobě řekla tolik… chci teď vědět něco o tobě a Jitce. Samozřejmě intimního. Ať se něco o své dceři taky dozvím. Zajisté se máš čím pochlubit,“ dodala se zvědavostí v hlase.
„Povím, povím, ale budeš se muset ptát. Opravdu nevím čím začít a čím bych se měl vlastně chlubit.“
„Víš, je mi divné, že jsem od vás z pokoje slyšela pouze postel, nějaký lehký vzdech a šepot, kterému ale nebylo rozumět. Pochybuji, že byste se nějak omezovali a to jsem poslouchala i za dveřmi,“ přiznala s růží na rtech své šmírování.
„Nó, Jitka se při milování nějak moc nenamáhá. Ani nevydává své pocity moc najevo. To že je uspokojená však poznám. Při orgasmu se jí kundička zacuká, ale ne tak silně jako tobě. Fakt veliký rozdíl. Nejraději leží na zádech a nechává se souložit. Jo trochu s pánví spolupracuje a trochu i přiráží. Ale nic divokého. Když nad tím tak přemýšlím, tak soulož s ní není nic moc. Nevím proč, ale mám ji rád, je mi s ní dobře, rozumíme si, jako partnerka dobrý… prostě ji mám rád,“ zopakoval jsem po chvilce zamyšlení. „Jenom, kdyby to s ní bylo v té posteli lepší. Teď mám ale dvě v jednom. Mám tebe a ty si určitě nebudeš dělat větší nároky na mé odloudění,“ dodal jsem s úsměvem na rtech.

„Takže leží jako dřevo,“ konstatovala smutně za okamžik.
„Přesně tak. Leží jako dřevo a spokojená, když je obsloužená. Ještě co jí vyhovuje je to, že se ke mně otočí zády, já do ni proniknu a obejmu. Pak chce být už v klidu a usnout. Navíc sex zas tak často mít nemusí. Jednou za týden stačí. Pouze co vyžaduje, je mazlení. Ale bez sexu.“
„No ta poloha k usínání je pěkný nápad. To budeme muset zkusit, to bych chtěla. A ona si s tvým šulínkem nehraje? Orál jsi říkal, že nedělá,“ zvědavě se ptala dál.
„Ne, kouřit nechce. Jednou to zkusila, vzala semeno do pusy a hodila šavli, takže od té doby nic. Lízat pičku si občas nechá a to kvůli mně, na čuráka sáhne jenom někdy, když ho do ní strkám. Nejlépe, když ji jen píchám, to si užívá. Leží na zádech a ruce má rozhozené,“ popisoval jsem Blance sexuální choutky, či spíše ne-choutky, její dcery.
„Nemůžu říct, že by se jí sex nelíbil, ale nechce toho moc. No a co já s tím zbytkem. Když bych ji neznal, myslel bych si, že někoho má.“
„Ne to opravdu nemá. Jsem s ní v podstatě denně. Jenom o tobě mluví. Fakt je, že my dvě se o sexu nebavíme. Kdysi i něco řekla o svých klucích. Nebylo toho však mnoho a nijak hrr do toho nebyla. Je po svém otci. Tomu to stačilo jednou za měsíc. Skočil na mě, vyklepal pytlíka a dost. To mi opravdu nemohlo stačit. Možná, že jsem to tehdy měla řešit jinak.
Stejně je hloupá, že nechce mlíčí. To já bych ho chtěla hned. Navíc to tvé je výtečné.“

„Takže Jitku jako partnerku a tebe jako milenku,“ rozdělil jsem jejich role. „Co jsi ale za učitelku, když jsi ji nenaučila i další nutnosti pro život. Měla bys to napravit“, dodal jsem dvojsmyslně.
„Dej pokoj. Jako zastupující budu dobrá a dej si pozor, abys nás všechny stíhal,“ řekla s laškovným výrazem.
„Jak to myslíš všechny?“ využil jsem nahozeného míčku a s nadějí čekal Blančinu reakci.
„No všechny. Jitku, mě a třeba i Lídu, jestli bude pro,“ přitom jí zacukaly koutky úst.
„Myslíš jako všechny najednou? To by bylo asi pěkné.“ jenom jsem se uchechtl.
„No všechny najednou asi ne. Mě s Lídou snad. Dvě plus jeden by ti nestačilo? S Jitkou trojku ani nebudeme řešit, hlavně po tom co jsi mi potvrdil její náruživost. Ale neboj, vytížím tě jinak!“ jen se usmívala a jako by jí dělalo radost, že mě Jitka nevyčerpá a pro ní tak zůstane dost mých sil. Navíc věděla, že na nějaké zálety nebudu mít čas.

„A co další tanec?“ změnil jsem téma rozhovoru a opět se před ní postavil se svým polo tuhým utahovákem.
Napila se koňaku, ale opět ho nepolkla. Mého stojáka si vzala do pusu a omyla tentokrát koňakem. V prvním okamžiku to zaštípalo, ale po chvilce to přešlo na příjemný pocit.
„Dezinfekce musí být a jak to myslíš s tím tancem?“ zeptala se hned po polknutí a přitom se zvedla a přitiskla se ke mně. Její chloupky jsem opět zacítil na svém těle. Co těle! Ale na opět postaveném kamarádovi!

„V těch punčochách a lodičkách jsi nádherná, svůdná a sexy,“ pošeptal jsem jí do ucha.
„Vím,“ řekla hrdě, „taky jsem si je vzala již na večeři. To je ta shrnutá podšívka, jak ses ptal.
Nedovedeš si ale představit, jak velkou touhou jsem ti to chtěla říct i ukázat. Musela jsem se moc držet, abych něco neřekla. Ani ukázat to tam nešlo.
Jednu chvíli jsem tě chtěla normálně zatáhnout za záchodky a tam se ti předvést. Celou dobu mě to nesmírně vzrušovalo. Těšila jsem se na to několik dní a o dnešku ani nemluvě.
Jsem si říkala, že jestli jsem to odpoledne přehnala, tak to tímto snad vyžehlím,“ vyhrkla vzrušeně.

„Kalhotky ti nevrátím, jenom nevím, kde si tu trofej uložím,“ při těchto slovech jsem se pokrčil v kolenou a najel špičkou žaludu na štěrbinu. Pevně se držela a rukou jsem mu musel pomoci, aby se dostal kousek dovnitř. I Blanka pohyby svého těla pomáhala a jakmile byl na správném místě, začal jsem se tlačit dovnitř. To už nebyl problém. Byla promazaná a připravena ho přijmout.
Pronikl jsem až na dno a pohyby pánví jsem ji začal souložit. Na tuto krajně nepohodlnou pozici zareagovala vstřícně, chytla se pevně kolem krku, povyskočila a nohama mne objala kolem pasu. Visíc ve vzduchu, snažila se nadzvedáváním pánve udržovat takt pohybů.
Takto jsme nemohli být dlouho. Došel jsem ke stolu a opatrně ji po zádech položil, přičemž jsem z ní ani nevypadl a pokračoval tak v jemných pohybech.

Jakmile jsem odložil zátěž, zrychlil jsem přírazy a přidal i na síle. Stůl byl tak správně vysoký, abych mohl stát a pohodlně souložit. Přidržoval jsem si Blanku za pánev a všechny pohyby jsem měl nádherně pod kontrolou. Vlasy měla rozhozené po stole, až jí přepadaly dolů. Oči přivřené a ve tváři slastný výraz. Levou rukou si mnula bradavku a pravou, položenou ve své štěrbince, si začala třít poštěváček. Místy její prst zajížděl i nad jeskyňku a nehtem tak přejížděla po mém pístu.
Nohy jsem jí zvedl co nejvíce nahoru a rytmicky přirážel. Chvílemi jsem ji líbal na nohu přes punčochu a jednou ji ve víru vášně políbil i na lodičku.
Přestože byla celá poloha velice vzrušující, nehrozilo, že bych rychle skončil. Vychutnával jsem si celou situaci. Blanka byla vzrušenější než já. Její vyvrcholení, i zásluhou vlastní pomoci, nastalo dříve než u mě. Ačkoliv se nyní při souloži hlasem tolik neprojevovala, najednou vykřikla, jako by jí někdo udělal něco bolestivého. Nohama mě stiskla kolem krku, rukama po mně šmátrala a já ucítil, jak z ní vystříkl teplý proud. Nádherně se udělala.
Já ale ještě zdaleka nebyl hotov. Zastavil jsem své pohyby a vyčkával. Dal jsem jí možnost vychutnat si prožité vyvrcholení. Jenom pomaloučku polehoučku jsem se začal v její pičce pohybovat, aby si mohla nerušeně vychutnat svůj orgasmus.

Otevřela oči a snažila se posadit. Chtěla mě líbat. Nechal jsem ji, aby se posadila i s mým pérem zaraženým do ní. Držela se kolem mého krku a pusinkovala mne.
„Miláčku, miláčku, ano, ano.“
Byla úplně mimo realitu.
„Počkej prosím,“ a snažila se vyprostit a slézt ze stolu. „Musíme uklidit a jsem zase celá zmáčená. To ale byla nádhera.“
„Ale co já?“ stál jsem s trčícím pérem, natlakovanej jako parní kotel.
„Neboj miláčku, neboj. Nenechám tě trpět. Jenom to tu utřu,“ přitom několikrát políbila mého průbojníka na hlavičku a odběhla do koupelny. Vrátila se s hadrem a utřela podlahu. Vystřídal jsem se s ní v koupelně, trochu rozmrzelý z mého nedokončení. Když jsem se vrátil, byla již v posteli.

„Pojď ke mně a promiň. Byla jsem žádostivá pomilovat se v těch punčochách. Vždyť jsem je kvůli tomu měla celý večer na sobě. Bylo to ale nádherné. Budeme to muset někdy zopakovat. Teď bych to chtěla jako Jitka,“ otočila se zády a čekala, až přilehnu.
Pochopil jsem, co chce. Zasunout meč do pochvy a zůstat v ní celou dobu.
Rychle jsem k ní vklouzl pod deku a splnil její přání. Nemohl jsem ale zůstat v klidu. Můj meč začal v pochvě poskakovat jako zběsilý. Napřed chtěl jít ven, ale v teplém a vlhkém prostředí se mu asi líbilo, tak se zase vracel dovnitř. A tak pořád dokola.
Blanka mě přitom chytla za pytlík a já se ji snažil na oplátku držet za prso a mačkat bradavku. Pospíchal jsem, abych se vystříkal. Její ruční práce byla koncert. Chvilkami se dotýkala šourku, chvilkami si přejížděla po kundičce a jejím výstupku. Mé vzrušení eskalovalo až k hranici, odkud není cesty zpět.
Poslední přiražení a bylo to tu. Úplně jsem cítil pulzování mého péra a tlak řinoucích se spermií. V uších mi zalehlo, a tak jsem jen jako z dálky zaslechl: „Ááách. Zůstaň ve mně!“
To jsem jí splnil a začali jsme usínat… Kéž by i Jitka byla taková.

Co myslíte? Bude?

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...