Tábor

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi čerstvě 19 a po úspěšném složení maturity jsem se nemohla dočkat prázdnin. Jako snad každý v mém věku, jsem se snažila najít si nějakou pohodovou brigádu, abych nebyla až tak závislá na rodičích.

Jednoho odpoledne za mnou přišla matka a říkala mi, že kolegyně z práce pořádá letní tábor a chybí ji jedna instruktorka. Jelikož jsem se starala o mladšího brášku, řekla jsem si, že by to neměl být problém a na tábor jsem se jako instruktorka přihlásila.

Na začátku prázdnin jsem si sbalila krosnu a chystala se vyrazit. Na poslední chvíli jsem si uvědomila, že jsem zapomněla svého nejlepšího kamaráda. Rychle jsem se proběhla bytem do svého pokoje, otevřela šuplík se spodním prádlem a vytáhla svého robertka. Sbalila jsem si ho do krosny a vyrazila.

Byla jsem domluvená, že přijedu o jeden den později, protože jsem musela ještě stihnout jednu zkoušky na vysokou.

Ale to jsem netušila, do jaké situace jsem se dostala. Jelikož jsem přijela jako poslední instruktorka, zbyl na mě chlapecký oddíl ve věku 13 až 15 let. Takže samí puberťáci. Řekla jsem si, jak tohle asi dopadne.

Měla jsem vlastní stan, takže jsem v noci mohla vytáhnout svůj robertek. Jen jsem ho vyndala a viděla tu uctivou velikost, byla jsem hned vzrušená. Začala jsem ho kouřit a rukou si dráždila klitoris, který už byl celý mokrý. Prst mi zajel do mé jeskyňky a já slabounce zasténala. Už jsem si tam chtěla vrazit kamaráda, když jsem náhle uslyšela hlasitý smích. Byly to mí puberťáci. Musela jsem všeho nechat, celá vzrušená jsem si natáhla jen dlouhé tričko a šla se podívat, co se děje.

Samozřejmě kluci měli zábavu v plném proudu. Chvíli jsem poslouchala o čem se baví, aniž by věděli, že je poslouchám. Nestačila jsem se divit. Mluvili o ženách, jako by už měli ledasco za sebou. Vtrhla jsem do jejich stanu. Byly v šoku. Říkám: „Měli byste už kluci spát“ Ale aby si nemysleli, že jsem nějaká megera, nabídla jsem jim tykání. Chvíli jsme si povídali a já se chystala odejít. Chtěla jsem přikrýt Marka na horní posteli a neuvědomila jsem si, že se mi vyhrnulo mé triko a Michal, který ležel dole viděl mou vlhkou kundičku. Cítila jsem jeho pohled a strašně mě to vzrušovalo. Začla jsem téct ještě více. Podíval jsem se dolů a zašeptala jsem Michalovi:“Klidně si sáhni, jestli chceš.“ Tak rychlou reakci jsem nečekala. Michal, kterému bylo čtrnáct, téměř okamžitě zajel prstem do mé roztoužené kundičky. Viděla jsem, jak se mu postavil jeho penis. Když jsem vytáhla jeho ruku z mé kundičky, oddělala jsem jeho peřinu, svlékla mu pyžamo a začala mu ho kouřit. Netrvalo moc dlouho a cítila jsem, jak do mé pusy stříká horkou dávku svého panického sperma. Věděla jsem, že ostatní kluci si ho honí pod peřinou. Postavila jsem se znovu k vrchní posteli, kde ležel Marek. „Můžu ti pomoc?“ zeptala jsem se. Marek jen přikývl. Vzala jsem si jeho už celkem vyspělý pyj do pusy a za pár vteřin už jsem cítila další dávku sperma. Celého jsem ho vysála a slyšela, jak krásně sténá. Marcel, který ležel naproti nahoře už to nevydržel a když jsem k němu přistoupila, svou dávku horkého sperma mi vystříkal na obličej. Měl asi nejmohutnější výstřik. Jeho sperma mi teklo po obličeji a já si ho pomalu vychutnávala a roztírala po celém těle i po kundičce. Poslední byl Petr. Ten měl nejdelší výdrž. Kouřila jsem mu ho, honila, sténal. Poprosil mě, abych si lehla na jeho postel a svlékla se. Viděla jsem, jak si přetahuje předkožku tam a zase zpátky v rychlém tempu. „Už budu zasténal. Kam to chceš?“ zeptal se mě. Roztáhla jsem před jeho mužství svou nadrženou a už řádně mokrou kundičku. Pochopil a já jsem cítila to krásné teplo na mé kundičce. Zalepil mi ji celou. Chvíli jsem si jeho sperma roztíral po stydkých pyscích a po poštěváčku. Rozloučila jsem se s klukama, popřála jim dobrou noc a šla do svého stanu. Celá vzrušená jsem si lehla, vzala do ruky robertek a vrazila si ho do spermatem zalepené kundičky. Byla jsem z toho tak vzrušená, že jsem se za chvíli udělala. Sténala jsem slastí a z mé kundičky vystříkl malý proud kundího nektárku. Byla jsem zaskočená. Nikdy jsem ještě neprožila tak intenzivní orgasmus.

Přes den jsme hráli různé hry a plnily bojové úkoly. Viděla jsem, jak mí kluci očima prosí, abych je zase večer navštívila. Ale netušili, že i já se nemůžu dočkat večera, až je zase navštívím a dám jim další lekci sexu.

Zdálo se mi, že den se vleče. Konečně byla večerka a celý tábor šel spát. Byla jsem pozvána na noční párty do stanu hlavního vedoucího, ale vymluvila jsem se, že mi není moc dobře. Ve skutečnosti jsem se nemohla dočkat návštěvy u mých svěřenců. Cítila jsem, jak mám mokré kalhotky, jen jsem si na to vzpomněla. Za chvíli už byla skoro půlnoc a já šla do stanu ke klukům. Když jsem přišla, nestačila jsem se divit. Všichni čtyři byli už nazí. Po příchodu mě položili na spodní Michalovu postel. Svlékly mě do naha a postavili se kolem mého obnaženého těla. Roztáhla jsem nohy, aby dobře viděli mou mokrou kundu. První se osmělil Marcel, klek si a začal mě lízat. Cítila jsem jeho rychlý horký dech na poštěváčku. Jazykem objel mou kundičku a ochutnal můj nektar. Potom jazykem kroužil kolem mého poštěváčku. Potichu jsem vzdychala. Na to, že to dělal poprvé mu to vcelku šlo. Za chvíli ho vystřídal Petr. Lízal mou šťávu, sál mé stydké pysky a poštěváček, který už byl vzrušením řádně nateklý. Marcel si mezitím klekl před mou hlavu a já vzala jeho penis do pusinky. Sála jsem ho, rukou mu hladila jeho varlata a cítila, jak vzdychá. Cítila jsem, že už to dlouho nevydrží, tak jsem mu začala kouřit rychleji. Zmáčkla jsem jeho poklad a rychle si ho honila do mé nedočkavé pusy. Za chvíli jsem cítila tu krásnou chuť teplého sperma. Mezitím se v lízání vystřídali všichni kluci ve stanu. Klekla jsem si na všechny čtyři a vystrčila na ně mou kundičku. Netrvalo dlouho a kluci pochopili, po čem toužím. Jako první se do mé rozdělané kundy ponořil Marek. Cítila jsem, jak se chvěje. Ale šlo mu to dobře. Bodal do mě svůj klacek jako o život. Za chvíli jsem cítila v kundičce, jak mu jeho penis pulzuje a stříká do mě. Hned jak Marek vytáhl svůj ochablý pyj a dal mi o vysát, tak nastoupil Petr. Šoustal mě zezadu a já cítila, jak mi jeho varlata naráží na mé stydké pysky a poštěváček. Pak se stalo něco nečekaného. Prstem zajel do mé prdelky. Vykřikla jsem vzrušením.Pomalounku mi ji roztahoval a pak přizval Michala, aby mi svůj penis strčil pomalu do mé prdelky. Musela jsem se pořádně vyšpulit, ale dostal se do mě. Píchali mě teď oba. Ještě jsem to nezažila, ale bylo to strašně vzrušující. Vzdychal jsem čím dál více intenzivněji. Cítila jsem, jak se blížím k orgasmu. Křičela jsem na ně:“Ještě, ano šukejte mě, pořádně kluci!“ Bylo to pro ně jako povzbuzení a ještě přidali. Za chvíli jsem cítila, jak mi orgasmus prochází celým tělem. Sténala jsem rozkoší. Kluci se udělali zároveň se mnou a své dávky sperma mi nastříkali do mých dírek. Z kundičky mi vytékalo sperma smíchané s mým nektarem a z mé prdelky se také hrnulo sperma. Marcel mi za chvíli ještě nastříkal svou druhou dávku permatu do mé nastavené pusinky. Krásně jsem si to vychutnala. Marek taky přidal svou horkou lávu na mé prsa. Chvíli jsme jen tak leželi, kluci mi strkali své prsty do mé kundičky a já si roztírala sperma po prsou a dráždila si bradavky. Pak jsem beze slova odešla do svého stanu a usla.

Už od rána strašně pršelo a táboru hrozilo, že bude do večera zatopený. Odpoledne jsme dostali příkaz sbalit děti a přichystat je na evakuaci. Bylo mi hrozně. Tak mí kluci narychlo bez rozloučení odejeli a nikdy jsem je už neviděla.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *