Soukromá párty

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

On: Jsme na soukromé párty. Stojím v ústraní a mlsně tě pozoruji. Mám trochu v bedně, ale to mi nebrání rozvíjet v hlavě divoké, trochu perverzní představy na téma divoký sex nebo-li zakázané ovoce s tebou.

Už jsem si všiml, že jsi moji hru zaregistrovala a zdá se mi, že vidím v tvých očích světélko zájmu. Ano, právě jsi rozjela smyslnou hru plnou erotického napětí a náznaků. Postřehl jsem, jak sis smyslně přejela jazykem rty. Tuším, že dnešní večer bude jeden z těch, na který se nedá zapomenout.

Lidé se pomalu vytrácejí, až jsme tam úplně sami.

Hostitel spí pod stolem a podle poloprázdné láhve vodky v jeho ruce vypadá, že ještě nějakou hodinu bude. Přejdu k balkónovým dveřím. Je to starý dům a tak balón nepatří k nejmenším. Jeho tlusté, neprůhledné zábradlí skýtá spoustu možností k divokým hrám.

Zastavím se na moment a pohledem kontroluji situaci. Vidím, žes pochopila můj záměr. Pouštím tě na balkón první. Jdeš pomalu a svůdně až k zábradlí. Když procházíš okolo mě, ucítím tvoji vůni. Je to směs parfému, pižma a roztoužené lasturky.

Je teplá noc a kolem je klid. Opíráš se o zábradlí. Jsem hned za tebou – velmi blízko. Tak blízko, že jasně cítíš moji erekci. Ještě víc se přitlačíš. To je jasná výzva. Tiše ti přikážu, aby ses nehýbala . Hladím tě v tvých bohatých vlasech, přejíždím ke krku, na ramena, pohladím prsa a pokračuji k sukni. Vyhrnu ji. Předčila jsi mé očekávání! Zase nemáš kalhotky!!! , , Jsi zlobivá holka a potřebuješ potrestat“ šeptám ti. Prosíš o trest v podobě orgasmu. Hladím prdelku, přejíždím půlky, zajíždím na vnitřní stranu stehen. Chtíč s tebou cloumá a tiše kňouráš. To se mi na tobě vždycky líbilo. Měla jsi vždycky jasno v tom , jak mi dát najevo, že se ti to líbí a co chceš. Tiše mě prosíš, abych už neprotahoval tvoje utrpení. Nemám slitování – nesmíš se hnout. Vždycky jsi chtěla, abych s tebou zacházel jako s kurvou a já jsem tomu v sexu přišel na chuť.

Pomalu si razím cestu k tvé roztoužené lasturce. Zajíždím tam a ty se slastně prohneš. Sama si vyndaváš prsa. Máš nádherný kozy a ty víš, jak mě rajcujou. Jasně cítím tvůj silně prokrvený poštěvák. Pravou rukou zpracovávám klitoris a levou štípu dvorce a bradavky- přesně jak to máš ráda. Kňouráš mi do ucha , , udělej mi to, udělej ty chlípnej hajzle! Při sexu býváš sprostá a nemáš problém si nevybíravým způsobem poručit a to mám rád. Dám ti, co chceš. Když tě lehce hryznu do krku, je to poslední kapka. Zmítáš se v bouřlivém orgasmu. Je vidět, žes měla období půstu. Tvoje lasturka je mokrá jak nikdy a i já cítím v kalhotách svoje kapičky touhy.

Tvůj orgasmus doznívá a role se pomalu mění. Poklekáš a nedočkavě doluješ můj k prasknutí naběhlý úd z poklopce. Lačně si prohlížíš naběhlý žalud. Na zkoušku mi pohoníš ptáka a už ho máš v puse. Kouříš jako bohyně. Vždycky si užívám ty pocity slasti u tebe v puse. Umocňují to tvoje brýle. Víš , že nechci, abys je při sexu sundavala. Nechápu, jak to děláš, ale děláš to skvěle. Saješ moje mužství s neuvěřitelnou intenzitou a ještě máš čas si jednou rukou hladit prsa a občas si zajet do rozkroku, abys mi pak mokré prsty strčila do pusy a nechala si je olízat. Cítím, že to na mě jde , ale nechci ještě být. Přikážu ti, abys mě nechala. Ty už víš, co bude následovat, a těšíš se. Pokládám tě na opalovací lehátko a vyhrnuji sukni. Užívám si pohled na tvá opálená lýtka, stehna a tvou kompletně vyholenou, voňavou a totálně mokrou buchtu.

Zkusmo přejedu jazykem po štěrbině a cítím, jak se mé vzrušení umocnilo. Pomalu jazykem zpracovávám tvoji zahrádku . Ochutnávám Šťáva lásky se z tebe valí proudem a já vychutnávám tu skvělou, živočišnou vůni a chuť, která mě vždycky dostane. Vzpomenu na druhé naše setkání. Přišli jste k nám s manželem na návštěvu a po třech hodinách zábavy u stolu jsi mě začala zlobit zutou nohou v rozkroku. V momentě kdy si tvůj manžel odskočil a moje paní odběhla do kuchyně , jsi mi bez zábran zdělila, že jsi úplně mokrá a chceš, abych ti to udělal . Na důkaz jsi si zajela pod kalhotky a totálně mokré prsty jsi mi strčila na moment do pusy. V tu chvíli jsem věděl, že veškerá předsevzetí ve svatební den jsou nenávratně v prdeli.

Začínáš sebou zmítat a já toho musím nechat, protože chci, abychom byli společně. Pokládám někým zapomenutou deku na zem a ulehám na záda. Vím, co ti udělá největší radost . 69. To je ono. Poklekáš na mě a lačně se snažíš spolknout můj falus. Tahle poloha mě maximálně vzrušuje, protože mám skvělý výhled, všude dosáhnu jazykem a ještě mám volné obě ruce a to se vždycky hodí. Divoce, systematicky obdělávám tvoji zahrádku jazykem. Už to nemůžu vydržet a tak sáhnu k poslední zbrani . Smočím palec v lasturce a pak pokračuji přes hráz k análku. Lehce přitlačím a krouživými pohyby dráždím tvoji velice silnou erotogenní zónu. Účinek se dostaví okamžitě. Za neustálého lízání se ještě víc přitlačíš lasturkou na můj obličej, záškuby živočišného orgasmu doprovázené slastným kňouráním ruší jen moje říjení, neboť i já jsem dospěl k tak dlouho odříkanému orgasmu a není nic krásnějšího. než se udělat s jazykem v totálně mokré kundě a s ocasem hluboko v lačných ústech, které lačně přijímají celou dávku mého sperma. Je to jeden z nejintenzivnějších orgasmů, jaký jsem kdy prožil. Cítím se, jako by mi někdo utrhl koule, vyseparoval prostatu a já před tím složil lopatou tatru písku. Mozek mi zaplavuje endorfin a můj úd pomalu ochabuje. Cítím se prázdný, ale šťastný. Nahneš se ke mně a dáš mi pusu. Uvědomím si, že to je první pusa tenhle večer. Zapaluješ cigarety a jednu mi vkládáš do úst. Nepotřebuji slyšet, jaké to bylo. Tvůj šťastný úsměv vypovídá o všem.

Kouříme a tiše pozorujeme noční nebe. Bezmyšlenkovitě si hraji s tvoji bradavkou, lehce přejíždím dvorec a jemně hnětu prs. Ze zamyšlení mě vytrhne tvůj vzrušený dech. Zahazuji cigáro a stále v poloze na zádech sleduji, co bude. Sedáš si na mě do polohy na koně a nabídneš mi své prsy ke hře. Víš dobře, jak úchylný jsem na kozy. Na krásné kozy, jako máš ty. Hraji si s nimi, olizuji dvorce, cucám a okusuji bradavky. Můj úd se zase dostal do stavu tuhých a tak rozjíždím druhé kolo. Vstáváš a já vím, co přijde. Zacházej se mnou jako s kurvou – zašeptáš mi do ucha. , , Dobře ty moje děvko, jak chceš“!! , , Postav se k zábradlí zády ke mně a opři se rukama o něj“!! Bez řečí plníš můj příkaz. Přistupuji zezadu , pohoním si ocas a pomalu do tebe vstupuji. Začínám tě pomalu šoustat. Fakt mi dělá dobře, když cítím teplo v tvé pochvě. Rukama si tě přidržuji za boky a přirážím až na doraz. Vycházíš mi pohyby vstříc. , , Chceš, abych tě pořádně vymrdal ty mokrá děvko“?? „ano“ !! , , Řekni to ty kurvo“!! „ano, jsem tvoje kurva a chci , abys mě umrdal do bezvědomí“!! Levou si tě přidržuji za vlasy a pravou ti ji občas přišiju na holou. Šoustáme jako smyslů zbaveni, cítím, že už to na mě jde. Zajedu rukou na análek. Historie se opakuje . Po několika vteřinách se zmítáš v silném orgasmu. Tvoje sténání ruší klid noci. Je to skvělý pocit. Vždycky když tě přivedu k orgasmu, je to pro mne jako kdybych splnil něco nemožného, něco co udělá druhého velmi šťastným, něco výjimečného. Nedokážu to popsat. Užíváš si ještě chvilku doznívající orgasmus, ale nejsi bezohledná. obracíš se a opět poklekáš. Kouříš mě a divoce honíš. Občas mi zajedeš rukou pod tričko, abys mě štípla do bradavky. Šeptáš mi “ pojď můj zlobivý kluku, postříkej mi prsa, no tak, nezlob a pojď!!! “ Bez výhrad plním tvé rozkazy a v mohutném orgasmu ti stříkám sperma na tvé nádherné kozy s velikými , tmavě hnědými dvorci a vzrušenými bradavkami. Dívám se, jak sleduješ moje výstřiky a užíváš si to se mnou. Ještě chvilku mě něžně kouříš a já vím, že dnes už je finito.

Pomalu se vracíme do reality. Obhlížíme škody na oblečení a s hrůzou zjišťujeme, že už svítá. Ještě letmý polibek a utíkáme každý domů. Už teď se těšíme na další párty!!!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *