Svatební rituál 2 – Holátko

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Holky mě vedly docela nahého přes kuchyň, kde pracovalo několik žen na přípravě zítřejších dobrot. „ To je ale krasavec a pěkný nádobíčko má“ komentovali můj stav s úsměvy. Přešli jsme dvůr a prošli celou stodolu a stáj až na konec, kde bylo vykachlíkované místo se sprchou. „Tak a teďko si s tebou trošku pohrajeme“ jiskřili holkám oči. V tom vešel muž a pozdravil nás. „ Ahoj nastávající švagře“ usmál se a dal pusu Jitce. „Tak si nyní užijete s Janou to, co my dva vloni. Holky, přivažte si ho pěkně za ruky a nohy k ráhnům a pěkně roztáhnou do široka ať se necuká jak jsem se cukal já “ A to už přišla i nastávající tchnýně s nějakou bedýnkou. Pomohla holkám náležitě upravit do požadovaného roztaženého stavu a budoucí švagr mě napnul lanem přes kladku že jsem se ani nehnul a visel ve vzduchu jako velké X. „ Tak a teď mu voskem oškubejte tělo dohladka, mezi půlkami a koulích dávejte pozor a opatrně a pomalu . A tady nad čurákem si dejte záležet na místě pro ornament. “ hladila mě nad kořenem šulina a sem tam mi ho pohonila. „Až budete hotovy, tak mě zavolejte“ a odešla.

Holky se daly do díla a z bedny vytáhly mýdlo a celého mě vymydlili a vydrhli kartáčem. Pak otřely do sucha a vytáhly nádobu s něčím jako tuhej med, tu hmotu rozhnětly, že začala lepit a tou ze mě oškubávaly všechno ochlupení od krku dolů. Místy to pěkně bolelo a štípalo , že jsem hekal a potil se. To mě holky musely otírat a vždycky mi trošku pohonily péro, aby mi vzrušení zahnalo nepříjemné chvilky. Draly mě odshora dolů jak peří, jen okolí mého klacku a zadek vynechali, že si to nechají na konec. „ Teda ty budeš krásně hladkej, jak mimino“ usmívaly se. Sem tam došla jedna žena z kuchyně a donesla holkám občerstvení a já dostával pít nějaký hořký odvar. Ženská říkala “Mladej jen se napij do dna, tohle ti vyčistí tělo a nabije ho mužnou silou na zítřejší výkon. “ Sledovala jak holky začínají pracovat na porostu na mém zadku, pěkně to štípalo a já se nemohl skoro ani hnout.
Paní se asi vyznala v místních obyčejích, klidnila mou bolest odvedením mé pozornosti tím, že mi stahovala a natahovala předkožku a tahala mi za uzdičku, že jsem se věnoval víc svému vzrušení než rituální očistě. To už holky měly vytrháno i ze předu a odvázali mi jednu nohu kterou hned vytáhly na laně do výšky. Pak dokonaly lehce svoje díla za mého vytí, když mi odstranily každý chloupek z pytlíku a řiťky, které se věnovaly obzvlášť pečlivě a párkrát mi do ní prsty na krajíček zajely. „Tak a hotovo , ani chloupeček. Teď tě ještě namázneme balzámem ať máš krásnou opálenou barvu a zmizí ti tečky po trhání“ masírovaly mě voňavým přípravkem děvčata. „ Přivážeme ho a připravíme šéfové na další proceduru a půjdeme na sváču“ dohodly se holky a přivázaly mi nohu zpět na spodní ráhno a vytáhly ho druhou kladkou do výšky, záda mi podložily nějakým stojanem s potahem. To jsem byl nataženej jak kůže na činění. „Jitko promázni mu řádně řiť a jdeme říct, že jsme ptáčka oškubaly úplně do hola“ Jitka si vzala kelímek a už jsem cítil, jak mi klouže její prstík kolem svěrače a za chvilku už prošel i jím. Zodpovědně mi zadek promazala, pak holky zabalily věci do bedny a odešly. Já zůstal nahej, našponovanej se stojícím pérem a začínalo se mi čím dál víc chtít čůrat, což asi podpořilo to, že mi čurák stál pořád jako svíčka. Začal jsem přemýšlet nad tím, kam jsem se to vlastně dostal a co mě ještě čeká od tohoto společenství zvrhlíků. Až dosud to bylo sice bolestivý a ponižující, na druhou stranu docela vzrušující.
Vzrušila, nebo pobavila Vás tato povídka? Dejte mi prosím do komentářů nebo na mail vědět Váš názor a povzbuzení pro napsání dalšího pokračování případně inspiraci, co byste v povídce rádi nalezli. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *