Takový malý omyl

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

No nevím, jestli to sem tak úplně patří, ale jelikož to chci někam napsat, tak to zkusím třeba tady. Tahle podivná věc se mi stala ještě minulý rok. Jsem úplně normální tuctová holka. Žádná modelka ale taky žádná ošklivka. Měřím 168 cm, váha 59 kg, modré oči a vlastně jediné co se mi na mě opravdu hodně líbí, jsou mé blond vlasy. Už od svých patnácti let chodím s jediným klukem Vojtou. Vojta byl můj první kluk, se kterým jsem se milovala, a náš vztah rozvíjíme už od deváté třídy. Je to fajn pohodář a taky trochu šprt. Je moc hodnej a tak ani nevím, jak se mi to mohlo stát.

Každopádně jsem někdy v čase před Vánoci pojala podezření, že má jinou. Na můj vkus se až příliš moc stýkal s jednou kamarádkou. No a nebudu lhát, jsem dost velká žárlivka. V časopisech píšou takový ty kecy, že kamarádství mezi holkou a klukem má vždy nějaký milostný podtext a tak. Nejdřív sem na něj zkusila bejt hodně milá, aby neměl potřebu se tolik vídat se svou kamarádkou. Jenže to nefungovalo, prostě si rozuměli a jednou jsem je dokonce viděla spolu na procházce. Tak jsem na něj doma vyjela a naopak jsem na něj byla ostrá a asi i trochu moc přísná. On se mi snažil vysvětlit, že o nic nejde, ale já měla v hlavě zatemněno a prostě jsem mu to nemohla uvěřit. Řekli jsme si pár drsných slov a byla to asi největší hádka, jakou jsme spolu kdy měli.

Pak jsme se usmířili, jak jinak než sexem. A Vánoce proběhli naštěstí celkem poklidně. Vše bylo OK, až do chvíle než jsem objevila dárek, který koupil pro svou kamarádku a k jejímu jménu na krabici nezapomněl přimalovat srdíčko. Já vím je to nesmysl, ale vjel do mě vztek. Neřekla jsem mu, že jsem dárek objevila. Sice se to nemá, ale když v noci spal, prošla jsem mu mobil. Když nad tím zpětně přemýšlím, nebylo tam nic až tak podezřelého, ale já viděla skrytý smysl za každou SMS zprávou. Měla jsem takovou chuť mu něco provést. Ale místo toho jsem ho vzbudila orálním sexem a pak jsem se na něm pořádně projela, aby mi ty divné myšlenky zmizely z hlavy. Jenže to nepomohlo, právě naopak, když byl ve mně, představovala jsem si, že má ve mně zasunuto někdo cizí a ta myšlenka mě dost rozpálila.

Druhý den jsem viděla, jak ten pitomý dárek cpe nenápadně do tašky, abych to neviděla. V tu chvíli jsem se rozhodla, že takhle to nejde, jestli ke mně nemá být upřímný tak já mu to vrátím, aby taky žárlil. Příležitost se mi naskytla ve škole, vím o jednom klukovi, který chodí o ročník níž, a dost se mu líbím. Vždycky, když kolem něho projdu anebo se s ním dám ze zdvořilosti do řeči, je z toho úplně hotovej. Oči mu pořád sjíždějí na moje prsa anebo na moje nohy. Je to takovej ten typ slušňáčka, co si k holce nic netroufne. Nevím, co se to se mnou stalo ale o přestávce, když kolem mě procházel, se svým typicky zasněným pohledem, čapla jsem ho za ruku a odvlekla ho k nejbližším dveřím, za nimiž byla prázdná učebna biologie. Byl až roztomile zmatený, a já cítila, jak se mu chvěje ruka a snažil se ze sebe něco vykoktat. V učebně jsem ho zády přirazila ke stěně a jako by to byl jenom film jsem s údivem sledovala, jak mu rozepínám pásek. „Chceš to?“ Zeptala jsem se ho potichu a on ze sebe vydal jakýsi zvuk, který ale byl něco mezi JO a Ano, znělo to nějak jako joano. Klekla jsem si před něj a stáhla mu trenýrky, měl ho asi tak stejně velkého jako Vojta a já aniž bych se nad tím jakkoli zamyslela, jsem ho olízla a začala mu ho kouřit. Přitom jsem si namlouvala, že Vojta se svojí kamarádkou má dost možná podobný zážitky a tak jsem si to pro sebe ospravedlňovala a vlastně se mi to docela líbilo mít v puse jinýho kluka než Vojtu. Začala jsem ho kouřit pořádně hluboko a on se mi po chviličce udělal do úst. Když jsem přemýšlela nad tím, jestli to vyplivnu nebo ne, představila jsem si, jak mě při tom vidí Vojta a rozhodnutí bylo jasné, polkla jsem. Toho kluka, který se mi naskytl, jako nástroj pomsty jsem vyhodila z prázdné učebny a sama jsem tam ještě chvíli seděla a přemýšlela, co se stalo.

Nikdy jsem žádného jiného kluka než Vojtu neměla. A teď se ve mně probudila zvědavost, jak jsou na tom asi ostatní kluci. Když jsem se vracela ze školy domů, zkoumala jsem pohledem všechny kluky a muže co jsem cestou potkala a zajímalo mě, jak moc jsou dobří v posteli, jak často to dělají, jak ho mají velkýho. Když jsem přišla domů, naši byli ještě v práci. Vzala jsem do ruky mobil a chtěla jsem vytočit Vojtovo číslo, tentokrát jsem nezvolila rychlou předvolbu, ale listovala seznamem jméno po jméně. Až se mi na displeji objevilo jméno kluka, který bydlel ve vedlejším vchodu. Petr. Znovu ani nevím, jak se to stalo, ale vytočila jsem jeho číslo. Vzal to celkem rychle a já se ho zeptala co nejvlídnějším tónem: „Nechceš se stavit na kávu?“ Musel by být úplný idiot, kdyby to nepochopil, Petr byl o něco starší než my s Vojtou a Vojta ho nikdy neměl příliš v lásce, protože věděl, že Petr je jeho potenciální rival. Petr mi jednou v baru říkal, že až mě Vojta omrzí, stačí zavolat a on přijde.

A přesně to se stalo, přišel, na kávu se ani neptal, a když mě viděl, jak tam stojím jen v tričku a s krajkovými kalhotkami, pochopil velmi dobře, co po něm budu chtít. Doslova se na mě vrhl, začal mě vášnivě líbat, pak mě popadnul do náručí a odnesl mě na mou postel v pokoji. Musím přiznat, že to s ním bylo o dost lepší než s Vojtou, byl starší a zkušenější, věděl kdy má kam co strčit. Do toho ten jeho klacek byl větší než Vojtovo nebo toho kluka ze školy. Taky znal o moc víc pozic, než jsem do té doby dělala já s Vojtou. Měla jsem s ním dva nádherné orgasmy a tak to prostě nešlo jinak, když se zeptal, jestli se do mě může udělat, musela jsem souhlasit. Když bylo po všem, pochopil, že to celé bylo jen o sexu a políbil mě na rozloučenou, když odcházel. Já jsem neodolala a po tom co zaklapl dveře, jsem vzala mobil a vyfotila si pipku i s Petrovým semenem vytékajícím ven.

Přemýšlela jsem o kolik takových báječných sexíků mě Vojta asi připravil za tolik let našeho vztahu a i když ho mám ráda, počáteční láska se vytratila a já prostě teď chci víc. Znovu jsem vzala do ruky mobil a s přívalem vlny vzteku, jelikož jsem si myslela, že i on dovádí se svou kamarádkou, jsem mu poslala svou před chvilkou vyfocenou fotku. On se mi pak snažil dovolat, ale já to nebrala. A jak to celé dopadlo? Dozvěděla jsem se, že Vojtovo kamarádka, ho pouze doučovala matematiku a jemu bylo trapné se mi přiznat, že má ve škole s nějakým předmětem problémy, jelikož jsem ho měla za šprta. Když jsem to zjistila, odchytla jsem si ho a omluvila jsem se za to, co jsem provedla. A omluvila jsem se mu samozřejmě v posteli, autě, na záchodech a pak ještě několikrát v obchoďáku v převlékacích kabinkách. Ale i tak jsem zakusila něco zakázaného a neprobádaného a tak jsme se domluvili jen na volném vztahu, jelikož ho mám ráda a on je do mě blázen. Tak trochu chodím s Vojtou, ale nechávám se přitom šukat i od Petra. Jen chudák ten kluk z učebny biologie ostrouhal s prázdnou. Navíc mám teď ještě zálusk na jednoho milence, chci si pořádně vynahradit roky strávené jen s jedním klukem v monogamním vztahu. Že jsem děvka? A co by jste na mém místě udělali vy? Stal se prostě jen omyl s nečekanými důsledky, ale mohlo být i hůř, nebo líp?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *