Stydlivá manželka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jsem ženatý už 16 let a moje manželka se vždy hodně styděla. Ukecat jí třeba k návštěvě nuda pláže nebo sauny byl nadlidský výkon přesto, že měla moc hezká prsa a zadeček. Zdůvodňovala to tím, že jí vadí její stále vykukující poštěváček a snad proto nosila vždy malého bobříka. Snad proto mě ani nenapadlo, že bych se mohl stát členem vašeho klubu.

Před nedávnem mě můj kamarád požádal, zda bych nechtěl dělat řidiče na jeho svatbě a nevzal sebou i manželku. Pěkně si zajezdit s novou Škodou Superb bylo lákavé a tak jsem svolil. Vše probíhalo normálně až do večera, kdy jsme se přesouvali k němu do vily a formální zábava končila. Někdo chtěl hodit domů, někdo se jen převléci a tak jsem pořád někde jezdil. Je pravda, že moje manželka měla nezvykle něco upito, ale nepřikládal jsem tomu váhu. Znám jí říkal jsem si, ale to se mělo změnit.

Odvezl jsem posledního hosta a nevěstu k jejím rodičům se převléct a vrátil jsem se pro manželku. Hustě pršelo a proto jsem dlouze nevyzváněl a u branky přelezl jsem jí a šel zaklepat na okno, kde se svítilo a zažil asi největší šok mého života. Moje stydlivá manželka ležela v mokrých šatech na stole s nohama hodně od sebe kalhotkama na jedné noze a kozama venku. Můj kamarád ji držel pysky od sebe tak, že měla kundu dokořán a pěkně divoce jí lízal poštěváček. Druhej borec jí masíroval prsa s čurákem hluboce zabořeným do její pusy. Kamarád to komentoval slovy, že takhle nádhernou a navíc zarostlou kundu už dlouho neviděl.

Byl jsem jako opařený a nevěděl jak se zachovat a musím uznat, že to byl navíc vzrušující pohled. Hlavně když ho borec vytáhl z pusy a zarazil jí ho až po koule do kundičky a dost tvrdě přirážel. Moje manželka u toho ječela jak na hony. Když se do ní vystříkal dal jí svého měknoucího ptáka před pusu olízat a začal jí šukat můj kamarád. To už jsem nehodlal dál snášet. Chvíli mi trvalo než jsem našel ty správné dveře a dovnitř vešel zrovna, když manželce dozníval orgasmus a kamarád ho vytahoval ven. Vzteky celý červený jsem zahulákal, co to tady doprdele děláte. Vyděl jsem manželku ležící na stole s pořádně obdělanou kundou,, z které vytékalo sperma obou pánů a nad jejíma kozama se zvedající její obličej jak mi jakoby omluvně říká: “Když my jsme nedonesli žádný dárek“.

Tak jsem zabouchl dveře vypil lahev, která mi padla pod ruku a v kocovině se rozhodl podělit se s váma o svoje parohy.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *