Splnění snu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Christin a mám dlouholetou kamarádku Moniku. Když se mi tohle stalo, bylo mi asi 16 a všichni říkali, že jsem na svůj věk velmi vyspělá. Tehdy se za mnou táhlo hodně kluků, ale většina jen kvůli tomu že jsem měla jako jediná trojky prsa.

Ale jednou jsem byla s Monikou u nich doma a učily jsme se, najednou slyším klíče v zámku a najednou se otevřely dveře. Myslela jsem, že jsou to Moničiny rodiče, ale ti jeli na výlet tak to oni přece být nemohly, po chvíli ticha do pokoje vkročil kluk asi okolo 17 let, tělo měl hezky vytvarované, to bylo vidět, sem tam nějaký ten svalík, pěkný úsměv a příjemnou vůni, která se při jeho příchodu rozlila všude po pokoji. Byla jsem jako omámená , tenhle mladík se mi moc líbil a ta jeho vůně mě vzrušovala.

Když nás Monika představovala dozvěděla jsem se že je to její bratr, tiše jsem jí špitla do ucha, že mi nikdy nevyprávěla o bratrovi a že je moc milý. Po představení se mě zeptal jestli nechci něco k pití, přikývla jsem a pospíchala za ním do kuchyně, nalil mi limonádu a něžně se pousmál, byla jsem jako v nebi a nebyla schopna vydat ze sebe slovíčka, tak jsem jen neopeřeně řekla díky a napila se. Strnula jsem pohledem na jeho tělo a chvilku si ho měřila pohledem. Protože si toho povšiml zeptal se mě jestli jsem v pohodě přikývla jsem a položila skleničku na stůl, bohužel ta spadla a roztříštila se.

Oba jsme se sehnuli a začali sbírat střepy, pak jsme se setkali očima a začali se líbat. Na chvilku mě zastavil v líbaní a řekl mi že mě chce, tak jsme oba pospíchali do jeho pokoje a na Moniku se úplně zapomnělo. Cítila jsem jak se vzrušuji a i Dan (tak se jmenoval) byl vzrušený. Poznala jsem to podle toho stanu v jeho kalhotách, začali jsme ze sebe strhávat šaty a vzájemně se osahávat. Bylo mi to moc příjemné, pak jsme si oba lehli a líbali se. Najednou mi zajel rukou mezi nohy a pak tam sjela i jeho hlava. Začal mi pomalu vylízávat moji mušličku, která to dlouho nemohla vydržet, protože jsem byla tak nadržená.

Za chvíli jsem byla a on tvrdě přitlačil. Začala jsem řvát. Bylo to tak nádherné, jak mě začalo zalévat teplo a moje lasturka se trochu smrskla. Potom ukázal na svého macka, který měl asi 18cm a 6 cm v průměru. Začala jsem mu ho tedy pomalu kouřit, do té doby než mi vystříkl do pusinky. Teď jsme mohli přejít na to hlavní, trochu jsem si naprstila svoji lasturku, aby se ještě víc otevřela a potom jsem si tam zajela jeho macíkem. Potom mi začal pomalu přirážet na moji lasturku, která teď byla v sedmém nebi. Pomalu přidával na tempu, až jsem měla pocit, že vybuchnu slastí.

Když jsem skoro byla upozornila jsem ho a on přidal a tvrdě mě šoustal. Když jsem prožila druhý orgasmus, nasedla jsem na něj jako na koně a začala se na něm prohánět, do doby než se skoro udělal. To jsem mu totiž vyndala jeho macíka a strčila si ho do pusy. Když jsem mu ho skoro udělala, vkročila do pokoje Monika a řekla ať se nenecháme rušit.

Svlékla se a já pokračovala v kuřbě toho Danova macíka. Monika si lehla pode mne a lízala mi moji kundičku a já se znovu udělala, pak jsem si s Monikou vyměnila místo. Monika pobídla Dana a nastavila mu ten svůj zadeček, který byl opravdu k vylízání. Řekla jsem stop a posadila Moniku na postel.

Řekla jsem, že jí prostě musím tu její kundičku vylízat. Monika souhlasila a já jí začala vylizovat její lasturku a ona hekala a křičela tou slastí, které se jí dostávalo díky mému hbitému jazýčk, který tak mlsně kmital po jejím klitorisu do dírky a zase zpět. Prohýbala se v zádech a křičela ať přidám a zamáčkla mi hlavu ještě hlouběji do té její nadržené kundičky.

Zatím co jsem uspokojovala Moniku, Dan si honil svého nadrženého macka a udělal se. Po chvíli se udělala i Monika a mohla si zastrčit Danovo péro do svého vylízaného zadečku.

Když si lehla na postel a Dan jí tam zasunul svého macka, začali spolu tvrdě šoustat a já Dana požádala jestli by mě nemohl udělat rukou. Dan souhlasil a zastrčil mi do lasturky dva prsty, pak jsem něco ucítila v zadečku a s překvapením jsem zjistila že i Monika se přičinila a strčila mi prst do zadečku. Ted jsem se cítila jako v nebi a za chvíli jsem byla skoro u vrcholu. Tak mě Monika požádala jestli by mohla ochutnat moji šťávičku. Já souhlasila a vybídla jí k lízání. Když jsem byla za tenhle večer už asi po desáté, uslyšeli jsme hlasy.

Najednou jsme zjistili, že jsou to Moničiny rodiče a vrátili se dříve. Na štěstí Monika se zamyká a tak nechala v zámku klíče, to nám dodalo trochu času a my se bleskuryche oblékli a ustlali. Monika potom šla otevřít a my dělali jako nic. O dvě hodiny později jsem musela domů, tak jsem se loučila s Monikou a Danem.

Dan potom za mnou ještě přišel a políbil mě na rozloučenou, taky jsme se domluvili, že se zase všichni 3 sejdeme a zase to někde v klidu zopakujeme a já mu na souhlas šáhla do kalhot na toho jeho macíka. Pak jsem odešla a jela domů autobusem.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *