Swingers

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Před rokem jsem se náhodou potkal kamarádkou, kterou už jsem léta neviděl. Zapovídali jsme se o životě, který nám proplul mezi prsty, vyzvídali co ten druhý prožil, prostě zvědavost nad zvědavost.

Ani nevím jak, ale nějak jsme zabrousili na téma, že by bylo fajn si o prázdninách odpočinout od starostí v práci. Zeptal jsem se co bude Renča (zapomněl jsem říci, že jsem potkal Renču :-)) dělat a její bezelstná odpověď mi tak trochu vyrazila dech. Jedu s manželem na swingerspárty do Chorvatska.

Zůstal jsem tak trošku paf, ale pak si řekl, co holka je upřímná tak nebudu ze sebe dělat vesnického bačkoru a budu se o tom bavit úplně normálně.

Tahle debata skončila pozváním „pojeď taky“ aspoň si odpočineš a pobavíš se. Jako starý hrdina jsem neuměl říci ne. A tak jsem do toho spadnul rovnýma nohama.

První průser – zapřel jsem, že jsem ženatý, v rámci hrdinného kasání jsem řekl, že jsem několik let rozvedený. Druhý průser – sám tam člověk nemůže.

Jak se blížil termín, tak jsem pojal rozhodnutí, že se s toho vykroutím, svedu to na šéfa, nebo nějakou zákeřnou chorobu. Když jsem se takhle rozhodl, musím říct, že se mi i na chvilku ulevilo. Řekl jsem si „Zítra jí zavolám a bude vymalováno“. Jenže ráno zavolala ona. Po záplavě slov, mi dlouho docházelo co po mě chce. Její manžel, musí v termínu konání swingerspárty montovat nějakou linku na úpravu vody někde v Indii. A ona chce (podotýkám, že prý po dohodě s manželem, abych s ní jel jako garde já, prý jsem rozvedený a povyražení tohohle druhu mi určitě udělá radost).

No, boj v mé mysli netrval ani tak dlouho, jak bych si přál, ale představa, jak šukám někde s Renčou a dalšími lidmi byly příliš lákavá.

Zkrátím to. Doma jsem se vymluvil na týdenní rybaření s kamarádem (ten chudák musel jet na ryby sám :-)) a vyrazil.

Pánové tenhle mejdan to byl odvaz. Morální aspekty nad nevěrou se Vám během pár minut na takovéhle akci vypaří jak pára nad hrncem.

Renča mi po cestě vysvětlila co a jak a večer v motelu i prakticky ukázala co mě čeká. Holka kterou jsem deset let neviděl, po které jsem od gymplu toužil byla najednou se mnou v pokoji, vyšla nahá z koupelny a bez ostychu mi vlezla do postele. Nešlo odolat, vlastně ani nikdo odolávat nechtěl. Její velká prsa a nevyholený přírodní klín zapůsobily jako viagra a mě v tu chvíli stál a já byl lačný po sexu. Milovali jsme se několikrát dokonce i během noci jsme se vzbudili a šukali.

Swingers, na které jsme dorazili byla velmi příjemná diskotéka s velmi milými s nenucenými lidmi. Byl jsem až překvapen tím, jak taková akce ve skutečnosti vypadá a tím, co já si vždy představoval.

Nicméně jestli jsem předchozí noc považoval za vrchol svého sexuálního života, tak tenhle mejdan (znáte to přísloví zažít a zemřít?)

Milování s mojí kamarádkou, před cizími lidmi to byla euforie. Moji nervozitu zvládla bravurně, zajela mi rukou pod kalhoty, chvilku se mazlila s mým penisem a když si ho vzala do pusy a začalo mi ho kouřit, byly zábrany ty tam.

Vystřídali jsme několik poloh a když jsem myslel že se blíží konec, tak Renča přivedla neznámý pár a navrhla vzájemný skupinový sex.

To se nedá popsat, proplétají se nahá těla, mazlíte se chvilku s někým, pak zase někým jiným, někdo to dělá Vám, pak Vám to dělají dvě ženy najednou, to je prostě neskutečný pocit.

S odstupem času jsem za tuhle „lumpárnu,“ která mi doma prošla bez ztráty kytičky, vděčný. Zažil jsem něco, co už asi nezažiju a ty parohy, co jsem nasadil své ženě ty za to setsakra stály. Promiň drahá :-).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *