Soutěž

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Chodila jsem na střední školu, bylo nedávno osumnáct a jak to tak bývá, ve třídě máte kamarády i ty které nemusíte. Já jsem se vždycky snažila mít se všemi dobré vztahy, ale s pár holkama to nešlo, pořád jsme se jen hádaly a když jsem nabídla smír tak si to chtěly rozmyslet. Po pár dnech přišli s tím, že mě přihlásily jako důkaz smíru do soutěže. Prý je to soutěž o nejhezčí a nejchytřejší dívku a že se účastní také.

Soutěž se konala o víkendu, byla jsem docela nervozní, nevěděla jsem co se přesně bude dít, nic mi nechtěli prozradit. Bohužel až pozdě jsem se dozvěděla co je to za soutěž a to, že přihlásily.
V sobotu v 17 hodin mě mělo vyzvednout auto od pořadatelů. Už od rána jsem se chystala, snažila jsem se vybrat oblečení ve kterém vynikne moje postava, jsem vysoká, štíhlá a tak jsem zvolila černou minisukni a tanga. Mám střední, pevná prsa a ty mi nejvíce vyniknou v bílém topu s velkým výstřihem. Dlouhé černé vlasy jsem nechala rozpuštěné. Byla jsem nervozní a stále jsem sledovala hodinky.

Před domem zastavilo černé auto, vyběhla jsem a nervozně jsem si sedla do auta. V autě seděl muž a představil se mi jako jeden z organizátorů soutěže. Ptal se jestli jsem připravená a že se nemám čeho bát, že vyhraje ta nejlepší. Ptala jsem se co mě čeká. Než jsme dojeli na místo dozvěděla jsem se, že nás bude soutěžit celkem deset a bude 10set soutěžních disciplín, ale že je nemůže prozradit.

Vjeli jsme do oploceného areálu a zastavili jsme u nádherné vily. Vystoupila jsem z auta a hned se mě ujala paní a vedla mě do šatny. Dostala jsem soutěžní číslo. Měla jsem číslo 4.

Připraveny? Začínáme, ozvalo se a už nás po jedné volali. Z boku jsem sledovala co se bude dít, dva bodyrardi mě hlídali, vlastně každá z nás měla dva bodygardy, moc se mi to v tu chvíli líbilo.

Na podium přišla dívka s číslem jedna, drobná blondýnka. Představila se řekla něco o sobě, svých zálibách a šla další. Když jsem měla jít já, docela jsem nakráčela sebevědomně, řekla jsem co jsem měla a odešla jsem z podia.

Následovala promenáda v plavkách, vybrali mi plavky, takové malé nic, na zavazování kalhotky a k tomu kozačky na vysokých podpatkách. Dívala jsem se na dívku číslo jedna. Prošla se po podiu párkrát se otočila a zastavila se uprostřed podia. Přišel k ní někajý muž s flaškou vína, otevřel ho a celý obsah na ni vystříkal. V klidu stála a nechala se polít. Poté jí rozvázal horní díl plavek a hodil je na zem. „Tam nejdu, to to dělat nebudu“ vykřikla jsem zoufale, to přece nemůžete udělat, ale můj výkřik se skoro ztrácel v potlesku. Bodigardi mě chytli za ruce a odtáhli mě do nějaké místnosti. Tvrdili mi, že jsem se přihlásila a musím udělat to co chtějí a že pokud neposlechnu čeká mě trest. Brečela jsem, ale oni otevřeli dveře a já přes sklo viděla svázanou dívku, kterou vařekou mlátili po prsách a druhou, která seděla na gynekologickém křesle svázaná a mlátili ji po přirození. Toto tě čeká jestli neposlechneš, uděláš všechno co se po tobě chce, jasný? Jestli budeš poslušná holčička a budeš se snažit po soutěži tě odvezeme domů, ale jestli budeš zlobit trest tě nemine. Někdo mě bolestivě chytil za prso a se slovy tak co budeš hodná? Jsem přikývla, ale to jim nestačilo musela jsem říct, že ano a že se budu snažit vyhrát.

Vrátili jsme se k podiu, po cestě mi utřeli oči a tvář a strčili mě na podium. Stalo se to co se stalo dívce, kterou jsem viděla, polili mě vínem a rozvázali mi plavky, zůstala jsem jen v kozačkách. Muž mi poručil ať se projdu po mole. Nahá jsem se procházela po mole a pořád jsem jen viděla ty dvě, které tak trestaly. Bylo to pro mě ponižující, ještě nikdo mě tak neviděl. Byla jsem panna a najednou jsem se musela nahá procházet po podiu, ale to byl jen začátek.

Další úkol jsem dostala hned vyhonit si před publikem píču. Jen jak to moderátor ohlásil publiku, chtěla jsem utéct, ale na podium přišli mí bodigardi, v rukách měli opasky a . . .

Jeden mě surově chytil, za ruce, stočil mi je za záda, donutil mě kleknout a zatím co moderátor oznamoval, že neposlušnost se musí trestat a kolik ran si zasloužím, publiko odsouhlasilo deset ran. Švih, pásek mi švihnul přes prsa, zaječela jsem, chěla jsem se schoulit, ale držel mě pevně, slyšela jsem že mi říkají, že mám počítat a za každou ránu poděkovat, další dvě jsem jen ječela, pak jsem už začala počítat a děkovat, myslela jsem, že to nikdy neskončí. Prsa jsem měla v jednom ohni a publikum šílelo. Brečela jsem, ale čím víc jsem brečela tím víc poblikum skandovalo.

Najednou mě pustili a se slovy co bude s honěním kundy. Jsem roztáhla nohy a se slzami v očích a ponížená jsem začala prsty pomalu dráždit moji mušličku.

Prsty jsem projížděla mušličku, strkala jsem si ukazováček dovnitř, ale byla jsem suchá, prsa mě bolely a jak jsem si nasucho třela mušličku, nebylo to o nic lepší. Naslinila jsem si prsty a za skandování jsem si třela poštěváček, zavřela jsem oči a snažila si představit, že jsem sama doma v bezpečí. Po pár minutách, které mi přišli jako nekonečné. Moderátor ukončil moje ponížení. Bodygardi mě odnesly z podia.

Zavřeli mě v malé místnůstce a tam jsem čelala na další úkol, schoulila jsem se na zem a brečela jsem. Po docela dlouhé době mě opět pustili ven, asi se už vystřídali všechny dívky, které se jako já účastnily soutěže, myslela jsem si.

Všechny nás nahnali na podium, a měli jsme za úkol co nejrychleji vykouřit penis. Stály jsme vedle sebe. A před námi stáli chlapy. Přiblížila jsem se k prvnímu. Klekla jsem si a vzala sem penis do ruky, ale byl tak tlustý, že sem ho rukou nemohla obejmout. Opatrně jsem mu začala lízat žalud. Kroužila jsem po něm jazykem a pak si ho dala do pusy a začala sát. Na chvíli jsem přestala a jazykem jsem olízala penis. Zase jsem si penis strčila do pusy a rukou jsem si pomáhala snažila jsem se kouřit co nejlépe. Pusa mě už bolela a on né a né stříkat, bála jsem se, že se udělá jako poslední a co by pak semnou bylo? Zrychlila jsem pohyby a on mě najednou chytil hlavu a tlačil mi ji ke koulím. Začala sem se dusit a snažila se ho od sebe odstrčit, ale byl silnější a když povolil tak mi do pusy nastříkal sperma. Musela jsem to všechno polknout. Ani nevím jak jsem dopadla, ale odvedli mě a nechali zavřenou zase v malé místnůstce.

Když pro mě zase přišli, vzali mě na podium a z diváků vybrali jednoho který si semnou mohl dělat co chce. Nejdříve jsem mu musela kouřit penis, ale po předchozím kouření už mi to docela šlo, navíc byl hodně vzrušený tak se mi na obličej vystříkal docela brzo. Byla jsem ráda, že to mám tak brzo za sebou, ale to jsem se spletla. On si nechal přinést vibrátory a nějaké další věci. Poručil mi, abych si strčila jeden úzký vybrátor do zadku. Vyděsilo mě to, prosila jsem at mě nechá, ale on mě povalil na zem, nazvedl mi zadek a narval mi ho do zadečku. Ječela jsem, vytrhla jsem se mu, ale vzápětí mě svázali do pozice, kdy jsem měla hlavu na kolenách a zadeček vyšpulený, viděli vše moji mušličku i zadeček, to už mu pomáhali asi tři další chlapy z hlediště a vibrátorem mi projížděli zadeček. Bolestí jsem omdlela. Když jsem se probrala, měla jsem v puse penis. Vyndal mi penis z pusy a šel za mě, pomalu ke mě přiložil penis, vibrátor jsem měla stále narvaný v zadečku a začal mi přejíždět po mušličce, brečela jsem, prosila aby mě nechal, že jsem ještě pana, nic nepomohlo a on mě začal prstit. Bolelo to, byla jsem úplně suchá a strachy sevřená, ale on nepřestával. Narval do mě prst, pak dva. Postěžoval si, že jsem úplně suchá, pluvnul mi mezi nohy a penisem si to rozmazal. Přitiskl se na mě a zarazil ho do mě. Omdlela jsem, . . . pokračování příště

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *