Tak to byl nářez

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Doma jsem s přítelkyní šukal několikrát denně, na sexu jsem děsně závislej. Když ho jeden den nemám, jsem nesvůj a honím si ho o sto šest. Dnešek byl už třetí den, kdy sem si ho honil, to byla hrůza! Třetí den bez sexu! Byl jsem pekelně nadrženej, chtěl jsem ženskou! A pak mě napadl spásný nápad. Mám sousedku, o které se říká, že je strašná nymfomanka. Často slyším z jejího bytu hlasité výkřiky. Už pár týdnů si představuji, jaký by byl sex s ní.

Má krásná, pevná, velká prsa, černé delší vlasy, je štíhlá, opálená. Krásná. Vždycky, když ji vidím, postaví se mi. Několikrát už na to přišla. Moje přítelkyně odjela na týden, je to taky kus, má tak čtyřky kozy, šuká dobře, ale přece jen by mě lákala zkušená asi 35letá samička. Navoněl jsem se, ohákl a zaklepal u ní. Nevím jestli to bylo schválně, už jsem myslel, že neotevře, ale pak se otevřely dveře a ona stála v župánku, přes který byly viděl její kozy a tanga. Okamžitě se mi postavil. Věděl jsem, že o tom ví, nesnažil jsem se to skrýt. „Pojď dál, zrovna jsem se myla, vždycky si po mytí mažu tělo krémem, nechceš mi pomoct?“vzrušeným hlasem se zeptala. Samozřejmě jsem souhlasil. Svlékla se a já poprvé viděl její kozy! Pták v kalhotách stál jak stožár. Tady mě namaž nejvíc, podala mi nějaký krém a přejela si přes cecky. Začal jsem ji hníst kozy, masíroval jsem je, svíjela se vzrušením, bradavky už měla pěkně ztuhlé, svlékl jsem se do půli těla „Je tu horko“řekl jsem. Přisál jsem se k pravé bradavce a mnul ji levý prso. Vzdychala „Strašně tě chci“ Svlékla mě a začala mi kouřit péro, bylo to nádherný, za chvíli jsem se udělal, na oplátku jsem ji začal lízat její už pořádně vlhkou kuničku a sál jsem její naběhnutej poštěváček, křičela, kroutila se blahem, slízal jsem všechnu její šťávu. „Tak mi ho tam strč, mrdej mě jako svojí kurvu, chci ho cejtit až na dně!“řvala.

Vyrajcoval mě to, strčil jsem ho tam až po koule a že jsem měl celkem velkýho 22cm, tvrdě jsem přirážel a zrychloval a pak se jí vystříkal na kozy, ani jednomu z nás to nestačilo, udělal jsem se jí ještě mezi kozama, potom řekla že se jde umýt. Mydlil jsem jí, už jsme oba byli zase vzrušený „Udělej mi to sprchou“přikázala mi! Strčil sem jí do píči 1, pak 2 a potom 3 prsty, pak celou ruku a pak hlavici od sprchy. „Vykřikla bolestí. “ „Mám jí vytáhnout?“ „Ne, ne třeba mi jí roztrhej, chci mrdat, pořádně šukat. “ Rejdil sem jí v buchtičce a za chvíli padla do hlasitého orgasmu. Vypustil jsem vanu, šli sme do kuchyně, oba jsme byli nahý, ohnula se přes linku a řekla „A teď do zadku, dělej! Chci tě cejtit v zadku!“ Neváhal jsem, péro mi už zas stálo a já jí ho narval do zadku. Křičela, řvala „tak dělej kurvo, mrdej!“řval jsem na ni. Naslinil jsem si prsty a třel ji bradavky, pak jí všechno vystříkal do pusy.

Dali jsme si šampaňský, pustila ploužák, tancovali jsme nahý na sobě nalepený a už zase byli vzrušený, udělal jsem jí na zemi jak jen to šlo a pak znova, lízal jsem jí kundu až do jejího omdlení. „Tak o mě se říká, že jsem nymfomanka, věděl si to?“ ptala se. Přiznal jsem, že jo. „A přitom mám souseda nadrženýho a pořádně zručnýho!“ Potom jsme spolu šukali až do příjezdu mojí přítelkyně a i teď občas skáknu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *