Splněný sen

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Den jako jiný, říkala jsem si v duchu. Jen práce a práce. Ještě štěstí, že jsem pracovala doma. Jako autorka knížek pro děti jsem si vydělávala docela slušně, i když moje matka měla jinej názor na věc. Podle ní to nebyla pořádná práce, jen ztráta času, ale nedala se přesvědčit, vlastně jsem to už vzdala. Vedli jsme spolu tajnou válku, bez vítěze nebo poraženého. Za to můj přítel, ten moje příběhy miloval. On dokázal pochopit moje pocity a podpořit mě. Byla to moje velká láska. Zdálo se, že jsem šťastná, že je vše dokonalé, ale něco mi chybělo. Vzrušení. Ano, to je to správné slovo. Chybělo mi vzrušení, nebezpečí.

Zdál se mi sen, že mě napadl nějaký cizí chlap. Tajně se mi dostal do pokoje, svázal mě k posteli a pak si mě prostě násilím vzal. Probudila jsem se celá vzrušená, celá jsem se chvěla, byla jsem úplně mokrá a nadržená. Ano bylo to tak. Ten sen mě natolik vzrušil, že jsem se rozhodla si ho zapsat. Bylo to zvláštní, najednou jsem byla posedlá tím snem, tím že jsem byla znásilněna, líbila se mi ta představa.

Příteli jsem o tom samozřejmě nic neřekla, ale neustále jsem o tom přemýšlela. Chtěla jsem aby se to stalo, být něčí loutka, aby si se mnou mohl dělat, co bude chtít, být bezmocná a bezbranná. Po čase jsem se ale uklidnila a pokračovala jsem dál ve psaní svých dětských knížek.

Jednou jsem se vracela od kamarádky pozdě večer. Trochu jsme vzpomínaly na staré časy a vypili přitom láhev vína. Byla jsem sice trochu opilá, ale jinak docela naladěná, a těšila se na příjemný večer s Lukášem. Jenže jakmile jsem odemkla dveře, někdo na mě zezadu skočil, zacpal mi rukou pusu a táhl mě do ložnice. V tom šoku jsem neměla šanci se ubránit. Ten chlápek byl silnější a já se nezmohla na nic jiného, jen na pláč. Vší silou mě hodil na postel, vzal nějaký pásek a přivázal mě k posteli. Zacpal mi pusu šátkem a začal se smát. Byl to děsivý smích.

Začal ze mě strhávat šaty, doslova je ze mě rval. Až když jsem tam ležela úplně nahá, začal si mě prohlížet a spokojeně pokýval hlavou. Sundal si kalhoty, začal se hladit a pořád se mi koukal do očí. Vzrušoval ho strach, který v nich viděl. Myslela jsem, že se jen uspokojí a pak mě nechá jít, ale mýlila jsem se.

Přišel k posteli blíž, začal mě hladit po celém těle. Jeho doteky byly jemné, přesné, vzrušivé. Věděl co má dělat, aby mě vzrušil. Líbal mě na krku, pak na prsou a stále níž a níž, až k mému vyholenému rozkroku. Jeho jazyk se mě dotýkal s takovou sílou a jemností zároveň, byla jsem tolik vzrušená, že ze mě opadl strach a chtěla jsem, aby mě nepřestal líbat, aby si mě celou vzal.

Jako by mi četl myšlenky, nepřestával, dostal mě až na vrchol a ještě dál. Zažila jsem nádherný orgasmus. Byla jsem šílená rozkoší, kterou mi právě poskytl. Ještě omámená tím vším, jsem si ani neuvědomila, jak do mě vstoupil. Najednou mě celou naplnil. Krásně přirážel, divoce a drsně, bral jsi mě jako zvíře, které potřebuje ukojit svou divokost. A pak se to stalo. To nádherné splynutí dvou těl. Došli jsme na vrchol společně. Byla to nádhera. Ale ne konec mého utrpení.

Když si můj únosce oddechl a nabral sílu, vzal si mě znovu a pak znovu. Ani si nepamatuji kolikrát to vlastně bylo, ale vím jistě, že to byl nejlepší zážitek v mém živote. Až za pár let jsem se dověděla, že tím mužem, co mě tak dokonale rozvášnil, byl můj přítel.

Přečetl si můj sen a rozhodl se ho uskutečnit.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *