Švagr a švagrová

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Minulý rok jsme se rozhodli oslavit Silvestra spolu se švagrem a švagrovou na chatě rodičů manželky. Chata je, jako vystřižená s filmu „S tebou mne baví svět“. Auta jsme nechali v údolí a pěkně pěšky, se všemi zásobami a dětmi dobré půl hodiny do kopce.

Na Silvestra po celodenním sáňkování, naše děti padly únavou a ve 22 hodin už spaly.

No my jsme si sedli kecali, dívali se na televizi a dost pili. Po půlnoci cca ve 2 hodiny jsme se rozhodli jít spát. Děti byly uloženy v ložnici, tak jsme si roztáhli velkou sedačku, že tam přespíme.

Po chvíli jsme s manželkou zpozorovali, že švagr se švagrovou šukají pod peřinou. Švagrová ležela na boku a švagr jí bral zezadu. Společná postel se houpala. Mi se postavil tak jsem si to začal rozdávat se starou. Postupně šly peřiny dolů a my šoustali vedle sebe. Viděl jsem, že švagr si sáhl na kozy mojí, tak jsem hrábl vedle a prohmatal kozičky švagrové.

Každý šuk jednou končí.

Potom jsme dopili šampus a začali blbnout s polštářovou válkou. Dva páry bojovali proti sobě polštáři.

V zápalu boje švagr zalehl mi starou. Ta se začala vzpouzet a kopat kolem sebe. Jak tak zápasili začala moje hlasitě protestovat. Brácho, pusť mě… ne já nechci….s tebou ne… nedělej….to přece nemůžeš…

Ale jak ho zasunul vyjekla a začala hekat a přirážet, jak divá. Já ho vedle zasunul do švagrové, která neprotestovala, jen roztáhla nohy. No prošukali jsme celou noc. Jedno číslo se švagrovou, druhé číslo se starou, holky nám je kouřily.

Moje u dalších čísel se švagrem (bráchou) už neprotestovala, šukala, přirážela, a když si na něj nasedla (na koníčka) tak si sama rukou navedla jeho pero.

Bylo rajcovní vidět, jak moje šuká se švagrem, moc mne to vzrušovalo.

No závěrem bych dodal, že jsme si Silvestr zopakovali několikrát – i bez alkoholu. Jednou za měsíc, nebo dva se vzájemně navštěvujeme.

Nyní uvažuji o něčem jiném. Mám vdanou sestru. Když mi bylo 13 a jí 11, tak jsme si ukazovali a párkrát si vzájemně na sebe sáhli. Dokonce jsem si ho před ní vyhonil a ona se poprvé v životě viděla stříkat péro. Později se začala stydět a už nic nebylo.

Dnes je jí 29. Láká mne představa rozšíření 4 na 6, ale nevím jak na to.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...