Strejda

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jeli jsme s našima na chatu, moc jsem se těšila. Měla jsem celý týden práce nad hlavu, šprtala jsem na zkoušky navíc chodím na brigádu do supermarketu-prostě záhul. A i když s našima nerada někam jezdím na tenhle víkend jsem vyloženě těšila. Je mi sice už 18 let a moji rodiče mi dávají docela volnou ruku v tom co budu dělat ve svém volném čase nabídli mi víkend na chatě a já neodmítla. Aspoň přijdu na jiné myšlenky. Dojeli jsme na místo a zabydleli se. Užívala jsem si letního sluníčka když před chatou zastavilo auto a z něho vystoupili strýček Pavel s tetou Alenou máminou ségrou. Nevadilo mi to byla s nimi vždycky sranda. A taky jsem si jich nevšímala-dál jsem se válela na dece a vystavovala svoje dvojky sluníčku.

U večeře, na kterou strejda s tetou zůstali se strhla hádka-strejda s tetou se kvůli něčemu dohadovali. Nakonec to skončilo tak že se táta ze strejdou sbalili a odešli do 2 km vzdálené hospody na jedno uklidňující pivko. Mamka s tetou seděli na verandě a tiše šeptali. Máma tetu uklidňovala bylo to slyšet až ke mně. Nevěnovala jsem jim pozornost a šla si lehnout. Sluníčko mi dalo zabrat. Ale po půl hodině tvrdého spánku mě probudila máma s tím, že si mám jít lehnout do ložnice pro hosty že teta si lehne ke mě. Chce mít soukromí a jelikož strýc dorazí až nad ránem mohu dospat v jejich ložnici. Neochotně jsem vstala a prošla kolem ubrečené tetinky. Ani jsem nezaregistrovala její:“ Díky Petruško. „. Jen jsem broukla Hmm a šla si lehnout. Jenže jsem nemohla pořád zabrat. Po dvou hodinách převalování, kdy už spala i teta s mámou-nebylo je už slyšet jsem zaslechla jak jde někdo po chodbě. To se vracel táta se strejdou-zřejmě byly trochu v podnapilém stavu, protože dělali trochu hluk. Podle dveří jsem slyšela, že táta zaplul nahoře do ložnice k mámě a strejda jde do své ložnice-jenže tam spím teď já. Lekla jsem se. Chtěla jsem odejít, ale už bylo pozdě-strejda vešel do ložnice a sápal se do postele. Přitom mumlal-:Alenko já se ti moc omlouvám za tu hádku, mrzí mě to, smažeme to jo?“a dral se ke mě pod peřinu. Spávám jen v lehké košilce takže se ani nemusel nikam dobývat-přitulil se ke mě a já cítila z jeho dechu alkohol-nejvíc mě udivilo, že mi to nebylo nepříjemné ale spíš mě to vzrušovalo. Strejda pořád mumlal omluvu a svýma rukama mi hnětl prsa. Ani ho neudivovalo, že mám o dvě čísla menší než moje teta. Začala jsem vlhnout-strejda sjel rukama do mého klína a začal mě zpracovávat prsty-Vlhla jsem a jeho to zřejmě vzrušilo. Odlepil se ode mně a v rychlosti si svlékl kalhoty a slipy. Mátožně si na mě nalehl a líbal mi a laskal prsíčka takovým způsobem že jsem vyjekla slastí. Jazykem se přesouval víc a víc dolů a já myslela že se zblázním. Vždycky mě vzrušovali starší muži, ale nikdy bych neřekla že si to budu rozdávat se svým strejdou. Ten jen mumlal jak mám krásný pupíček a stehýnka. Pořád mě oslovoval tetiným jménem. Ale mě to nevadilo byla jsem v sedmém nebi. Pak přejel jazykem až dolů k mé mušličce a začal mi v ní rejdit jazykem, pak přidal i prsty -jen to mlaskalo. Vzdychala jsem slastí a kroutila se v extázi. Když už jsem myslela že to nevydržím přitáhla jsem si ho nahoru-v klíně jsem ucítila jeho ptáka. Byl tvrdý a hebký-přejela jsem po něm dlaní a nedočkavě si ho vedla k mé jeskyňce. Strýc mi pomohl a nalehl na mě plnou vahou. Vyjekla jsem bolestí ale i slastí-jen to v mé mokré kundičce mlasklo. Roztáhla jsem nohy jak nejvíc jsem mohla a i když jsem do té doby byla potichu nyní jsem zašeptala:Ach to je nádhera strejdo Pavle. Stryc jakoby procitnul.

„Petro?“ to jsi ty? Já myslel že je to Alena?“ a postrašeně ze mě chtěl vyklouznout. Ale zadržela jsem ho za zadek rukama. „Ne nikam nechoď a dodělej co jsi začal!“ přikázala jsem mu a začala se vrtět aby se konečně rozpohyboval. Ale byl na vážkách. „Přece jsem tvůj strýc to nemůžeme. “ byl asi vystrašený a myslel si že dělá něco zakázaného. Už mě to unavovalo. :Pavle já jsem nadržená a chci tě. Nikdo se to nedozví neboj. Pomiluj mě prosím už to nevydržím. „Prosila jsem ho. Ještě asi 15 vteřin váhal ale pak jsem cítil jak jeho vzrušení ve mě roste. Začal se pohybovat a jeho ruce mi začali hníst prsa. Konečně se tomu poddal. Líbal mě na krk, na bradavky, na prsa. Přirážel čím dál lačněji, mlaskalo to a já vzdychala a sténala při každém jeho výpadu. Když už jsem myslela že to ani lepší být nemůže. Ucítila jsem ve svém zadečku jeho prst. Pokaždé když přirazil zasnul i prstík a já už cítila že budu. Volala jsem a povzbuzovala jeho jménem. „Pavle, ještě, ještě. Přirážej víc. “ cítila jsem jeho penis ve své pičince. Jak přiráží a mlaskavě naráží až na dno mé jeskynky. Už jsem cítila že budu, přitáhla jsem si jeho zadek více do svého klína a vykřikla jeho jméno. Strejda explodoval v té samé chvíli. Ucítila jsem jeho teplé semeno ve své kundičce. Oba jsme pak usnuli. Ráno jsme si to rozdali ještě jednou ale pak jsme se museli rozloučit. Ale jen na chvíli.

Strejdovi se to tak líbilo že mě navštěvuje když nejsou naši doma. 🙂

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *