Splněný sen

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vždycky jsem si na ní myslel. Kdysi jsme byli kolegové v práci, ale pak odešla jinam a já také, nicméně jsme si stále dopisovali. Kdysi jsem se jí pokusil políbit, tak pořádně políbit, jazykem, ale utnula to. Psali jsem si jen tak o normálním životě. Podle všeho vypadala, že je v sexuálním životě spokojená.

Setkali jsem se po delší době. Já měl za sebou 60, ona 53 pokud se nemýlím. Vypadala moc hezky. Celý život sportovala a tak to bylo na těle znát. Nevím, zda byla blondýnka od přírody, ale podle chování a inteligence spíše ne. Byli jsme domluveni na oběd a dodrželi jsme to. Po celou dobu jsme prostě jen klábosili o společných známých a o rodině a tak. Pak jsme se rozcházeli. Já domů, ona do práce. Vždy jsme se jen krátce objali a políbili na tváře. Tentokrát jsem jí objal trochu těsněji. Cítil jsem to pevné tělo a hodně mě to vzrušilo. Energie se přelila a ona se kupodivu nebránila.

– Tak se měj hezky, řekla A kdybych pro tebe mohla něco udělat tak dej vědět.
Zněla to hodně dvojsmyslně. Zkusil jsem to.
– To by bylo prima, řekl jsem také dvojsmyslně.
– Co myslíš? hrála – snad – dál hru nevědomosti.
– Kdybys pro mě mohla něco udělat, řekl jsem já.
– Abych to zvládla, zasmála se.
– Já myslím, že hravě.
– Tak povídej, nastavila mi ucho k ústům a trochu se přitiskla.
– Jo, já to řeknu a Ty pak budeš říkat, žes to tak nemyslela.

Pustila mě a koukla se na mě: – Tak povídej, řekla napůl zvědavě a napůl dychtivě. Nebo se mi to alespoň zdálo.
– Dobrá, pokrčil jsem rameny. řeknu to naplno. Pojďme si zašukat.

Chvilku koukala a pak povídá: – Ale ne u mě, ani u Tebe…
– Myslíš hotel? zeptal jsem se.
– Třeba, kývla. Ale mám lepší nápad. Jdu pozítří kamarádce zalévat kytky. Je na dovolené. Budeme tam sami. Ve dvanáct na Floře.

Pak se otočila a odešla. Koukal jsem jak ve snu. Sen se splní?

Za dva dny jsem vystoupil na Floře a čekal nevěříce stále tomu co by se mělo stát.: Dorazila s mírným zpožděním. Letmá pusa, jen taková aby si okolí nic nemyslelo a šli jsem dolů do Jičínské. Nemluvili jsme o tom co bude a vedli řeči, dalo by se říci jalové.

Dům byl činžák, byt ve druhém patře. Hezky zařízený. Dala mi konev s příkazem nepřelít. Dostal jsem na starost obývák a pak pracovnu. Když jsem se vrátil, vyšla z ložnice jen v triku a spodních kalhotkách. Položil jsem konvičku a čekal až ke mě dojde. Zastavila se na šířku dlaně.
– Tak jak jsi to myslel? zeptala se s vyzývavým úsměvem.
– Myslel jsem to vážně, odpověděl jsem a políbil jí na rty. Tentokrát neuhnula a povolila mi vsunout jazyk do úst.  Uchopil jsme jí za boky a přitáhl k sobě. Její ruce se ovinuly kolem mého krku.
Přestal jsem jí líbat a zašeptal do ucha: – To je nádhera.

Za vrtěla hlavou. – Žádné řeči. Věnujme se sexu.
Kývla jsem, uchopil okraj trička a stáhl jí ho přes hlavu. Stála tu jen v kalhotkách a podprsence. Krásně tvarovaná ňadra zatím schovaná.

Opět jsem se začali líbat a ona ze mě stáhla triko. Zašmátral jsem po zapínání podprsenky a ta padla k podlaze. Hned jsem si klekl a vzal do úst jedno ňadro.  Bradavka byla tvrdá jak hrách. Její ruce mě hladily po zátylku a ve vlasech a já střídal ústy obě bradavky, ztopořené skoro jako můj penis. Rukama jsem jí hladil záda, sjížděl po páteři až k zadečku a pak zase nahoru k lopatkám. Hrudník jsem tiskl na její podbřišek a rukama opět sjel dolů a pohladil půlky a přitiskl jí k sobě.
V penisu mi pulsovalo vzrušením a nedočkavostí. Ňadra jsem líbal jedno a zase druhé, přeskakoval sem a tam, bradavky byly stále tvrdé a ona mi tiskla hlavu k sobě. Ruce jsem zasunul pod lem kalhotek a pohladil jí nahé půlky. Cítil jsem jak je sevřela a přitiskla se ke mě.  Sjel jsem jazykem dolů k pupíku a zase se vrátil k bradavkám. Sevření půlek povolilo a když jsem zkusil zajet rukama zezadu mezi nohy, trošku se rozkročila. Bylo tam hodně vlhko. Prsty jsem rozvíral závojíčky stydkých pysků a cítil teplo a mokro. Byla vzrušená určitě stejně jako já. Můj ocas teď už nepokrytě pulsoval a snažil se protrhnout spodky.

Chytil jsem její kalhotky a stáhl je dolů. Jak jsem je táhl dolů, jel jsem jazykem po břiše až do rozkroku. Kundičku měla upravenou, trojúhelníček vystříhaných chloupků. Snažil jsem se dostat jazykem dovnitř. Trochu se rozkročila a já mohl ochutnat její šťávy. Projel jsem jazykem mezi pysky a zaznamenal vzrušený poštěváček.

Pak mě ale chytla za hlavu a táhla nahoru. Stoupl jsem si a můj tvrdě ztopořený ocas ve spodkách se opřel o její podbřišek. Držela mě za hlavu a políbila. Jazykem hledala můj a rukama se snažila stáhnout moje spodky přes boky dolů. Samozřejmě to nešlo, vztyčený ocas tomu překážel. Překvapivě jemně, cíleně a zkušeně ho uchopil a přitiskla dolů a stáhla spodky přes něj. Pak zvedla nohu a zezadu zaklesla chodilo za spodky a stáhla je na zem.  Ztopořený ocas už nepustila a několikrát ho něžně a pomalu pohonila. Jen tak přetáhla předkožku a zase zpět.

Otočila se a zamířila k posteli. Vedla mě za ocas jak psa. Sedla si a přitáhla si mě k sobě a její rty objaly můj žalud a pak je několikrát přesunula sem a tam.  Vzal jsem ji za hlavu a oddálil od sebe.
– To nevydržím, zavyl jsem vzrušeně.
– Tak to nedrž, usmála se a posunula se na posteli tak, aby na ní ležela celým tělem. Kolena měla od sebe a její prcina se na mě smála vzrušením. Rukou si jí hladila a prsty rozvírala závojíčky a ukazovala vchod dovnitř.  Zakláněla hlavu a zase se na mě dívala. Nedalo se to vydržet.

Přiklekl jsem s ocasem v ruce a přiložil žalud k otvoru. Stačilo mírně přitlačit a viděl jsem jak se prcina roztáhla a můj žalud začal zajíždět dovnitř.  Přestala si držet kundičku rukou a zaklonila hlavu a otevřela ústa. Přitlačil jsem ještě víc a žalud zmizel uvnitř.  Kundička se zase trochu stáhla a čurák zajížděl dovnitř. To jsem už nesledoval. Položil jsem se pomalu na její sportovní tělo, cítil doteky obou bradavek na svém těle a její ruce mě objaly kolem krku. Rty se dotkly a pak i jazyky. Čurák byl v půlce cesty do ní a byl napjatý na doraz. Trochu jsem ho povytáhl, abych uvolnil předkožku a uzdičky a podpořil výron jejích šťáv. Hned mě následovala pánví, takže jsem moc nevyklouzl a znovu jsem přitlačil a zajel zase o několik centimetrů dovnitř. Přestala mě líbat a s otevřenými ústy zavzdychala. neřekl jsem nic a jen zase trochu povytáhl a zase zajel více do její kundičky. Už mě nelíbala, jen s pootevřenými rty a zavřenýma očima čekala až dosáhnu jejího dna. A to bylo vzápětí. Najednou jsem byl v ní celý a ona ani nedutala a jen mě držela nohama kolem pasu a rukama kolem krku.

– Nádhera, řekl jsem jen.
– Nemluv, skoro mě okřikla a začala pohybovat pánví sem a tam. Sama se začala mrdat. Stěny její prciny dráždili můj žalud a já už nemohl vydržet.
– To nevydržím, zašeptal jsem zase.
– Tak to nedrž, zopakovala.
Tak jsem to nedržel. Najednou mi v ocase zacukalo a já měl pocit, že ho musím vytáhnout, ale ona to nedovolila. Držela mě nohama a já vystříkl první proud semene. Povytáhl jsem ocas a znovu s výstřikem přirazil. A znovu a znovu.
Stále mě držela nohama kolem pasu. Cítil jsem jak sevřela poševní svaly a sevřela můj ocas. Ten už nebyl tak tvrdý, ale nebyl ani ochablý a měkký. Takový prostě polotvrdý. Začal jsem tedy domrdávat polotvrdým. Usmála se a naše ústa se opět spojila v hlubokém polibku. Jazyk jsem měl v ní a ona zase svůj ve mě. Pak jsem jí líbal na krk a do ucha a kousal lalůčky a přitom stále domrdával tím svým polotvrdým.

Ale čurák mě zklamal. Ochabl a já cítil jak zní vyjíždí ven. Pořád mě sice držela nohama kolem pasu, ale nebylo to nic platné. Vyjel jsem ven a můj ocásek sklouzl k její prdelce a byl vlastně k ničemu.

– Promiň. Fakt to nešlo vydržet, řekl jsem zahanbeně.
– To nic, usmála se zase. Nejde to teď, půjde to za chvilku. Ppak se otočila takže jsem rázem ležel pod ní.  Sedla si na mě, cítil jsem její mokrou kundičku na svém měkkýšovi a začala mě pomalu líbat po těle. Na bradu a na krk a pak i bradavky a na pupík a znovu moje bradavky. Brala je do úst a mezi zuby jako já předtím její a já byl stále více a více vzrušený. Na ztopoření to však bylo brzy. byl jsem na vrcholu blaha, ale můj ocas stále nereagoval.

Začala pohybovat pánví sem a tam a její prcina obemkla mého měkkejše a krásně pomalu ho honila. Hladil jsem jí po zádech a hlavně na bocích na zadečku.  Když se nade mě sklonila  a natáhla dopředu sevřel jsem mezi rty její bradavky a držel a sál. Ocas mi začal konečně tvrdnout, ale nijak moc. Poznala to a sjela ústy tentokrát až k němu a vzala ho mezi rty. Nasála ho jako kapr měkké bahno ze dna a zase ho vyplivla. To bylo hodně vzrušující. Opakovala to znovu a znovu a ocas už nebyl tak měkký jako na začátku.

Pokračování příště

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *