Tchán nezklamal

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je mi 22let, jsem šťastně vdaná a bydlíme u manželových rodičů. Tchán se mi vždycky líbil, je to fešák a je poměrně mladý (je mu 43let). Jednou když tchýně měla noční a můj manžel byl na služební cestě v Německu se stalo to, o čem se mi doposud jen zdálo.

Vracela jsem se z práce, byla sobota. . . Nakoukla jsem do obýváku, seděl tam tchán a měl otevřenou láhev vína, vyzval mě ať si s ním dám taky skleničku. Seděli jsme dlouho do noci, láhve vína už byli 3 a povídali jsme si o práci, o plánech a tak. . . Pak už jsme ale byli v náladě a začali jsme řešit sex, postěžovala jsem si, že manžel je samá služební cesta a že jsem pořád sama nebo v práci. Řekl, že by mě neměl takhle zanedbávat. . . Povídali jsme si dál a přišla řeč na erotické sny, s červenýmy tvářemi jsem se mu přiznala, že se mi dost často zdá o něm. Zeptal se mě:“A líbí se ti to v těch snech se mnou?“ Vykoktala jsem ze sebe, že ano. Podíval se na mě a začal mě hladit ve vlasech, pak si přisedl blíž, položil mi ruku na prso. . . Už tak musel vidět, že mi bradavky vzrušením úplně ztuhly. Vyhrnul mi tričko a začal moje prsa olizovat a sát, už jsem vzdychala blahem. . . Sáhla jsem mu do rozkroku, kde už se notnou chvíli dmula pěkná boule, v tom mě ale zastavil a řekl:“Takhle ne, chci ti splnit ty sny, tak to nech na mě. . “ Začal mě vášnivě líbat, přitom pomalu zajížděl rukou pod kalhoty, cítila jsem jak vlhnu, hladil mě jen přes kalhotky, ale i tak jsem myslela, že už brzo budu. Strašně jsem toužila se ho taky dotýkat a vzít si jeho penis do pusy a trošku si s ním pohrát. Zajela jsem mu rukou pod kalhoty a začala mu ho pomalu honit, tentokrát mě už nezastavil. . . Zaklonil hlavu a začal tiše sténat, klekla jsem si před něj, svlékla jsem ho a už jsem se nemohla dočkat až si ho strčím do pusy. Začala jsem mu olizovat žalud, varlata a to už sténal mnohem hlasitěji, pak jsem si ho strčila do pusy, kam až to šlo, i tak se mi tam ale celý nevešel, jeho výbava byla o dost větší než mého manžela. Začala jsem sát a přitom jsem mu ho honila rukou. Zastavil mě a řekl:“Ty bys mě udělala hned a nic by si z toho neměla a já chci abys na to nezapomněla“.

Položil mě na záda, hladil mě a svlékl mi kalhotky, jazykem jezdil po bříšku, po stehnech a pak zamířil do mého klína. Cítil jsem jeho horký dech, jemně mi sál poštěváček a do mušličky mi strčil jeden prst, musela jsem být slyšet asi po celém domě, protože jsem byla jak v tranzu, kroutila jsem se, vzdychala a prosila ho ať už mi to udělá.

Lehl si na mě a začal do mě pomalu pronikat, ale já jsem chtěla rychleji, chytla jsem ho za zadek a pořádně jsem si ho přirazila, abych ho uvnitř cítila celého, přirážel čím dál rychleji, zvedl mi jednu nohu, aby mohl ještě hlouběji, začal mi rukou ještě dráždit poštěváček, aby si svůj úspěch pojistil, ale pro mě to už byl jasný vítěz. . .

Pak přišla ta největší vlna rozkoše jakou jsem kdy zažila, sténala jsem a on také, určitě jsem ho musela i poškrábat, cítila jsem svaly uvnitř mé mušličky jak se zatínají a povolují a tím jsem ho dostala. Rychle ho vyndal a udělal se mi na bříško, výstřiky jeho horkého spermatu mě udělali naprosto šťastnou. . . Pak si vedle mě lehla začal se spiklenecky usmívat a řekl:“kdybys jen věděla kolikrát já si tohle představoval. . . “

Kdybych to věděla, určitě bych přišla dřív:-)

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *