Svatební rituál 3 – do čista

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už jsem stěží zadržoval potřebu močit, když jsem za zády zaslechl paní domu. „Tak jak to vypadá fešáku, nesu ti svačinku“ postavila tác na zídku a projížděla rukama moje hlaďounké tělo. „Tak si dáš svačinku a budeme pokračovat. Mám pro tebe domácí tajemství, keksy a čaj z bylinek co ti promění tvého chlapáka v ještě větší ocel. Budou ti chutnat a bude to taky podle tradic jediný co dnes a zítra budete s Janou mít k jídlu. Abyste si netrhli ostudu“ usmála se a dávala mi keksy do pusy a zapít čajem. Byly celkem chutný a sladký, zato čaj hořkej. „Tak chutnalo že jo, tak a dáme se spolu do díla. Musíme ti propláchnout zadek voňavým odvarem z koření. To tě krásně pročistí a nabudí“ a začala si chytat nějakou hadičku a já viděl kyblík co si přinesla. „Já bych se ale potřeboval vymočit, už se mi moc chce“ povídám . “ Ale jen si klidně ulev, vždyť jsi přímo nad kanálem a já tě potom stejně opláchnu“ usmála se na mě. Co se dalo dělat, smlouvání nemělo smysl a tak jsem nechal na tělu jestli si uleví samo, ale přes stojící čurák to samo nějak nešlo. „ Nejde ti to, že, to už na tvůj chtíč začínají působit ty byliny, ale jak ti projedu análek, tak se ti uleví samo uvidíš“ a natáhla si rukavici vzala kelímek a začala mi promazávat chladivým gelem řiťku a cpát prst přes můj svěrač „Uvolni se chlapče, musím ti tu prcku trošku promazat a roztáhnou, aby tě to tolik nebolelo“ a cpala mi do zadnice dva prsty najednou a druhou rukou si mě přidržovala za stojící péro jako za madlo.

Když do mě dostala třetí prst, byla asi spokojená a já rád, že je tato část mučení u konce. Vytáhla odněkud pumpičku a nasála do ní dobré dva litry odvaru a pomalu je natlačila přes anál do mě. Jak se mi břicho plnilo, začal jsem na sebe ze stojícího péra kropit obsah močáku a cítil se dost trapně. „Tak vidíš mladej jak krásně stříkáš, i když ne to co budeš stříkat zítra, jen se pěkně vycvrkni“ poplácala mě po prdeli a kochala se zjevně pohledem jak si cákám teplý chcánky po břiše a prsou. „Vypustíme pěkně čistě i druhou díru a pak to celé ještě párkrát opáknem a budeš mít v sobě čisto, jak když jsi byl mimino, pak tě vymydlím a už si na chvíli odpočineš“ na to mi strčila do řitky širší hadici která se ztrácela někde v podlaze a já si oddechl, že se tu neztrapním už ničím horším jak chcaním si na břicho. Úleva to byla náramná a tak se to opakovalo ještě pětkrát, kdy mi u toho paní domu masírovala břicho a sem tam pohonila klacka.

Nakonec mě vymydlila a nakrémovala zase tím voňavým krémem co holky předtím, už jsem měl barvu jak po týdenním opalování. To už tu byla zase i Jitka s kamarádkou. „Tak holky, panáček je provoněnej vně i vevnitř. Vemte si ho ven pěkně namasírujte a pozor, aby se vám nevycákal, to by byl malér!!!“

To už mě holky dostrkali za stodolu k velkému dřevěnému stolu a zase si mě uvázali. Dobře věděli proč. Byl jsem už tak nažhavenej, že bych si toho tuhýho šulina musel vystříkat.

Vzrušila, nebo pobavila Vás tato povídka?
Dejte mi prosím vědět Váš názor a povzbuzení, do komentářů, pro napsání dalšího pokračování případně inspiraci co by jste v povídce rádi nalezli. . . děkuji lustfulman@email. cz

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *