Svatební únos

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S manželkou jsme se brali mladí ale už poměrně zkušení, to co jsem ale asi po 10 letech našeho manželství dozvěděl, že se stalo v náš svatební den mi vyrazilo dech.

Když jsem doma manželce připravoval překvapení ve formě nového nábytku v ložnici a obyváku, tak jsem v jedné skrýši narazil na VHS videokazetu. Hodně mě to překvapilo, protože VHS kazety jsme zlikvidovali před pár roky, kdy jsme přešli na DVD. Zašel jsem tedy do sklepa, kde jsme starý přehrávač měli uložený abych si přehrál to, co na té kazetě bylo. Když jsem vše zapojil a spustil kazetu, tak jsem zjistil že je to kazeta z našeho svatebního dne. Zpočátku se nic nedělo a proto mě překvapilo, že byla kazetá tajně schovaná. Na kazatě probíhal celý svatební den, přípravy, cesta na obřad, obřad, hostina…… pořád nic zásadního. Film pokračoval únosem mojí již novomanželky partou mých kamarádů. Když jsem si zpětně uvědomil, že jsme manželku hledali více jak 5 hodin (svatební hosté byli poměrně rozmrzelí) tak mě velice zajímalo co se celou dobu dělo.

Film pokračoval, jak manželka nasedá do auta společně s několika lidmi a někam odjíždějí, velice se smáli a dobře bavili. Přijeli před nějaký podnik a vešli dovnitř. U vchodu se chvíli hádali s ochrankou jestli mohou filmovat, ale spravila to nějaká pětistovka a šlo se dovnitř. Uvnitř v klubu probíhala zábava, diskotéka a na podiu tančil striptér. Tančit začala i naše partička. Najednou moderátor ohlásil zlatý hřeb večera, všichni sledovali podium na které vešel statný černoch a začal tančit. Samozřejmě šlo o striptéra, který jakmile odhodil všechny svoje svršky tak s láhví šlehačky začal obcházet dámské publikum. Sprejem si nastříkal šlehačku na svůj penis a nechal ji slízat od některých dam. Postupně jak obcházel publikum došel až k mojí manželce, která byla ve svatebních šatech. Zastavil se u ní, chvíli s ní povídal a poté jí vytáhl na podium. Manželka se nechala a se striptérem spolupracovala. Ten jí posadil na židli a postupně kolem jí tančil, pak si před ní stoupl a kolem pasu si dal nějaký kus látky takže nebylo zezadu ani z boku vidět co tam děje. Ale mě stejně jako asi všem to bylo jasné, moje manželka tam tomu černochovi kouřila jeho ocas. Trvalo to dost dlouho a černoch při tom něco manželce vykládal, pak látku oddělal. Bylo vidět jak mu jeho ocas stojí (rozhodně daleko více než předtím). Někam odběhl a přinesl láhev šampusu, kterou otevřel a nalil si ji na svoječerný péro, manželka na nic nečekala a hned začala šampus slízávat z jeho péra i koulí a to přede všema naprosto beze studu. Dokonce někteří diváci jí začali povzbuzovat. Pak se černoch sehnul a dal jí velkou pusu, líbali se dost dlouho.

Když přestal tak si před ní kleknul, vzal jí za kotníky a zvedl její nohy do vzduchu, vyhrnul jí šaty a začal stahoval kalhotky. Velice mě zarazilo že se manželka nebránila a ještě mu pomáhala. Pak jí začal lízat její mušličku, to trvalo taky dost dlouho. Najednou vzal to nedopité šampaňské a hrdlem jí ho vrazil do kundy. Když ho vytáhl, tak z kundy mojí novomaznželky začalo stříkat šampaňské triskem, stejně jako když piloti F1 stříkají šampaňské po vítězném závodě. Samozřejmě že černoch přikládal svojí pusu ke kundě a pil co mu hrdlo stačilo. Na manželce bylo vidět, že je v tranzu. Černoch k ní opět přiklekl a začal do její kundy soukat svůj tvrdej černej ocas. Šukali asi půl hodiny, černoch manželce mačkal kozy a líbal se s ní, olizoval její prsteníček se snubním prstenem a manželka ho hladila po plešaté hlavě a chytala za boky a přitahovala k sobě. Pak si černoch stoupnul, manželka si před něho klekla a začala ho kouřit. Měl výdrž, protože ho kouřila asi 10 minut. Myslel jsem že ho už udělá a bude konec, ale on ustoupil a řekl jí ať si stoupne a opře se o židli na podiu. Pak k ní přistoupil a začal jí šukat zezadu. Šukal chvíli, pak ho vytáhl a pomalu ho začal cpát do jejího zadku, jakmile byl vevnitř tak začal přirážet. Zase šukali asi půl hodiny v této poloze. Pak se opakovala scéna s kouřením, ale teď už se černoch udělal a nastříkal svojí dávku do pusy mojí ženy. Všichni diváci byli v tranzu a tleskali, manželka s černochem se odebrali dozadu kde si ani nepřeju vědět co se další 2 hodiny dělo. Pak video pokračovalo jejím návratem ze šatny a velice spokojeným výrazem. Pak se všichni domluvili že to bude tajemstvím a že já se to nesmím nikdy dozvědět a že jako záruka toho, že to nikdo neprozradí bude to, že moje žena se všema kámošema, kteří jí o to požádají bude kdykoliv šukat. Když odmítne tak mi to řeknou. S tím se rozešli a přijeli zpět na naší svatební oslavu.

Příště vám popíšu o tom co následovalo, protože když jsem si dal některé souvislosti dohromady, tak mi bylo jasné že to pokračovalo….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *