Tábor

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byl 1. červenec,začátek prázdnin.Místo prázdných ulic bylo město plné poflakujících se puberťáků.Někteří právě vyšli školu,někteří jen postoupili do vyšší třídy,ale jedno měli společné:Byli šťastní že skončila škola.Mezi nimi byla i sedmnáctiletá Zuzka.

Zuzka byla metr sedmdesát vysoká holka,s milým obličejem a hnědými,přírodními vlasy.Byla štíhlá a měla hezká,prsíčka velikosti 2.Právě postoupila do 3. ročníku na gymnáziu.Byla taky ráda.Chodila po městě s partou nejlepších kamarádek a kamarádů.Všichni se bavili o tom samém:Co bude o prázdninách.Většina měla namířeno někam k moři nebo aspoň do zahraničí.Někdo jel na hory,někdo kempovat.

Jen Zuzka se do těchto rozhovorů moc nezapojovala.Styděla se za to,jak prožije část prázdnin.Už od 11ti let jí rodiče posílali na tábor.V tomhle věku to už ale vypadalo trochu divně.Jasně.Na ten tábor jezdilo víc lidí v jejím věku,ale nad nimi obrovsky převažovali prckové od 8 do 14ti let.

Když se jí Martin,její nejvěrnější kamarád a skoro se dá říct adoptivní bratr zeptal kam pojede ona,všechno ztichlo a všichni napjatě čekali co z ní vypadne.

„Mno…já…“začala „Jedu do Řecka k moři a po památkách…a tak nějak no…“

Všimla si že to nikoho moc nevzalo,jen odvětili „hmmm…“ a pokračovali ve svých rozhovorech.Zuzka byla ráda že jí to prošlo.V 9 večer partu opustila a šla domů,zabalit si věci na tábor.Odjížděla už zítra ráno na celý týden.Ještě prozvonila svého kluka Lukáše,který jediný věděl o jejím zájezdu.Rozloučila se a šla spát.

Ráno jí rodiče odvezli na Bus.Zuzka se cítila trapně,když se rozhlédla kolem,na ty prcky,jak křičí,skáčou a dělaj kravál.Vypadala spíš jako nějaká vedoucí,než jako rekreant.Přisedla si k jedný starý kámoše,se kterou na tábor jezdila už dřív.Jmenovala se Nikola a bylo jí stejně jako Zuzce.Ona ale na rozdíl od ní jela dobrovolně.

Díky ní Zuzce připadalo že tu není sama.Po půlhodině cesty jí někdo popadl za rameno.Zuzka se s leknutím otočila.Byl tam Filip,její starý známý,který s táborem jezdil už jako vedoucí.Vedle něj seděl David.Vesele se zubil na celý autobus.Když jeho pohled sjel na Zuzku,lehce prohodil hlavou na pozdrav.“Ahoj“Řekly jsme s Nikolou skoro současně.“Vzali jsme si tam nějaké menší občerstvení…Abyjsme nebyli na suchu…“řekl a povytáhl nenápadně z batohu láhev šampusu.“Tady jen tři ale dalších 10 je v kufru.“Skoro zařval.Filip se začal smát.“Nemusí to vědět každý mimino co s náma jede.“V podobným duchu se vedl rozhovor celou cestu.Šlo se přes cigára až po něco ostřejšího.“Máme toho dost na měsíc…Ale s Nikolou…Fakt nevim jestli to vydrží alespoň den.“Začal se smát.

„Mluv laskavě za sebe!“Řekla jakože naštvaně Nikola,ale bylo vidět,že jí to taky pobavilo.

Asi po dvou hodinách cesty dorazili do tábora.Zuzka si v duchu říkala že je to tu o hodně větší než to viděla na fotkách.Byly tam velké,zelené stany pro 4-5 lidí,

naproti velká jídelna a společenská místnost v jedné budově s verandou,kam by se všichni z tábora vešli dvakrát.Vedle stanů byly pod jednou střechou umývárky,sprchy a záchody,ve vedlejší budově pak ošetřovna a na kraji tábora Bungalov-velká dvoupatrová budova,používaná jako skladiště.

Uprostřed tábora byl velký plácek s ohništěm s lavičkama okolo.Vypadalo to tam docela udržovaně.Ve stanech byla dřevěná podlaha,5 postelí,stůl a 3 židle.Zuzka s Nikolou si vyřvaly společný stan s Davidem a Filipem.Vedoucí nakonec usoudil,že s nima nemá cenu se hádat a povolil jim to.David okamžitě zabral největší postel a začal vybalovat.Zuzka si dala věci na svou postel a s Filipem a Nikolou šli obejít tábor.Cestou narazili na skupinku tří,asi jedenácti až dvanáctiletých holek které za sebou táhly obrovské kufry,které vypadaly 2x těžší než ty,co je táhly.Filip na ně chvíli pobaveně zíral.Nakonec ho probrala Nikola svým výkřikem:“No tak jim snad pomoz ne?!“Přitom vyšla k další z těch holek,vzala jí kufr a zatáhla ho až do stanu.Zuzka přišla k té poslední a zeptala se jestli nechce pomoct.“Jasně.“Řekla.Zuzka vzala ucho kufru,zvedla ho a zanesla do stanu.“Mimochodem já jsem Zuzana.“

„Já Aneta.“řekla dívka.

„Ty tu seš letos poprvý?“

„Jo jsem.Kamarádka mi řekla že je to tu super tak jsem sem jela.Ty tu asi poprvý nejsi co?“

„Ne.Já sem jezdím už od jedenácti.Kolik ti vlastně je?“

„Mě?12 a tobě?“

Rozhovor se táhl ještě dalších 10 minut než vedoucí zavolali na nástup.

Když se začalo stmívat,všichni odešli buď do sprch nebo do svých stanů,než v deset vedoucí ohlásili večerku.Když tábor ztichl,David vytáhl flašku šampusu ze svého baťohu.Všichni si sedli do kruhu a začali si povídat o svých intimních záležitostech,jako třeba s kým to bylo poprvé a kdy jsi si to poprvé udělala.Pak nějak došla řada na šmírování.

Filip začal s tím že když mu bylo 15,šmíroval na základce mladší holky v šatnách po tělocviku nebo gymnastice.Holky měli prý tehda tělocvik jeden den v týdnu hned po klucích.Holky a kluci měly vždycky zvlášť šatny i když každou hodinu cvičila jen jedna skupina.Jedinečná možnost k šmírování byla,že obě šatny byly propojený sprchama,které ale většinou byly zamčené.Filip ale jednou využil šanci,když mu učitel dal klíče,aby zamknul šatny,vlezl nenápadně dovnitř,odemknul sprchy a otevřel okno na škvíru.Pak všechno zamknul a odešel,jako kdyby se nic nestalo.Pak stačilo vždycky chvíli před holkama přijít,otevřít okno,vlézt dovnitř a kochat se.Prý na to okno nikdy nikdo nepřišel.

K dalším se bohužel nedostali,protože vedoucí obcházeli stany.Všichni zalehli a dělali že spí.Když nad tím Zuzka přemýšlela a představovala si ty nahé dívky,docela jí to vzrušilo.

Chvíli čekala a ujistila se že všichni spí.Pak si vysvlékla kalhotky a pomalu si začala dráždit poštěváček.Jak na to tak myslela,vzpomněla si na Anetku.Začala si představovat,jak před ní Anetka stojí nahá,jak se převléká do plavek.Přitom si prsty pomalu zajížděla do kundičky a druhou rukou si dráždila bradavky.Za chvíli přišel krásný orgasmus.Chvilku nehnutě ležela a oddychovala.Uvědomovala si,že jí je dvanáct.Že je to divný takhle si to dělat na malou holku,která možná ještě ani nemá měsíčky a které teprve nedávno začaly rašit prsa.Jak nad tím přemýšlela a snažila se sama sebe přesvědčit,že to je špatné,stupňovalo se její vzrušení.Vybavovala si ten její andělský,sametový,usměvavý obličej,s malým nosíkem,modrýma,hlubokýma očima a blonďatýma vláskama,které jí vysely až k ramenům.

Pomalu a lehce si při tom dráždila pošťěváček a hladila se po těle.Byla už z dnešního dne tak vyčerpaná,že celá mokrá usnula.

Ráno se probudila jako poslední.Ve stanu s ní byla jen Nikola.

„Brý ráno!“Zakřičela,jak to měla ve zvyku,když mě viděla vstávat.

Zuzka oplatila pozdrav a chtěla se vybalit ze spacáku,když si uvědomila že nemá kalhotky.Zabalila se zase zpátky a hledala je.Když je konečně našla,uvědomila si jak se na ní Nikola kouká.

„Neupadlas v noci?“Zvedla oči sloup.

„Nestarej se.“

„Pospěš si nebo ti ty malý hajzlíci tu snídani sežerou.“Řekla Nikola pobaveňe.

Zuzka vylezla ze spacáku konečně s kalhotkama a začala se oblíkat.

„Půjdu se ještě umít.“Řekla.

„Jo to bys asi měla.“Odpověděla Nikola s provokativním úsměvem.

Když Zuzka vcházela do umývárky,skoro vrazila do Anety.

„Ahoj.“Řekla na pozdrav.

„Ahojky!“Řekla jí Zuzka na oplátku.

Začaly se bavit o tom,jak se jim tu líbí.

„Jo jde to…“ začala Aneta. „Jen se trochu nudím s holkama ve stanu a stýská se mi po mamce.“

To Zuzka chápala.Dobře věděla,jaký to bylo,když tu byla prvně.Psala domů každý den.Když se vrátila,ještě dva dny chodily její dopisy.

„Proč se nudíš?“zeptala se?

„Dana si pořád čte nějakou knížku,a když si chce něco zahrát tak jsou to šachy,který mě nějak nebaví.A Lucka,s tou je sice sranda,ale většinu času tráví s holkama ze stanu vedle…Takže sem ve stanu sama.“

„Nechceš někdy zajít k nám?Něco by jsme mohly vymyslet.“Řekla Zuzka rychle.

„To by bylo fajn.Kdy bych mohla přijít?“

„Až budeš mít čas.Já jsem ve stanu pořád.“

„To je fajn.Určitě přijdu.“Řekla.

Rozloučily se a Zuzka se šla konečně umýt.Když doběhla do jídelny,už tam zbyl jen jeden rohlík a nějaká rybí pomazánka.

„Hej!“

Zuzka se otočila.S vychytralým a vítězným úsměvem seděla u stolu na druhé straně jídelny Nikola s Filipem.

„Budeš to mýt studený!“Neodpustil si Filip narážku na její chleba se sýrem.

„Buď ráda že na tebe tvá nejlepší kamarádka myslela.“

„Dík.“Zahuhlala Zuzka

„Dneska prý máme běhat po nějaký stezce a pamatovat si nějaký indiánský heslo“Zachechtl se Filip.

Celou snídani se bavili o dnešním programu a vůbec o celým táboře.

Potom se zvedli a odešli do stanu.

Zuzka nedokázala přestat myslet na Anetku.Viděla jí jak se svléká ve stanu,jak si sundává podprsenku a odhaluje svá kůzlátka.Představovala si,jak se hladí po těle.Při té představě začala vlhnout.

Odpoledne se všichni účastnili táborových akcí.Když se začalo stmívat,Většina tábora se sešla u ohniště.Vedoucí četl trampské povídky Zuzka je napjatě poslouchala a sem tam se koukla na Anetku,která seděla ve světle ohně bledě modrém tričku pod bílou mikinou naproti a koukala do plamenů.Před večerkou šla s Nikolou do sprch.Byly tam už skoro poslední,jen nějaká neznámá holka se oblékala v rohu.Obě se vysvlékly a pustily si vodu.

Nikola se rozhlédla jestli kolem nikdo není přišla k Zuzce a pobaveně se zeptala:

„Kdo ti to udělal poprvý?“

Tahle otázka Zuzku zaskočila,ale chytla se podmětu a začala s ní debatovat o klucích.

Nakonec takhle prokecaly skoro půl hodiny,než jeden z vedoucích zakřičel: „Večerka!“

Obě se rychle oblíkly a běžely do stanu,kde už na ně čekal David s Filipem a láhev slivovice.

„Od bratrance z Litoměřic!“řekl Filip.

Zuzka už ale neměla chuť se bavit s ostatníma.Byla moc unavená na to,aby s ostatníma řešila nejbizardnější místo na sex.

Příští ráno Zuzku probudily čvachtavé kroky na podlaze.„Pršelo celou noc a venkovní hry úplně odpadly.“Řekl David když viděl že se Zuzka probouzí.

„Podívej se sama.“

Zuzka se vymotala ze spacáku a podívala se ven.Opravdu.Táborem tekly potoky vody.Nebylo jediné suché místo.Dřevěná podlaha stanu byla promočená.Nikola s vražedným výrazem ve tváři právě vyndávala z pod postele svá,úplně mokrá trička.

Jediné,co vedoucí udělali bylo,že odvolaly venkovní aktivity.Ve společenské místnosti se hrály stolní hry,jinak byl volný den.Zuzčini spolubydlící si povídali o svém oblíbeném tématu.O dva dny později Vedoucí nařídili,aby si všichni přesunuli své spací potřeby do Bungalovu,který byl postaven na betonových pilířích,takže možnost,že v noci uplave podlaha byla velmi malá.Všechno ostatní mohlo zůstat ve stanech.

Tento den strávila Zuzka skoro celý ve společenské místnosti.Když se blížila večerka,Všichni byli v jídelně.Jeden z vedoucích hrál na kytaru a zpívaly se táborový písničky.Zuzce byla zima tak se zvedla a běžela si do stanu vzít bundu.

Po cestě viděla,jak jde Anetka s ručníkem a šampónem do umývárek.Dostala nápad.Došla do stanu a vzala si všechno potřebné do sprchy.Vydala se za Anetkou.

Když přišla,potichu se v umývačce vysvlékla a vstoupila do sprch.Sprchy byly v místnosti za umývárkami.Byla tam dřevěná podlaha a na ní lavice na odkládání věcí.Sprchy od sebe nebyly nijak oddělené.Bylo tam kovový koryto naproti a po stranách u dveří.Dělil je od okolí jen závěs.Nad koryty bylo 5 trysek s vodou.Jediná puštěná tryska,a tedy i Anetka,byla hned naproti dveřím.Pomalu a potichu roztáhla závěs na levé straně sprch a šla směrem k Anetce.Došla až k okraji závěsu.Ještě krok a uvidí to,co chtěla celou dobu.Sebrala odvahu a nahlédla za závěs.

Anetka tam stála pod sprchou.Jen stála se zavřenýma očima a užívala si kapky vody,jak jí kapají po těle.Byla nádherná!Její malinkatá kůzlátka s drobnými bradavkami se leskla po kapkách vody,která jí stékala až k jejímu kulatému,dětskému zadečku.Měla velmi štíhlou postavu.Zuzka se neudržela a začala se za závěsem potichoučku prstit.Velmi jí vzrušovalo,že si to dělá tak blízko člověka,který ani neví,že tu je.Anetka pomalu pootevřela oči,otočila se na druhou stranu než stála Zuzka a ohnula se pro šampón.Zuzce se tak naskytl neočekávaný,ale krásný pohled na její nádhernou mladou lehce vyholenou buchtičku.Otevřela šampón a začala si mýt své dlouhé,blonďaté vlasy.Když po nich sjížděla dolů,pod krk,lehce si pohladila svá kůzlátka,při čemž ,jak si Zuzka všimla,slastně přivírala oči.Zuzka už to nedokázala vydržet.Vzala si šampón a pomalu přistoupila zezadu k Anetce.

„Ahoj.“Řekla.

Anetka se lekla a rychle se otočila,když ale spatřila Zuzku uklidnila se a oplatila pozdrav.

Zuzka pustila vodu a stoupla si pod ní.Pak si začala,stejně jako Anetka,mýt vlasy.

Všimla si,že se Anetka koutkem oka dívá na její tělo a lehce se při tom usmívala.

Zuzka si umyla své kadeře a začala se pomalu mydlit sprchovým gelem tak,aby si Anetka všimla toho,jak si gel roztírá po kozičkách.Když se dostala dolů,vyhlídla si moment,kdy se Anetka dívala a začala si mydlit kundičku.jezdila si po ní nahoru a dolů,a při tom si dovnitř strkala prstík.Když viděla že se Anetka začala kroutit,nechala provokování a začala si mýt nohy.

Pak nastoupila druhá etapa jejího plánu.

„Umyla bys mi prosím záda?“Zeptala se Anety. „Já pak umyju tebe.“

„Klidně.“Usmála se Anetka.Nabrala si do dlaně šampón a začala ho Zuzce roztírat po zádech.Postupovala pomalu dolů aby nevynechala ani místečko.Už byla u hranice mezi zády a prdelkou.Tady se zastavila a chvíli váhala.

„Nestyď se.“Řekla Zuzka.

Anetka ještě chvíli váhala,ale pak se opatrně rozjela dolů,na Zuzčiny hýždě.Zuzku tak vzrušovalo,jak jemné Anetčiny ruce sahají na její tělo,že se musela hodně překonávat,aby si to nezačala dělat před ní.

Anetka se dostala až k zadní dírce.Opět se zastavila,ale pak už bez pobízení zajela mezi Zuzčiny nohy a pěkně jí promydlila .Při tom,jakože omylem,Šáhla Zuzce na její porostlou buchtičku,hned se ale vrátila zpět.Pak jí pomohla se opláchnout.

„Díky.“Řekla Zuzka. „Teď na oplátku umyju já tebe.“

Anetka se nenechala dvakrát prosit.

Zuzka si vzala do dlaně sprcháč a začala Anetce mydlit záda,také důkladně jako ona jí.

Když byla příležitost,strčila si do buchtičky prst a chvíli si tam s ním rejdila tak aby to Anetka neviděla.Když se dostala k zadečku,obouma rukama jí důkladně prohnětla půlky a dostala se až k dírce.Byla úzká a netčená.Bylo vidět že Anetka svůj sexuální život ještě nezačala naplno.Pěkně jí namydlila a pokračovala k její krásné,panenské kundičce.Tu dvakrát lehce přejela,potřetí si dovolila zasunout jí tam prstík.Anetka se zachvěla rozkoší.To bylo pro Zuzku znamení,že se jí to líbí.Vrátila se zpět k zadní dírce.Pečlivě jí promydlila,pak si namazala gelem prstík a pronikla dovnitř.Anetka vyjekla vzrušením.

„Líbí se ti to?“Zeptala se Zuzka a kmitala Anežce prstem v zadečku.

„Moc…“Vzdechla Anetka.

Zuzka ještě chvíli pracovala na Anetčině zadečku,ale pak vytáhla prstíky ven a pokračovala mytím nohou.

„Lehni si.“Řekla Zuzka.

Anetka si poslušně lehla zády do jejího klína.

Zuzka si opět nabrala do dlaně šampón a začala ho Anetce roztírat jemně nad prsa a pomalu jela dolů.Byla tak vzrušná tím,že přivádí k rozkoši tak mladou,nevinnou dívku.

Když byla na Anetčiných broskvičkách zastavila se.Začala je jemně mnout a zkoumat.Anetka byla v sedmém nebi.Kroutila se a potichu vzdychala.Zuzka jí ale nechtěla dopřát vyvrcholení.Chtěla jí trápit a ochočit si jí.Začala jí pomalounku kroužit kolem bradavek,a když to vypadalo,že Anetka konečně dosáhne svého,tak oddalovaného orgasmu,Zuzka přestala a pokračovala dál,dolů přes bříško k její,ještě neochlupené mušličce.Tam se zarazila.Nevěděla jestli to,co chce udělat,má opravdu udělat.,nebo počkat na vhodnější okamžik.Mezitím hladila Anetku po zadečku kolem dírky a občas jí tam zajela prstíkem,což jí Anetka oplácela tichými vzdechy slasti.Nakonec Anetku ještě políbila na podbřišek,na krk a na bradavku,na kterou se na chvilku ještě přisála a cumlala.Tím Zuzce došla fantazie.aspoň na doteď.Pohladila vzdychající Anetku po prsíčkách a postavila ji na nohy.Začali přicházet ostatní ze společenské místnosti.Zuzka se osprchovala,utřela se do ručníku a pomalu si oblékala tričko a kalhoty.Když vycházela ze sprch Anetka,ještě jí pohladila po hýždích a jen tak na ostro,odešla do Bungalovu,kde už na ní čekali ostatní.Zuzka spala s ostatními ze stanu a několika dalšími lidmi v prvním patře.Vyšla nahoru.Byla tak vzrušená,že si to málem začala dělat už na schodech.Všichni už byli ve spacácích a bavili se.

Zuzka okamžitě zalezla do svého spacáku a začala si jemně dráždit kundičku přes kalhoty.Čekala až se zhasne.Byla z toho zážitku ve sprchách tak rozpálená jako nikdy v životě.Nikdy nic podobného nezažila.Konečně se zhaslo světlo.Chvíli ještě šustily spacáky,ale pak vše ztichlo.

Nikde v budově ani hlásku.Jediné co bylo slyšet,byly kapky deště dopadající na dřevěnou střechu.Zuzka si zajela rukou pod kalhoty a začala si hladit buchtičku,už zcela vlhkou.

Pomalu si zajela prstíkem dovnitř,a promrskávala si poštěváček.Potichu vzdychala.

Druhou rukou si hladila prsa a příležitostně podráždila bradavky přes tričko.Když s nimi skončila,naslinila si prst a vnikla do zadní dírky.Tam s ním začala kmitat.Její orgasmus se stále přibližoval.Už se jen nehladila.Vnikla prsty do kundičky a začala se pomaloučku,ale důrazně prstit.Zrychlovala své tempo.Prsty z obou dírek se chvilkami setkávaly přes přepážku a vyvolávaly tak nenapodobitelný pocit rozkoše.

Už to bylo tady.Jejím tělem začalo procházet napětí a Zuzka se začala kroutit křeči orgasmu,který byl tak intenzivní,jako málokterý.Zuzka vzdychala ve vlnách rozkoše,které posledně slábly.Přestala se prstit,vytáhla prsty ze své buchtičky a už se jen hladila,aby udržela,alespoň na chvilku ten krásný pocit.Pomalu usínala a myslela na Anetku.

Milovala jí.Nebyla to lesbička.Měla svého kluka a už to ani nabyla panna.Ale na Anetce jí něco moc přitahovalo.Nedokázala vysvětlit co.Při tom přemýšlení nakonec usnula.

Když se vzbudila příští ráno,uvědomovala si,že je to její poslední den v táboře,a taky poslední den s Anetkou.Musela jednat ale nevěděla jak.Přemýšlela nad tím celý den a skoro nekomunikovala s okolím.Vždy,když na něco přišla,ihned to zavrhla.Nemohla přijít na ten správný recept.Tenhle den se konečně vyjasnilo a bylo i celkem teplo.Vedoucí tedy naplánovali poslední den tábora,s noční bojovkou na závěr.K večeru Zuzka šla z Bungalovu pro něco do stanu.Už se skoro smířila s tím že už Anetku nedokáže udělat.

Měla to všechno tak krásně připravený.

Cestou potkala Anetku.která se,hned co jí viděla,pousmála a pozdravila s tím,že má prosbu.

Zuzka jí pozdrav oplatila a zeptala se co má na srdci.

Anetka na ní že by potřebovala přenést kufr do bungalovu,když už zítra tábor končí,aby měla vše pohromadě.

„Jasně že ti pomůžu.“Usmála se Zuzka.

Vešly do Anetčinýho stanu.Anetčin kufr tam byl jako poslední.Na posteli byl ještě její baťoh a nějaké oblečení.

„Víš…vlastně jsem ti chtěla něco říct.“Ozvala se Anetka a sedla si na postel.„To,co se stalo včera…Bylo to to nejkrásnější co sem zažila…“

Zuzka si přisedla.Při vzpomínce na včerejší večer jí začala vlhnout mušlička.

„U mě to bylo podobný.“Odpověděla. „Víš líbila ses mi už od prvního dne co jsme tady.Když si mě poprosila abych ti odnesla ten kufr.“

Anetka se začervenala a na chvíli bylo ticho.Po chvilce zase promluvila„Nikdy jsem k nikomu necítila to,co k tobě…“Přisunula se blíž k Zuzce.Ta vycítila možnost.Naklonila se k Anežce a lehce jí pohladila a políbila na tvář.Anetka se na ní toužebně podívala.

Zuzka nečekala ani vteřinu.Zavřela oči a začala Anetku vášnivě líbat.Při tom jí jednou rukou hladila po vlasech a druhou jí k sobě tiskla.Bylo to pro ní moc vzrušující.Bylo víc než jasně vidět,že to Anetka dělá poprvé.Zuzka jí položila na postel,jednou rukou jí stále hladila po vlasech a druhou jí zajela pod tričko.Anetka na sobě neměla podprsenku,tak se k jejím kůzlátkům dostala opravdu lehce.Nezajímalo jí,že je může někdo nachytat.Teď byla jen ona a Anetka.Nahmatala její malé bradavky a začala je dráždit.Anetka začala vzdychat vzrušením.Teď se už zapojila i ona.Trochu s rozpaky,ale nakonec přece,začala Zuzce hladit prsa.Byla trochu nemotorná a neuměla to tak,jako Zuzka,ale té se to velmi líbilo.Nenápadně si třela mušličku o Anetčino koleno a její vzrušení se stupňovalo.Zuzka jí na chvíli přestala líbat a podívala se na hodinky.Bylo za 10 minut šest.Pomalu začala vyndávat ruku zpod jejího trička a postupně i snižovala tempo polibků.

Za chvíli bude poslední,závěrečný nástup,tradičně pojatý jako oslava.

„Už by jsme měli končit.“Řekla. „Za chvíli je slavnostní nástup a já se chci ještě upravit.“

Anetka trochu smutně vstala z postele. „Asi půjdu taky.Uvidíme se na nástupu.“

Zuzka se s Anetkou rozloučila posledním polibkem a odešla do bungalovu.Už věděla,co udělá večer.Těšila se na to,jako malé dítě na Vánoce,možná i víc.

Večer,po slavnostním nástupu a poslední večeři,se všichni shromáždili na plácku u ohniště.

Promluvil k nim vrchní vedoucí,že byli skvělý kolektiv a doufá,že příští rok pojedou na tábor znovu.Pak řekl něco o bojovce.Už se stmívalo.Bylo vidět jen díky hořícímu táboráku.

Vedoucí,jako obvykle hrál na kytaru a všichni zpívali.Zuzka se připravovala jak na bojovku,tak na svou Anetku.Konečně.Zavolali na nástup,na kterém všechny instruovali,o co v bojovce půjde.O několik minut později první táborníci mizeli v temném lese.Zuzka šla jako poslední.Šla pomalým krokem,aby měla jistotu že nedojde ostatní.Pořád musela myslet na to,co nastane.Pomalu si strčila ruku za kalhotky a začala si třít kundičku.Bylo to tak vzrušující.Představovala si že po cestě narazí na Anetu která jí uvidí jak…Ale to si chtěla nechat až na noc.Bylo ještě dost času.Bylo to zvláštní a vzrušující jít lesem a uspokojovat se při tom.Byl to pro ní dost neobvyklý pocit,ale líbilo se jí to.Začala pociťovat,že se blíží vyvrcholení,ale bylo to jiné než dřív.Intenzivnější a zároveň jemnější.Musela se zastavit a sednout si na kámen co byl u cesty.Orgasmus byl blíž a blíž.Druhou rukou si zajela pod tričko a začala si dráždit bradavky.Byla celá mokrá.Už jen čekala,až se dostaví ten krásný pocit.Najednou se za ní něco zachvělo.Otočila se,ale nic neviděla.Možná nějaká liška,myslela si.Ale ten zvuk jí připomenul,že už na ní určitě čekají ostatní.Ani si neuvědomovala,jak tu sedí dlouho.Zvedla se a rychlým krokem šla dál po cestě osvětlené svíčkami.Za chvíli dorazila na ostatní.Nikomu nevadilo její zpoždění a ani to nevypadalo,že si toho někdo všiml.Vedoucí něco zrovna probíral s Nikolou,za chvíli však svolal všechny na nástup kolem něj.Měl pak krátkou řeč o organizaci zítřejšího dne a o zítřejším odjezdu.Pak se všichni seřadili a s vedoucím v čele odpochodovali do tábora.

Zuzka si hned po příchodu do bungalovu snesla spacák z horního patra dolů a položila ho hned vedle místa,kde spávala Anetka.Pak se šla převléknout do stanu.Celá se svlékla a vzala si na sebe jen světlá tanga a bílé,elastické tričko,které přesně kopírovalo její křivky.Přes to si navlékla mikinu a kalhoty a šla zpět do bungalovu.Tam už byla většina tábora,včetně Anetky,která právě dorazila.Pozdravily se.Zuzka si sundala mikinu a kalhoty.Nemohla si nevšimnout,jak si jí Anetka se zájmem prohlíží.Vlezla si do spacáku.Podívala se kolem a uvědomila si,že na místo,kde s Anetkou leží je vidět téměř odkudkoliv.To se Zuzce nelíbilo a děsila jí představa,že při jejím milování s Anetkou jí může někdo vidět.

Rozhlédla se po bungalovu a přemýšlela.Vzpomněla si,že v druhé místnosti,kde téměř nikdo nespal,protože tam bylo spoustu harampádí,v rohu objevila jedno místo,na které není téměř vidět.Byl to kout,kolem kterého byly téměř ze všech stran skříně,rozbité sedačky,lavičky,a další nepoužívaný nábytek.Vstala a šla se tam podívat.V té místnosti opravdu bylo jen asi 7 lidí,které ani neznala a kteří spali na opačné straně,než byl onen kout.Mezi těmi všemi krámy vedla úzká cestička.Když došla na místo,obhlídla si to tam,aby se ujistila,že tam není opravdu odnikud vidět.U jedné z vyřazených postelí bylo několik matrací,vypadajících sice hodně zanedbaně,ale pořád bylo lepší spát na nich,než na podlaze.Potichu jednu po druhé skládala,vedle sebe,na podlahu.Pak si na ně lehla.Bylo to,jako by letěla na obláčku.Trochu se tu převalovala a nejradši by ani nevstala.Bylo to možná ještě pohodlnější,než doma.

Chvíli se ještě převalovala ale pak se zvedla,a šla zase zpět.Aneta už ležela ve spacáku.Zuzka si zalezla do svého a dlouze se na ní podívala.Anetka už pomalu tušila,co přijde.Dlouze se na sebe koukaly,dokud se nezhaslo.Pomalu se k sobě přiblížily.Vzájemně si vyměňovaly vlhké,dlouhé polibky.Zuzka zavřela oči a tiskla k sobě svou Anetku.Její jazyk prozkoumával už ne tak cizí prostředí,a byl odhodlán prozkoumat každý kouteček Anetčiny pusinky.Ani Anetka nezůstala pozadu a hrála se Zuzčiným jazykem na honěnou.Zuzka už byla tak vlhká,že vzrušením skoro vybuchla.Naposledy Anetce oplatila polibek.Rozhlédla se po srubu.Vypadalo to,že už všichni sladce spí.Pomaličku se vysoukala ze svého spacáku a pomohla ven Anetce.Měla na sobě noční košili,která jí sahala sotva k zadečku a v měsíčním světle bylo vidět,že nezakrývá skoro nic ani z ostatních partií.Tvary jejích kůzlátek byly krásně vidět .Plná vzrušení jí chytla za ruku a potichu vedla do svého,předem připraveného hnízdečka.Pomalu se protáhly mezi kusy starého nábytku.Byly na místě.Zuzka položila Anetku na matraci a začala jí opět intenzivně líbat a hladit po celém těle.Chtěla prozkoumat každou část.Byl to skvělý pocit.Směs vzrušení a strachu,že je někdo může najít stupňovala intenzitu Zuzčiných polibků.Vyhrnula Anetce košilku až nad její kůzlátka,která začala jemně prohmatávat a dráždit bradavky.Její vzdechy Zuzce napovídaly,že je na správné cestě.Pomalu přesunula své polibky přes krček na Anetčino levé kůzlátko a ruku začala pomalounku sjíždět k jejímu,už pomalu vlhnoucímu klínu.Projížděla po její štěrbince a něžně olizovala její prsíčko.Anetka vzdychala vzrušením a hladila Zuzku po vlasech.Nemohla a snad ani nechtěla vydávat jiný zvuk,než pouhé vzdechy značící přibližující se orgasmus.To byl čas,na který Zuzka celou dobu čekala.Zajela dvěma prsty do Anetčiny buchtičky a začala jí pomalinku prozkoumávat.Líbilo se jí,že má nad něčím tak bezbranným moc,a že si s ní může dělat všechno,co se jí zlíbí.Ten pocit nadřazenosti jí docela ovládl.Anetka byla krůček od vyvrcholení ale Zuzka jí její první orgasmus nehodlala dát tak lehce.Začala zpomalovat tempo,až skončila opět jen na pouhém hlazení a opět zrychlovat,a když se zdálo,že orgasmus je znovu na dosah,znovu zpomalila.Anetka jen těžce oddychovala a oddávala se Zuzčiným dotykům.Byla mokrá po celém těle.Všemožně se vlnila pod novými přívaly elektřiny blížícího se orgasmu.Zuzka cítila,že to Anetka už dlouho nevydrží,tak jí přestala upírat to,co si jistě zaslouží.Zabořila své hbité prstíky do její kundičky a už bez dalšího zdržování začala Anetku pomalu a lehce prstit,a pomalu intenzitu svých pohybů stupňovala.Z Anetčiny kundičky jen tekly její milostné šťávičky.Bylo to tady.Anetka sebou začala škubat při svém prvním orgasmu v životě.Kroutila se a užívala si ten skvělý pocit vyvrcholení,který do ní vstupoval,jako mořské vlny na pláži.Zuzka vyndala své prsty z její kundičky a slízávala z nich milostné šťávičky.Políbila Anetku na tvář a sledovala,jak si užívá svůj orgasmus.Přitom si sama zajela do kalhotek a při pohledu na Anetku si začala dráždit poštěváček.

„Nechtěla bys mi to oplatit?“Zašeptala jí do ouška.

Anetka se na ní podívala a po chvíli přikývla.Zuzka se usmála a pomalu si sundala promáčené kalhotky a tričko a přisunula se blíž k Anetce.

„Ukážu ti jak.“Řekla,lehla si a pokynula jí,ať se přesune k jejímu klínu.Pohladila jí po vlasech a navedla jí ke své mušličce.Anetka už instinktivně věděla,co má dělat.Sklonila hlavu a opatrně Zuzce olízla štěrbinku.Zuzka vzdechla a pokynula Anetce,ať pokračuje.Při tom jí nepřestávala hladit po vlasech.Anetčin jazýček nebyl tak mrštný a zkušený ale to Zuzce nevadilo.Oddávala se vzrušení,které jí Anetka přinášela.Bylo to tak zvláštní.Na jednu stranu cítila,že není správné takhle zneužívat někoho,kdo je o pět let mladší,a před týdnem ani nevěděl co je to sex.Na druhou stranu však cítila,že mezi ní a Anetkou je něco o hodně víc než jen přátelství,nebo sex.Cítila se jako starší sestra,která pomáhala své mladší příbuzné.

Zuzce se pomalu blížil její další orgasmus.Začala si dráždit své vzrušené bradavky,zatímco Anetka vylizovala její jeskyňku.Bylo to tady.Zuzkou projel blesk elektrického proudu,který už zažila mnohokrát,ovšem ne v takové míře.Bylo to něco jiného,než když se po nocích dělala sama v pokojíčku pod peřinou.Chvíli oddechovala.Podívala se na Anetku,která jí s blaženým výrazem ve tváři sledovala.Byla to nejkrásnější noc jak v jejím,tak v Anetčiným životě.

Příští den se obě sbalily a s celým táborem nastoupily do autobusu,který je měl odvézt zpět do města.Anetka i Zuzka si sedli co možná nejvíc dozadu aby měli klid a ještě trochu času na sebe,ale kolem nich se nahromadilo ještě několik dalších dětí.Zuzka byla zklamaná,že poslední dvě hodiny spolu si budou moct akorát povídat.Cesta utekla rychle.Když autobus zastavil,všichni se nahrnuli ven.Jen Anetka a Zuzka čekaly,až budou všichni před nimi.Zuzka se podívala Anetce do očí.Chvíli váhala,ale pak se odhodlala.Naposledy Anetku políbila.Její jazyk rejdil v její pusince tak,jako by věděl,že je to naposledy.Ani Anetka už nezůstávala pozadu.Když se po minutě,která jako kdyby trvala věčnost,jejich ústa oddělila,pomalu se zvedly a vyšly ven z autobusu.Než se obě rozloučily,dala ještě Anetce kousek papíru s jejím telefoním číslem.

„Snad se ještě uvidíme.“Řekla s úsměvem nakonec Zuzka,otočila se a odešla do rušných ulic velkoměsta.

Anetce začaly téct slzy.Nechtěla se rozloučit s někým,koho milovala jako svou sestřičku.Promnula si v ruce lístek,strčila ho do kapsy a čekala na někoho,kdo jí odveze domů.

„Uvidíme se…“

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *