Súlož s Rómom

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mali sme stretnutie po 10 rokoch a tam prišiel aj môj spolužiak Róm, menom Koloman. Bol to slušný chalan, priemerný žiak a preto sme ho vzali do našej party a celú učňovku sme kamarátili. Teraz po rokoch sme sa my, 28 ročný „starci“, stretli a prekecali sme spolu cele stretko. Samozrejme sme to aj patrične zapili.V noci už nemal vlak a keďže bol poriadne sťatý, tak som ho pozval k nám. Pred tým som ale zavolal manželke Jane, mladšej odomňa o 8 rokov. Deti sme ešte nemali, tak nebol problém priviesť si hosťa.

Doma nás už čakalo občerstvenia, čo nás úplne dorazilo a išli sme spať. Kolo /ako sme ho prezývali/ spal v obývačke. Doniesol som mu deku a on sa v slipoch ukladal na sedačku. Keď som ho tak videl, napadlo ma, že v sprchách mával celkom riadny kolík. Keď sme už ležali s manželkou v posteli, vstal som a šiel som pozrieť na neho. Úplne grogy spal, nevediac o svete. Vrátil som sa a povedal mojej manželke o tých sprchách a či by nechcela vidieť aký ho má. Najprv sa ošívala, bála sa, že sa zobudí. Nakoniec sme šli potichu do obývačky, zasvietili bočné svetlo a opatrne som stiahol deku. Potom som poodtiahol aj jeho slipy pod vajcia. Objavil sa jeho dlhý a hrubý penis. Videl som, že to manželku vzrušilo, tak som jej navrhol nech sa ho dotkne. Moc nechcela, ale ked som jej postískal prsia a šušurku, tak sa ho zľahka dotkla. Potom som zase slipy vrátil nazad a prikryl som ho dekou. Malé svetlo sme nechali svietiť. V spálni sme o ňom ešte kecali a nakoniec sme zaspali.

V noci som sa zobudil na strašný smäd a zistil som, že ženy vedľa mňa niet. Chviľku trvalo, kým som sa zmagoril a začal rozmýšlať. Potom som sa ako robot zdvihol a šiel k obývačke. Už kúsok pred dverami som počul rytmické vŕzganie. Mali sme kožené zasúvacie dvere, tak som ich trochu poodtiahol a skoro som spadol z nôh. Moja manželka ležala pod Kolom, ticho vzdychala a on ležal medzi jej stehnami a rytmicky vyťahoval a zasúval svoj obrý čierny penis do jej riadne roztiahnutej šušurky. Než som sa spamätal Kolo zastenal „ už to pôjde“ a zrýchlil. Nocou sa ozval pleskot a mľaskot. Manželka na jeho slová nereagovala, myslel som, že aspoň teraz ho zhodí zo seba. Ale maximálne čo urobila, že ešte poroztiahla nohy. A tak, po pár prírazoch, sa zastavil hlboko v nej a s ochkaním sa do nej vypustil. Musel toho mať v sebe veľa, lebo to trvalo dosť dlho. Po prvých výstrekoch to prišlo aj jej. Radšej som nenápadne vycúval a vrátil sa do spálne. Vrátila sa až po hodnej chvíľke, asi si to rozdali ešte raz. Isto v nej plávalo obrovské množstvo rómskych, vysoko plodných, spermií.

Na ďalší deň ráno Kolo odišiel a ja som mal s Janou vážny rozhovor. Prosila ma o odpustenie, že to bolo prvý krát. Vraj nemohla zaspať a tak našla v sebe odvahu sa ísť ešte raz pozrieť na Kolov úd. Pri tom sa ale on zobudil a začal ju prehovárať. Nechcela a tak ju nahovoril, že ju vylíže. Dlho som sa jej nevenoval, niečo s nami aj vypila a tak podľahla. Vytiahol jej nočnú košelu nad brucho a začal vylizovať. Potom už ale stratila kontrolu a keď jej ho tam začal vsúvať, ešte mu aj pomáhala. No a zvyšok už viete. Odpustil som jej, lebo som cítil na tom aj svoju vinu. Našťastie to dopadlo tak, že z toho nič nebolo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *