Svatební rituál 4– žhavá masáž

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ležím na masivním stole. Nahatej a roztaženej lanama, kterýma mě holky vyšponovaly nohy a ruky pěkně do široka. Vzrušený a v očekávání dalšího dění. Bezmocný a odevzdaný jak obětní beránek. Holky mě masírují každé místo na těle voňavým krémem. „Co kdybychom ženicha trošku ochutnali“ praví Jitka a zakusuje se mi jemně do bradavky. Na to hned i její pomocnice Dita už cumlá a líbá druhou. Přejíždějí rukama a jazyky po mém hrudníku a sem tam se zakousnou. Dita mi sjede ústy po hladkém a lesklém břichu a přisaje se na mého žilnatého, tvrdého klacka a začne ho kouřit. Stahuje a natahuje mi předkožku, napíná uzdičku a přivádí mě k šílenství. „Ano , holky prosím ještě já už to nevydržím, já to chci do konce“ žadoním. Už to na mě začínalo jít a já cítil jak mi míza proudí z koulí, když mě v tom za ně někdo silou trhnul a bolestivě je zmáčknul, vzrušení bolestí pominulo.

„Nezbednice jedny, málem jste ho vystříkaly“ odstrkuje je nastávající tchýně, která přišla zřejmě v poslední chvíli a zarazila mi mou ejakulaci. Dorazila v doprovodu dvou starších žen kolem 55 a s jejich pomocí odstrčila holky z mého rozkroku. „Nadrženky za to vás nemine trest, ženský pomožte mi, společně je vyplatíme“ To už ženský hážou špagáty přes ráhno na klepání koberců a všechny tři přivazují mrskající se holky za ruky tak, že sotva stojí na špičkách. „Baby, jak je potrestáme? Aby zítra neměli družičky jelita, ale přešli je jejich choutky na ženicha?“ táže se paní domu. „Podívejte na ty kopřivy tamhle, donesu pěknej věchet a vyšleháme ty coury nezbedný, to se jim do zítra ztratí z těch jejich kmínků“ má hned jedna ženském řešení.

„Tak je natrhej, my ta děvčata zatím svlíkneme pěkně do naha“ Přidává se druhá a s budoucí tchýní už holčinám stahuje svršky. „Má to cenu jim sundávat ty jejich titěrný tanga, vždyť to mají jak tři nitky“ táže se babina a rozepíná Ditě podprsenku. „Asi nemá, rozdělte si ty kopřivy a dejte jim co proto, já vám je přidržím“ odhazuje tchýně podprsenku Jitky a vypíná nahatým holkám prcky v minitangách proti bábinám. Holky dostávají náležitě našleháno palčivým plevelem a kroutí se jak žížaly. Zadečky jim po deseti šlehancích svítí jak červená na semaforu. „Pěkná barvička ženský, a prej je to náramně zdravý. Tak je vemte i ze předu“ na její radu už dopadají šlehance na kozičky „Počkejte stáhnu jim ty minikaťata a šlehnu každou pětkrát taky přes mindu, roztáhněte jim nohy od sebe“ to už jsou holky úplně nahý a ženský jim roztahujou nohy a dostávají střídavě vyplacený poštěváčky.

„A ty nadrženče taky nezůstaneš za to žadonění zkrátka, dívej jak ti z toho divadýlka stojí a kape ti z něj“ a už mi šlehají kopřivami čuráka ze všech stran až se mi derou slzy do očí. „To by stačilo, podložíme mu tím prdel aby si užil až odejdeme“ babky mě nadzvedli a protáhli mi kopřivy mezi půlkami že jsem cítil jak mi pálí anální dírku.

„Co se to tu děje ženský“ prohlíží si manžel Jitky svou zmalovanou a uvázanou ženu, hladíc její tetování nad kundičkou. „Ale ta tvoje nezbednice s kamarádkou chtěly vycákat z ženicha semeno už dneska, tak jsme je potrestali. Ale můžeš jim oběma ještě nadat jestli chceš“ objasňuje situaci jedna z žen. „To bys mohl, aby nebyly tak nadržený, do večera je daleko. Ženský svlíkněte ho!!!“ a už všechny tři pomáhají mužskýmu do Adamova roucha. Nahatej svalnáč je taky bez jediného chlupu a nad pérem má to samý tetování jako jeho žena. Nabodává Ditu na stopořenýho čuráka a nevybíravě ji šoustá o sto šest. Na střídačku šuká a buší pérem jak z oceli tvrdě do obou proviněný za dohledu babské poroty. Přiráží až se svíjí obě na střídačku v několika orgasmech a vypínají se na lanech jak tětivy luku. Na konec jim oběma postříká zpocená bříška a spokojeně s oběma bábama odchází, zanechávajíc obě opocené a osemeněné holky vysíleně viset na ráhně.

„Tak mladej, koukám že tě to stříkání docela přešlo“ hladí mi tchýně žaluda sešlehaného do fialova. „Než jsem přišla sem , tak dorazila o den dřív tvá matka a sestra. Asi tě přijdou pozdravit, já je jdu zatím ubytovat a uvidíme se za hodinu, to už ti péro nebude tak svítit “ poplácala mi nastávající tchýně pyj a odešla.

Vzrušila, nebo pobavila Vás tato povídka?
Dejte mi prosím vědět Váš názor a povzbuzení pro napsání dalšího pokračování případně inspiraci co by jste v povídce rádi nalezli. . . děkuji lustfulman@email. cz případně do komentářů. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *