Takhle parohy asi ne

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Moje manželka nebyla za mlada nijak stydlivá a partnerů zvládla mnohokrát více než já holek. Pár vážných vztahů a větší počet krátkých vzplanutí a také sem tam na jednu noc.

Mne vždycky lákalo vidět ji šukat, nejlépe pak i se mnou, prostě pořádnou švédskou trojku. Co jsem kdykoli nadhodil, tak odmítla, střízlivá či napitá, na nějaké to inspirativní porno se se mnou dívat nechtěla a s jinými mužskými už vůbec ne. Jednou jsme byli spolu na společném promítání porna s kamarády, ale vypadli jsme hned jako cukráři, pak se tam prý hromadně vyzývalo k šukání a střídání, ale nic snad z toho nebylo, tak nevím, jestli bychom se měli do čeho zapojit. Co dělala na svých služebních cestách s kolegy, netuším, ale možné nic. Nebo nanejvýš tak někomu dala, nejspíš panu řediteli, který ji královsky platil, ale žádné orgie.

Nezbylo než vymyslet nějakou habaďůru. Nic chytřejšího než swingers mne nenapadlo, problém byl samozřejmě najít podnik, kam nechodí nadržení chlapi se štětkama a koukají jak dostat amatérské maso.

Podle presentací na netu a psaných referencí jsem našel nadějný klub a pod záminkou klubového večeru o problematice krize středního věku jsme tam vyrazili. Když bylo jasné, kam jdeme, vyvinul jsem maximální přesvědčovací aktivitu, že se jdeme na tuty jen podívat a že dle pravidel na ní nikdo nesmí šáhnout ani nic jiného proti její vůli a že ani my se nakonec nijak nemusíme předvádět.

Realita ale poněkud předčila očekávání. Prostředí bylo bezva, trochu provokativní, ale žádná obscénnost kolem a páry se chovali úplně normálně. Dali jsme pár drinků, sem tam s někým prohodili pár slov a pak jsme šli alles ohne do bazénu, byl to spíš větší whirlpool. Neměli jsme na sobě to úplně správné prádlo, tak to tak bylo lepší. Jak to asi běžně chodí, došlo sem tam kolem na mazlení a tak a pár párů šlo evidentně na to. Tak jsme se šli podívat, kam to tedy šlo a trochu jsem se ženu snažil rozproudit. Stavidla se ale zvedla fukot turbo. Během pár vteřin jsme byli na posteli, ona na mně a jela jak o život. Okolí její hekání a finální orgasmus sledovalo se zájmem.

A teď ty parohy. Šlo to jak po másle. Ani jsem se neptal a jen jí řekl, že konečně dostane pořádně naložíno, když mě ho bude kouřit, pak jsme vybrali toho, co se jí líbil a požádali jeho i partnerku, zda by se k nám nepřidali, hlavně tedy aby byla ta švédská trojka s tou mojí. Nebyli to žádní sexuální atleti, ale docela pěkně mu tvrdnul a paní byla k světu jak ta moje.

Ta si klekla na čtyři a já před ní a začala mi ho kouřit. Byl jsem úplně vedle z toho, co přijde, a jen jsem zíral, jak si on na ztopořeného ptáka navlíká prezervativ, kleká si za moji ženu, roztahuje jí trochu sevřená stehna a ona si prostě pro něj šáhla a navedla si ho tam. Šel jí tam asi trochu ztuha, jakoby nechtěla, ale byl to jen klamný mžik.

Párkrát jí pomalu protáhl a pak už do ní jen bušil a bušil, a mlaskalo to a mlaskalo, ona se při kouření zalykala a chrochtala, vlastně mi ho už ani pořádně nekouřila, tak jsem jí musel začít píchat do pusy. Kolik orgasmů měla nevím, ale jeden to nebyl. Pak se do ní vystříkal a já ani ještě nebyl, i když jsem si myslel, že to ze mě půjde hned po jeho prvním zastrčení. Tak jsem jí ho z pusy vyndal, natáhl si také gumu, položil jeho manželku na záda a začal jí píchat.

Když jsme skončili, v místnůstce nikde nikdo, tak jsme tam chvíli zůstali, pak šli na drink a do konce tak nějak zůstali spolu. Ženu svou jsem občas zahlédl v přítomnosti nového známého a nejen jeho. Nejspíš šla z trojky do trojky. Odhadl bych jich tak pět, šest. Staré dobré časy se vrátily. Já si ještě jednou dal s opuštěnou manželkou zezadu, docela bída v porovnání s ní. Domů jsme šli před zavíračkou, bez komentářů a moje žena evidentně spokojenější než já.

Pak mi ještě objasnila, že žádná další trojka nebyla, přece nebude kouřit naostro a do zadečku si přece nikoho nepustí. Tak jen tak obcházeli a kde se dalo, tak si udělali směnu. Měl ji jak platidlo. Taky byla v nějaké střídací partě, kde jí ho tam strčil kdekdo, ale udělali se v ní jen dva, tak se ti ostatní ani nepočítají. Tak ani nevím, kolik jich celkem bylo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *