Tábor

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Příběh, který Vám chci vyprávět, se opravdu stal, na jednom nejmenovaném táboře v Jižních Čechách…

Abych se přiznal mladší slečny mě vždycky rajcovaly – nádherná pružná tělíčka, pevňoučká prsíčka, rajcovní zadečky a ty kundičky… Ale ne, teď jsem byl na táboře, člověk se může koukat na zadečky v těsných džínách a kozičky v maličkatejch bikinách, ale to je tak vše, ne že bych nechtěl, ale kdyby se to někdo dozvěděl, měl bych (kromě porušení paragrafu 282: -) pěknou ostudu a zákaz táborů, ale ty mě docela bavily… No jo, člověk si s nimi může povídat (o sexu), blbnout ve vodě a podobně, ale to je tak všechno… Asi si dovedete představit že celej tábor je vlastně plnej odříkání a narážek na sex, nevím jak moc jste o dnešní mládeži informovaný, ale řeknu Vám, že člověk nejdřív žasne, a pak by na ně skočil a…

Já byl vždycky zodpovědnej (alespoň na táboře a choval se vždy tak jak se má, takže si asi dovedete představit jak jsem byl po 10 dnech v týhle společnosti nadrženej. Naštěstí (pro mne) se tábor blížil ke konci, zbývaly jen dva dny a já se mohl těšit domů za mojí stejně nadrženou přítelkyní… Ten večer jsme měli noční hru zakončenou táborákem, a jak už to bývá dospělí byly utahanější než děti (s mojí malou výjimkou, takže mi nechali dohled a šli spát. Ještě nějakou dobu jsem hrál na kytaru a dětí pomalu ubývalo, jak chodili po skupinkách spát. Když už jsme tam zbyli jen čtyři, já a tři slečny – šestnáctiletá pružná zrzečka Kristýna, její stejně stará hubeňoučká kamarádka Veronika a mlaďoučká 14 letá Ivanka zavelel jsem konec. Uhasili jsme táborák a šli spát.

Šel jsem je ještě doprovodit do poslední chatky, kdy mě samozřejmě (už se asi nikdy nenaučím říct holce ne přemluvili na několik posledních písniček, chvíli jsem hrál, ale Kiki, Verča i Ivanka měly vlastní plán toho, co by se mělo dít.

Kiki, která sama na kytaru docela uměla, mi ji s šibalským úsměvem sebrala. Verča, která seděla vedle, se ke mně začala tulit a po chvilce i líbat. Přiznám se, že mi hned došlo, že tohle jen tak neskončí a chtěl jsem vědět co bude dál. A dělo se. Co jsme se líbali, přitulila se ke mně i Ivanka a evidentně chtěla pokračovat v práci, kterou začala Veronika. Poslechl jsem a obrátil pozornost na Ivanku. Začal jsem pomalu hladit její mlaďoučké tělíčko, rostoucí kozičky. Kristýnka si nás z protější postele dychtivě prohlížela a podle toho jak se kroutila a hladila, jí to dělalo moc dobře…

Věrča si mezitím co jsem se zabýval Ivankou, klekla mezi postele a začala mi stahovat kalhoty a pak i trenýrky. Ivanka mi sundala vršek a já během chvilky svlíknul zase ji. Prstíkama jsem pomalu prozkoumával a pronikal do její maličké, sametové buchtičky. Během chvilky jsem tam seděl jen tak s neskutečně naběhlou kládou a civěl na Ivančinu úžasnou holou prcinku. Byl bych se na ní hned vrhnul, kdyby mou pozornost neupoutala Verunčina ručka, která až příliš zkušeně zpracovávala mýho naběhlého čůráka.

Vždycky se rád koukám na svoje kouření, takže jsem odtrhnul oči (což mi nebránilo v tom abych v Ivance dál nerejdil prstíkama od Ivančiný broskvičky, která sledujíc Veroničinu práci prohlásila do sexem nabitého ticha:

„To je ale pořádná kláda!“.

No, tak pořádná v reálu zase není, vlastně 19 cm…. Zjistil jsem že Kristýnka, oči upřené na mojí chloubu, už se taky svlíkla a teď se rajcovně svíjí, honíc si vyholenou kundičku.Dráždí si svoje malinký, na neskutečně nádherných, pevňoučkých kozičkách umístěný bradavky.

Za chvilku zapojila Verča do práce i pusinku a já asi poprvé nesledoval svoje kouření, ale nadrženou Kiki která začala zrychlovat a vzdychat.

Když z její sladké pusinky vešel slastný sten a její tělo se začalo zmítat v krátkých křečích rozkoše, bylo to na mě už moc a na Veroničin obličej, která už se taky svlékla, dopadl proud husté, bíle mrdky, kterou hned začala olizovat.

Ivanka která to fascinovaně sledovala zareagovala na Veroničino : „Pojď ochutnat…“ snad dřív než dořekla.

Okamžitě přede mnou klečela a olizovala z Veroničiných pěkných trojek i pusinky hustou mrdku. Evidentně jí moje mlíčí chutnalo a byla by olízala Verunku celou, kdyby ji ta, nezastavila a neukázala na mého zase vstávajícího ptáka:

„Teď ty…“. Ivanka na chvíli zaváhala, asi ještě neměla ptáka v ruce, ale hned se dala do díla. Veronika se zatím přesunula na postel ke Kristýně a ta z ní začala slízávat to, co opomněla Ivanka.

Tak rajcovní lesbičky by mě postavily i kdyby nebylo Ivančinýho jazýčku a drobný pusinky kterou mi rejdila po ptákovi zatímco mi oběma malýma ručkama svědomitě honila svůj objekt touhy. Hlavou mi jen proběhlo jak rychle se učí, protože ptáka jsem zas měl jak kámen. Když Kristýnku přestalo bavit lízaní, odtrhla ode mě Ivanku (a že se jí to nelíbilo.

Nakázala mi ať přirazím postele k sobě. S radostí jsem ji poslechl. Ivanka se chtěla zase věnovat mému klackovi ale Kiki ji zastavila slovy:

„Teď se bude mrdat! Věru, nasedni!“.

Věrča ji poslechla a čelem ke mně naklekla na mýho připraveného čůráka a pomalu začala přirážet svou pánví. Ivanka to závistivě sledovala, až se ji chopila Kristýna.

„Nasedni mu na obličej, ať ti ji pěkně vylíže!“

To dostatečně odpoutalo moji pozornost od Verunčiných pohupujících se prsou. Vidina toho, že budu moct vylízat Ivanku mě skoro dovedla k výstřiku, ale ovládl jsem se. Bylo to právě včas, abych uviděl Ivančin nadržený usměv. Během chvilky už jsem lízal tu její neskutečně heboučkou prdýlku a cumlal její buchtičku. Byla uzounká a slaďoučká. Hladil jsem ji prdýlku i maličké kozičky s takovou vervou, že jsem si skoro nevšiml jak se Verunce kolem mýho čůráka stahuje a pulzuje kunda.

Holky udělali změnu. Teď na mě dováděla pro změnu Kristýna. Věrča si na její příkaz klekla za ní, hladila ji kozičky a honila kundičku s klitorisem. Zatímco jsem v ní dováděl a věnoval pečlivému vylizování každého koutku Ivančiný prcinky. Nejvíc mě potěšilo, že už neměla panenskou blanku (Bůh ví či si ji protrhla, asi ji holky půjčily vibrátor, ta dnešní mládež…) a já v ní mohl rejdit jazykem i prsty až nadoraz.

Polykal jsem její kundí šťávy a ani nevnímal čas. Nevím jak dlouho jsme si tam tak užívali, Verunka s Kristýnou se střídaly na mé kládě a já s rozkoší cumlal Ivanku, až měla zadeček, prcinku i podbřišek celý oslintaný. To se moc líbili i holkám, který Ivanku pozorně sledovaly a co chvíli se s ní líbaly a nechávaly si olízávat a sát prsíčka a bradavky. Když se na mě už podruhé udělala Věrča, začínalo toho být dost i na Ivanku, kroutila a šila s sebou tak, že i bez jejích vzdechů mě bylo jasné, že se blíži moc pěkný orgasmus…

Ten taky hned spolu s proudem šťávy z její buchtičky přišel. To už jsem nevydržel ani já a oznámil jsem tedy stříkání. Během chvilky byla Ivanka zas plná života a vrhla se k mému čůrákovi, kde ji obě už vyšoustaný holky uvolnily místo.

Jakmile si ho vzala do ruky, začal jsem mohutně stříkat, cákance mrdky měla na obličeji, kozičkách i bříšku a já stříkal pořád dál, zatímco mě Ivanka pilně honila, až mi připadala jako taková malá blonďatá Sněhurka…

Holky se na ní okamžitě vrhly, slízávaly z ní každou kapičku a Ivanka byla jako v sedmém nebi…

Tady by měl být konec a po pravdě si to tak holky i naplánovaly, ale nepočítaly s tím jak budu nadrženej, takže se mi zase začal zvedat. První si toho všimla Ivanka a už se chystala ke kouření. Holky byly docela zaražený mojí výdrží, tak jsem přebral iniciativu.

„Ne, ne, teď si pěkně nasedni, chci tu tvou buchtičku vyšukat…“

Ivanka se na chvilku taky zarazila ale nakonec si dala říct. Holky se ji začaly okamžitě s chlípným výrazem věnovat, aby mi roztáhly tu její sametovou kundičku. Nechal jsem Ivanku nahoře, ať si sama vše kontroluje, byla přece jen uzoučká a maličká ale já ani holky jsme nemínili přestat. bylo vidět že Ivanku to bolí, vždyť mám taky pořádnýho macka, ale touha po mrdání byla silnější a já se tak dostával pořád hlouběji. Několikrát jsme museli zpomalit, ale holky Ivanku lízaly, hladily a dráždily poštěváček i bradavky takže jsem brzo vyplňoval celou Ivančinu kundičku. Nejdřív se na mě narážela sama a jak jsem začal zespoda taky přirážet, byla pro Ivanku poslední kapka. Kašlala na bolest a začala na mě divoce rajtovat a nadskakovat. Holky na to koukaly, honily si navzájem kundičky a já pilně bušil do dna Ivančiný kundičky.

Ta to namohla dlouho vydržet a tak, po chvíli se na mě svalila po vysilujícím a bouřlivém orgasmu, při kterém byly vzdechy její rozkoše tak hlasité, že ji raději Kristýnka sama umlčila svým chtivým jazýčkem.

Ivanka už opravdu měla dost. Byla strašně unavená a celá zpocená, ale já si s ní chtěl ještě užít. Vytrhnul jsem Ivanku z chtivých rukou holek, které se jí zase začaly věnovat, klekl jsem si. Ivanku si položil před sebe a jednu její nožku si dal na rameno. Začal jsem do ní divoce přirážet. tentokrát jsem dával příkazy zase já:

„Kiki, pojď sem, chci ti ji přitom honit, Věrčo, klekni si na ni, teď bude lízat zas ona!“

Holky moje příkazy nadšeně splnily, Kiki se ke mě přitiskla a já se s ní líbal, olizoval ty rajcovní prsíčka a honil ji kundu. Ani jsem ji nemusel říkat a pochopila že má občas přihonit a lízat Ivance poštěváček. Mezitím jsem dával pozor, aby se Ivanka neflákala a pořádně vylizovala Verunku.

Asi se opravdu snažila, protože Verča se poprvé udělala už po pěti minutách a čím víc jejích šťáv na Ivanku teklo a čím víc jsem ji mrdal a tím víc ji i lízala kundu a hladila kozy. To začalo pořádně rajcovat i mě, řekl jsem Kristýnce ať se věnuje jen Ivančiný kundičce.

Pak jsem ji chytil oběma rukama a začal přirážet opravdu divoce. Ivanka chvíli držela tempo, ale během dalších pár minut se přede mnou kroutila a svíjela tak, že Verunka z ní musela sesednout a líbat ji, aby nekřičela.

Když podlehla bouři orgasmu byl jsem tak vyrajcovanej, že jsem do ní ještě nějakou dobu přirážel, i když už byla úplně mimo. nebylo divu, rozmrdal jsem ji opravdu pěkně. Vrhnul jsem se tedy na holky.

Nakázal jsem ať si lehnou k sobě a já si pak užíval obou jejích mokrých kundiček, který jsem proháněl prsty i jazykem, zvlášť jsem věnoval pozornost ty Kristýnčiný, která si lízaní moc neužila. Když už měly prcinky i zadečky pořádně oslintaný, začalo se mi chtít zase mrdat. Přitáhl jsem si Verunku a obrátil ji na záda.

„Na čtyři,“ rozkázal jsem, „neboj se, budu ti šoustat jenom kundu. Možná. A ty si klekni před ni!“

Verunce se to moc nelíbilo, asi se opravdu bála o svůj zadeček, ale nic jinýho ji nezbylo, i kdyby nebylo mě a mých rukou v kterých sem její prdýlku držel, když sem ho do ní vrážel. Kikina, která mě rajcovala čím dál víc, si její obličej zabořila s vervou do rozkroku.

Rajcovalo mě jak jsem divoce přirážel do Verunčiný kundy a koukal do očí tý nadržený ďáblice, když do ní přes Verunku dorazil každý můj příraz. Bylo vidět že je každou chvíli nadrženější a já přímo cítil jak moc mě chce jebat, ale já měl ve svém plánu ještě místo pro Verunku.

Šukal jsem ji zezadu asi deset minut, během kterých se Verunka v Kristýnčiným klíně dvakrát udělala, když mě její kundička přestala stačit. Obrátil jsem svou pozornost na její druhou dírku. Musím se přiznat, že Veronika svou prdýlku dát nechtěla, ale to jsem já a k mojí velké radosti ani Kiki, která Verču na mýho čůráka doslova nastrkala, vůbec nerespektovali.

A tak mě nakonec měla Verča celýho ve svý pěkný. mnou oslintaný prdýlce. Ze začátku jsem se i docela krotil, nechtěl jsem, aby jí to bylo moc nepříjemný, protože Verunku můj čurák v zadečku bolel a při každému přírazu bolestně vzdychla, ale co naplat, já i Kiki jsme ji drželi pevně. Alespoň že ji Kristýnka už nenutila ji lízat kundičku a položila se ji na svoje bříško (Kiki to totiž někdy se svou touhou po lízání trošku přeháněla a zapomínala že Veunka potřebuje dýchat…), což mě vyrajcovalo ještě víc a já začal zrychlovat.

Verunka si po chvíli zvykla a začala si to doopravdy užívat a já jsem vyrajcován pohledem na dvě sexy holčiny stále zrychloval. Namrdával jsem Verunu zezadu snad deset minut a na konci ji dohnal k divokému orgasmu, kdy lapala po dechu a bolestně objímala stejně vyrajcovanou Kiki, která se z toho taky udělala, a tak tam holky ležely na sobě, unavený z orgasmu a divokého šukání.

Kikina chtěla využít chvilky volna a vyměnit si místo s Verunkou, ale já dotahuji věci vždy do konce.

„Ty ne, až za chvíli. Ještě pořádně vymrdám zadek, Věrče, když se jí to tak začalo líbit… “

Kiki už začínala být trochu naštvaná (a hodně nadržená), ale nemohla nic dělat. A tak alespoň pomohla Verunce na můj kolík. Ležel jsem na zádech a podpíral jsem Věrče záda. Ta byla zase na čtyřech, ale tentokrát nade mnou a zády ke mně, stehna roztažený, aby ji mohla Kristýna pořádně honit a vylizovat kundu.

Přirážel jsem do Verunčinýho zadečku a ještě ji nadzvedával, abych se dostal co nejhlouběji. Neměl jsem moc co na koukání, tak jsem pozoroval Ivanku.

Ležela tam, kam jsem ji položit, zpocená a rozmrdaná a roztaženýma nohama ke mně tou její oslintanou prcinkou… Vidina, že takhle skončí všechny, mi vlila novou energii do žil. I když už jsem byl dost unavený přirážení nabralo ďábelského tempa.

Tentokrát se nám Verču povedlo udělat dokonce dvakrát, i když po prvním vrcholu už byla úplně mimo, kdybych ji s Kiki nedržel, prosty by se na mě svalila. S Kiki jsme nepřestávali a udělali ji i podruhý. Byla celá od potu. Mokré vlasy, a nemohla se ani pohnout. Byla úplně rozšukaná a tak příjemně vláčná… Tak takhle se mi to líbí…

Položili jsme ji k Ivance a když už jsem byl u ní, musel jsem ji aspoň trošku olízat tu úžasnou kundičku. Trošku ji to probudilo k životu, ale Kiki víc.Odtrhla mě od ní. Klekla si přede mě a začala mě divoce honit a kouřit:

„Chci mrdat, ale postavím si tě sama!“

Jestli jsem si myslel že Verča i Ivanka kouří úžasně, tak tahle ďáblice je strčila do kapsy obě. Rejdila mi jazykem po kládě i koulích. Okousávala mi ho, honila a sála. Chvíli jemně a pak zase víc. Chvilku mi ho jen jemně mnula a líbala a pak si ho zas dala do pusy kolik jen mohla.

Prostě božská práce, až jsem se jí pěkně vystříkal na kozičky i obličej. Snad pět, šest mohutných cákanců. Dnes to bylo už potřetí a já měl mrdku pořád hustou a bílou. Ale, nebyl jsem jediný, komu to vyhovovalo.

Kikina mlaskala a olizovala si s chutí kozičky, sledoval jsem ji a ten můj nadrženej čůrák se zase pomaličku stavěl… Moje holka mi furt říká, že se jednou někde umrdám k smrti… „Přestaň a pojď mi ho postavit! a na 69!“

Kiki s radostí poslechla (stejně by to nejspíš udělala a hupsla na mě. Kundičku měla pečlivě vyholenou a heboučkou skoro jako Ivanka, šťáva z ní tekla proudem a poštěváček měla parádně naběhlej. Polykal jsem její šťávu smíšenou s potem, dráždil prsty i jazykem poštěváček, roztahoval závojíčky a pečlivě se věnoval každému kousku tý perfektní prcinky. Prsty jsem jí šukal zadeček a přitom si užíval jejího božskou (teda spíš ďábelskou práci s mým zase skoro praskajícím čurákem.

Trvalo to jen chvilku a byla hotová, slízal jsem ještě všechny šťávy po jejím malém orgasmu a poručil si koníčka. Kiki na mě skočila a už začalo pořádný mrdání.

Skákala, řádila, rajtovala a nebodávala se ne mě opravdu jako ďáblice, honila si poštěváček a já divoce přirážel pokaždý, když se jen trošku nadzvedla. Lhal bych, kdybych řekl jak dlouho to mrdání trvalo. Kiki se na mě udělala dobře dvakrát a pořád neměla dost.

Chvíli jsme pak mrdali jako před chvílí s Ivou, ale jediným výsledkem byl další její krásný orgasmus a to, že byla ještě víc rozrajcovaná a nadržená, ta kundička byla k neutahání…

Pak si Kiki ke mně klekla zády ke zdi a vystrčila zadeček:

„Péťo, já chci tady vyšukat prdýlku…“ ta mrcha nadržená…

Tentokrát jsem se opravdu nezdržoval a vrazil jsem ji čuráka do prdýlky pořádně natvrdo a až po kořen kam to šlo až vyjekla bolestí. Nebyla tak úzká ale na čůráka mé velikosti (myslím pohlavní úd nebyla zvyklá a já na jemnosti kašlal a prostě ho do ní vrážel hlava nehlava. mačkal jsem jí kozičky.

Rejdil prsty v její kundě jak nejhlouběji jsem dokázal. Po pár minutách se kroutila v křečích rozkoše a zalykala se vzdychy. Prdýlku už měla skoro roztaženou jako kundu. Po stehnech ji stékaly pramínky potu a postel už byla od nás celá mokrá, ale já mrdal dál.

Na chvilku jsem ale musel nabrat dech, tak jsem zvolnil. Toho Kiki využila, otočila se ke mně čelem, a rajcovně se zeptala:

„Copak, ty už nemůžeš?“ a honila mi při tom kládu, jako by mohla být ještě tvrdší a větší.

„Já vždycky“ odpověděl jsem.

Usmála se: „Tak mě mrdej!!“

Chytil jsem ji za zpocenej zadek a stále klečíc si ji narazil na ptáka, Kiki mě objala rukama i nohama a začalo další šílený šukání, kdy jsme oba přiráželi jak šílenci. Nechápal jsem jak to může takový křehká a hubeňoučká holka vydržet, bušil jsem do ní k prasknutí naběhlým čurákem, mrdal jsem ji v kleče, zas na koníčka, zezadu jako Veroniku, pak chvíli ve stoje, vždy se udělala a mrdala dál… oba už jsme nemohli, ale hecovali jsme se dál. Mezi tím vším šukáním se vzpamatovala Ivanka a chtěla se přidat, ale vrhli jsme se na ni pořádně ji ošukali, tohle bylo naše mrdání, já proti Kiki, kdo odpadne první… Pro jistotu jsme omrdali i Veroniku, sice moc nereagovala, ale pro jistotu… pak hned mrdání pokračovalo.

Můj čurák už hrozil stříkáním a já se bál, že už se mi pak nepostaví. Položil jsem tedy Kiki na nízký stolek pod oknem, roztáhl ji nohy, co to šlo a zapřel je o prázdné otevřené okenice. Ještě že byla tak pružná, jinak nevím, nevím… Měla nohy tak roztáhlé, že na mě doslova vystrkovala kundu. Chytil jsem se rámu okna a zatímco si Kiki dráždila pošťěvák, divoce jsem do ní svým čůrákem bušil, rval jsem ho do ní jak to jen šlo.

Šukal jsem ji do dna kundičky a užíval si jejích drobných křečí, jak se pokaždé zachvěla. Vrážel jsem ho do ní, co to jen šlo a po deseti minutách a třech divokých orgasmech se na mě bezvládně svezla…

Rychle jsem ji vypáčil (sama by to nesvedla) nohy z okenic, položil ji mezi holky a celou ji postříkal… Okamžitě usnula, zmrdaná a uspokojená. Když jsem se celý znavený (vlastně polomrtvý.-) oblékal, všiml jsem si něčeho na její posteli – ta mrcha mi ukradla moje prášky a pití… tak proto tak mrdala, kundička jedna nadržená… No, však ona ještě jedna noc do konce tábora zbývá… Už svítalo, byl jsem k smrti unavenej a bolel mě čůrák, ale když jsem si představil jak je budou bolet prcinky a zadečky hned mi bylo lít… Mrdat se hold musí umět… už teď jsem se těšil na příští noc…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *