Statek 4

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

„Tak ty mi tvrdíš, žes jí šukal jo?“ Zeptal se pohublí cikán, který vrážel své tvrdé nádobí do oslí kundy. „Jo.“ Odpověděl Petr, jenž stál vedle něho. Před malou chvílí mu řekl, co se stalo včera ráno. „A že šukala se psem jo?“ „Jo.“ „A že po tobě lízala kozu jo?“ „JO, aspoň tohle říkala.“ „A taky ti říkala, že s tebou šukala?“ Petr už byl naštvaný. „Myslili co chceš, ale fakt jsem jí svým ptákem klátil.“ Cikán zrychlil své přírazy, protože pohyb údu v těsné oslí kundičce mu způsoboval neuvěřitelnou rozkoš. Brzy na to začal do osla stříkat své semeno a pak hned uvolnil místo Petrovi

„Kdybys viděl tu její kundičku… Hmm…“ Začal Petr vzpomínat, zatím co jeho úd za hlasitého mlaskání, jezdil v oslí kundě. „No kunda je to pěkná, to máš recht. Taky bych si dal říct.“ Petr však uvažoval, jak si s Janou užít a nejenom s ní, ale i s její dvanáctiletou dcerou. „Jak ale chceš zařídit, aby ti zase podržela?“ „Musím na to chytře.“ „Hele někde sem četl o satanistech, co ty na to?“ Petr zrychlil přírazy, představoval si jak opět svým ptákem šuká Janu, a jak protahuje i pičku její dcery. Nebylo by od věci, kdyby si všichni užívali. A pak dosáhl orgasmu a jeho úd napumpoval do už bez tak plné oslí kundy, další várku lepkavého semene.

Trvalo to týden, než si Petr přečetl Satanistkou bibli a než se připravil ve stodole na noční obřad. Ve stodole pláli svíce, velký kulatý kámen sloužil Petrovi jako oltář a Petr byl oblečen jen v černém oděvu s kápí. Náhle stodolou zaznělo vyzvánění zvonu. Když zvon umlkl ozval se stodolou Petrův hlas **„In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!**

**Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji Silám temnot, aby vložily svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevřete dokořán brány Pekel a vyjdete z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra a přítele! Dopřejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené! Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo! Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak mé touhy!“** Jeho hlas zněl mocně a každému, kdo by jej zaslechl, by běhal mráz po zádech. Petr pokračoval.

„SLYŠTE JMÉNA: Loki, Ištar, Astaroth, Lilith, Beast, Hekaté, Amon, Naamah, Pan, „

Poté se Petr napil z připraveného kalicha a začal se otáčet proti směru hodinových ručiček, přitom ukazoval dlouhou dýkou na všechny světové strany a stodolou se nesl opět jeho hlas.

„Vzývám knížata pekel: Satana z jihu, Lucifera z východu, Beliala ze severu a Leviatha ze západu.“**

Opět bylo chvíli ticho, ale jen na chvíli. Petr stál před oltářem, ruce nahoře a začal opět pronášet.

„Zjevte se. Ó, vy nádherní zplozenci propasti, a učiňte se viditelnými mým zrakům. Soustředil jsem myšlenky na žhnoucí výčnělek planoucí vyvolenou touhou okamžiku, kdy se zvětšuje a horce nabíhá a mohutní. Vyšlete onoho posla vilných rozkoší; nechť chlípné představy mých temných tužeb zbytní v činy a skutky budoucnosti. Z šesté věže Satanovy přijde znamení, jež spojí se s vnitřními šťávami, společně pak pohnou tělem, jež povolávám. Shromáždil jsem své symboly; připravuji se vyvolat toho, jenž přijde, a obraz, který jsem sám stvořil, se hrozivě vznáší jako zuřivý bazilišek čekající na vypuštění. Vize skutečností stane se, a krmí již má oběť skýtá, se úhly prvého rozměru stanou ztělesněním rozměru třetího. Vyjdete do prázdné noci a pronikněte myslí, jež myšlenkami ozývá se vedoucími k cestám hříšné bezuzdnosti. Kopí mé připraveno k vrhu! Dravá síla mého jedu rozmetá nepřístupnost mysli prosté smyslného chtíče jak sémě dopadá, výpary jeho rozšíří se vířícím mozkem, ochromí ho, čímž vydán bude na pospas vůli mé! Ve jménu velkého boha Pana, kéž se mé tajné myšlenky promění v pohyby těla té, po níž toužím! Šemhamforaš! Sláva Satanovi!“

Poté Petr umlkl. Bylo nesnesitelné ticho, ani zvířata nevydávali žádný zvuk. Petr poklekl před oltářem vzal tužku a papír a začal psát. Začal psát co si nejvíc přeje, co chce aby se stalo. Pokoušel se své představy vystihnout na papíře, ale spousta toho co si představoval ve své mysli, ani na papír nedorazila. I tak Petr už viděl sebe, jak si užívá s Janou, její dcerou, jak i její syn společně tu na statku užívají si se zvířaty a mezi sebou. Jen jejího muže z toho vynechal o toho se ještě postará. Petr to už nemohl vydržet, byl z toho vzrušený na nejvyšší míru. Rozepnul si oblek a uchopil do ruky již tvrdý úd. Rychlými pohyby se pak přivedl k neuvěřitelnému orgasmu. Mohutný výstřik spermatu dopadal na oltář.

Petr se opět zahalil do svého obleku. Uchopil papír na který napsal své požadavky a začal je číst nahlas. Poté papír spálil v plamenech svíčky a zvolal „šemhamforaš, Sláva Satanovi“. Chvíli bylo opět hrobové ticho, než Petr začal znova něco pronášet.

„Východ je domem nevěstek, pějících chválu v plamenech nejvyššího štěstí, v němž Pán temnot otevřel Svá ústa; staly se živými příbytky, v nichž raduje se síla muže; zdobeny jsou skvělými ornamenty a konají zázraky na všech tvorech Jejichž království a setrvání jsou Třetím a Čtvrtým, silnými věžemi a místy útěchy, stolci rozkoše a setrvání. Ó, vy služebnice rozkoše, Dejte se na pochod!, Objevte se!, pějte chválu na Zemi a mocné mezi námi. Neboť proto je této památce dána moc, a naše síla roste v tom, kdo nám přináší útěchu.“

Poté opět uhodil do zvonu a oddechl si. Nyní by se jeho přání mělo splnit. Stál tam ve stodole a přemýšlel nad tím, jestli to vůbec mělo cenu. Nikdy na okultismus nevěřil, ale aspoň to zkusil. A i kdyby to nevyšlo, zažil si neuvěřitelný orgasmus už jen z představ, které se pokoušel zachytit na papír. Náhle se otevřeli postranní dveře do stodoly a vešla Jana. Světlo svíček osvětlovalo její nádhernou štíhlou postavu. Pomalu, jak kráčela k Petrovi, rozepínala si knoflíčky u košile, až jí konečně ze sebe pomalu svlékla a odhalila tak svá krásná velká prsa. Košile přitom spadla na hliněnou podlahu.

Jana přistoupila k Petrovi, na sobě jen bílá tanga, svými ňadry přitisknutá na Petrově tlusté postavě, zatím nic neříkala. Bylo na ní vidět, že je zmatená, že v sobě vede boj. Nakonec však promluvila. „Ráda bych zase viděla, jak šukáš nějaké zvíře.“ Pronesla to potichu, skoro zakřiknutě a přitom sklopila své oči na zem. Petr se usmál. „Ale něco za něco.“ Pravil. Jana se na něj podívala a jen kývla. „Udělám cokoliv.“ Petr se znova usmál. Rozvázal si opasek, který držel konce jeho obleku u sebe a tím byl i zahalen, nyní se však odhalila jeho tlustá postava, které vévodil pohupující se úd. Jana sama z Petra stáhla roucho. Petr jí uchopil za ruku. „Pojď ty má kurvičko. A které zvíře chceš abych ošukal?“ Přitom se vydal směrem k zvířatům,které už vesměs spali. Jana se chvíli rozhlížela a pak ukázala na oslici, které se evidentně spát nechtělo a která zrovna pojídala ze žlabu seno. Oba k ní přišli a Petr za ní postavil stoličku. „Tak teď mi jí hezky připrav.“ Pravil Janě a ta po chvilce váhání, jako by si to chtěla rozmyslet, nakonec přistoupila k oslici a přilepila na její růžovou kundičku svá ústa. Brzy bylo slyšet sání a Petr s radostí sledoval, jak Janin hbitý jazýček rejdí v oslí kundě a jak z ní vylizuje milostné šťávy. Jana nezůstala jen u jazyku, ale pomohla si i třemi prsty, které zasouvala hluboko do oslí kundy jak jen to šlo. Nakonec byla oslí kunda tak mokrá, plná svých šťáv, které z ní vytékaly, že Jana poodstoupila a uvolnila Petrovi místo. Ten si přisunul stoličku blíž k oslici a stoupnul si na ní. Jeho úd byl teď v úrovni oslí kundy. Jana jej uchopila a sama nasadila žalud na okraj oslí kundičky a pak už jen fascinovaně sledovala, jak Petrova tlustá kláda zajíždí do oslího lůna, a jak oslici její kundičku pěkně roztahuje. Petr začal přirážet, pěkně pozvolna, vytahoval svůj úd až po okraj oslí kundy aby jej pak do jedním přírazem vrazil až po koule. A Jana to sledovala pěkně z blízkosti. Cítil její dech na svých koulích a to ho ještě víc vzrušovalo. Nakonec začal přirážet rychle a tvrdě. „Ach, ach. To je ono.“ Sténal a nebyl sám. I Jana už dost sténala, protože při sledování Petrova údu, vyjíždějícího a zase zajíždějícího do oslí kundy, si zajela rukou pod lem tang a začala si dráždit svou kundičku. Nyní tam měla tři prstíky, kterýma se intenzivně šukala. „Ano, tak jí tu kundu protáhni ach ano.“ Zasténala Jana a jen sledovala jak Petr z poloviny zarazil do Oslice svůj úd a jak mu pak začal od koulí pěkně cukat. Podle hlasitého vydechnutí Petra a jeho grimasy na tváři poznala, že Petr dosáhl svého vrcholu a že do oslice pumpuje dávku svého semene.

Jen co Petr opustil stoličku, vrhla se Jana k oslici a začala jí vylizovat kundu, ze které vytékalo Petrovo sperma míšené s oslími šťávami. Petr stál za Janou, sledoval to pobaveně a zároveň vzrušeně, jeho ruce Janu objaly a začaly hladit její visící prsa. „Ano Janinko, pořádně jí vylízej, ať je hezky suchá.“ Povzbuzoval Janu šeptáním do jejího ouška. Nebylo to třeba. Jana dychtivě jazykem slízávala vše co z oslí kundy vytékalo přitom si dál jednou rukou dráždila svou kundičku. Po chvíli už byla dostatečně suchá a Jana se od ní ústy odlepila. „Tak jak ti chutnala?“ Zeptal se Petr a pobaveně sledoval, jak Jana hanbou sklopila oči. „Líbilo se ti to že?“ Jen kývla. „Tak a teď zase chci vidět já, jak šukáš s mým psem.“ Na to Petr dvakrát zapískal a ve stodole se objevil jeho vlčák.

Jana se na něj podívala a znova si vybavila ty chvíle slasti, které prožívala, když v ní psí úd pěkně jezdil. Stáhla ze sebe kalhotky, které už jako jediné měla na sobě. Petr se postavil za ní, cítila jeho pupek na svých zádech,ale hlavně jeho ruce, které hned podebraly její prsa. Vlčák náhle nasál do svého čumáku známou vůni. Vůni rozdrážděné Janiny kundičky, ze které už v hojném počtu vytékaly její milostné šťávy. Přistoupil blíže a jeho jazyk pronikl mezi Janiny nohy a dotkl se právě její pičky. Jana zasténala, v tom okamžiku jí Petr zmáčkl obě prsa a políbil na krk. Jana se více rozkročila, aby pes měl se svým jazykem snadnější přístup ke kundičce. A vlčák toho hned využil. Dlouhý hrubý jazyk vylizoval v neuvěřitelné rychlosti Janinu kundičku, zajížděl do ní a vylizoval veškeré šťávy, které z ní vytékaly. Jana sténala. Petrovi ruce mnuly její prsa, cítila jeho jazyk na krku a jeho úd, jak opírá se o její zadeček.

Nakonec už to nemohla vydržet. To vzrušení jí přemohlo a ona se vymanila z Petrova sevření, aby si mohla kleknout a nastavit psovi svou prdelku. Pes neváhal, okamžitě skočil zezadu na Janu a jeho úd neomylně zajel až na dno její mokré píči. „Aaaachh“ Zasténala Jana, jejíž ústa hned zaplnil Petrův pták a tak, jak jí rychle a zběsile šukal vlčák do kundičky, tak jí i zběsile šukal Petr do pusy. Cítila jeho úd až někde v krku, začínala se dávit, spousta slin se jí hromadila v ústech a začala jí z nich vytékat a stékat po bradě na její tělo a zem. Janě se to však líbilo, rozkoš byla tak veliká, že se jí zamlžilo před očima a brzy začala prožívat jeden z největších orgasmů ve svém životě. Pes ani Petr nepřestali však ve svých přírazech. Pes do kundičky, kterou již začal zaplňovat svým řídkým semenem, Petr do pusy do které po chvíli začal stříkat notné dávky svého spermatu. Jana nepolykala, vše jí vytékalo z úst a po bradě stékalo na její pohupující se prsa. Když Petr dostříkal už jen otřel svůj úd o její tvář a pak se díval, jak Janu stále šuká pes. Pohled to byl pěkný a nyní mohl i využít schovanou kameru, která byla umístěna ve vrchní části stodoly a která zachytávala vše co se tu děje. Nyní už měl Janu v hrsti.

Pes asi po dvaceti minutách sám z Jany slezl a odběhl pryč. Jana se svalila vyčerpána na zem. Vyčerpána ale spokojena. Prožila si nejmíň pět velkých orgasmů a litovala už jen, že neměla v sobě Petrova ptáka, i když věděla, že na to teď bude času dost. „Věděl jsem, že jste nadržená kurva.“ Pravil Petr, když se Jana jakž takž vzpamatovala a sedla si. Neodpověděla mu, jen se dívala do jeho očí a pak náhle, až to Petra překvapilo, jej začala líbat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *