Šmírování

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nikdy jsem si nepřál vidět moji ženu s někým jiným, byli jsme docela normální pár, mívali docela normální sex a vystačili si sami se sebou. Nevěřím moc těm povídačkám o milencově spermatu tekoucím po stehnech čerstvě vyšukané manželky a už vůbec si nedovedu představit, že by mě to vzrušovalo a přál si toho vidět víc. U mě to bylo jinak. Kdy mi manželka začala zahýbat nevím přesně, ale jisté je, že jsem to dlouho nepoznal. Od jisté doby přestala mít chuť na náš normální pravidelný sex, začala chodit nápadně pozdě domů a když přišla, tak byla unavená, šla hned do koupelny a tam pak trávila nejméně hodinu. Když jsme spolu přece jen někdy měli sex, tak se velice rychle udělala, pak udělala mě orálně a bylo to.

Časem mi to začalo být divné a jen tak z legrace jsem ji začal sledovat kdy a kam chodí z práce. Docela mě překvapilo, že se často stavovala u naších známých Honzy a Mirky a nikdy mi o tom nic neříkala. Vlastně jsem ji nepodezříval z ničeho špatného, protože jsem věděl, že Mirka bývá odpoledne doma, takže k ničemu ani dojít nemohlo. Když k nim zašla do domu nečekal jsem dál a jel domů a byl zvědav, jestli mi tentokrát o své návštěvě řekne. A neřekla, což mi bylo stále divnější, tak jsem si řekl, že na ni přece jen před jejich domem počkám, kam půjde ještě potom. K mému překvapení vyšli zanedlouho všichni tři, nasedli do Honzova auta a odjeli. Pustil jsem se za nimi, i když jsem si myslel, že asi jedou někam na nákup. Věrka, tedy moje žena a Honzova Mirka byly velké kamarádky a na nákupech občas utratily hodně peněz. Ale tentokrát to nákup nebyl, jeli ven z města, směrem k bývalým pískovnám, kam se chodilo koupat a hlavně randit. A taky tam zabočili, muselo se krátkou polničkou k parkovišti a pak ještě kousek pěšinkou křovinami k plážičkám. Zaparkoval jsem u silnice, aby mě neviděli a polničku prošel pěšky. Na parkovišti bylo Honzovo auto a ještě pár jiných aut. Pustil jsem se křovinami k nejbližší plážičce, už byla skoro tma, ale úplněk, tak to ještě docela šlo.

Skoro jsem o ně zakopl, najednou jsem je viděl všechny tři pár metrů přede mnou jak se krčí u křoví a na něco se dívají směrem k vodě. Popošel jsem opatrně ještě kousek, abych viděl co to tam mají. Nevěřil jsem svým očím, byla tam milenecká dvojice, která se dost divoce milovala a moje Věrka, Honza a Mirka je pěkně potichoučku šmírovali. Od milenecké dvojice se ozývaly vzdechy, funění a pleskání těla o tělo, cítili se bezpečně a sami a tak se úplně odvázali. Vzdechy a sténání dívky sílilo a s tím se zrychlovalo funění a pleskání a najednou oba vyvrcholili. Díval jsem se po těch povedených šmírácích. Věrka se ani nepohnula a pořád se dívala dál. Honza zajel Mirce zezadu rukou pod šaty a hladil ji a pak jí ty šaty vyhrnul, v měsíčním světle se krátce objevil její nádherný zadek, na něj se v okamžiku přitisknul Honza a bylo slyšet Mirčino souhlasné heknutí a pak už jsem viděl jen Honzův zadek jak se začal pomalu rytmicky pohybovat. Věrka se teď otočila k nim a dívala se na ně jak tady spolu potichu a pomalu souloží. Zdálo se mi, že se očima vpíjí do Honzových očí a usmívala se na něj povzbudivě a on na ni. Bylo to jako by se miloval s ní, přesto že se jeho ocas pohyboval v útrobách jeho ženy Mirky. Vśichni byli potichu, jenom občas se ozvalo jakoby mlasknutí, Mirka musela být pořádně mokrá. Vlastně to byla nádherná scéna, jako z nějakého filmu. Milenci z plážičky se do toho zase pustili, už nebylo ticho a Honza s Mirkou se taky začali milovat pořádně a bez zábran. Mirka se dost brzo udělala a předvedla ohlušující koncert vzdechů, hekání, sténání a výkřiků. Milenci teď už věděli, že nejsou sami, ale ani je to moc nerušilo a pokračovali si ve svém vystoupení. Honza se odlepil od oddychující Mirky aniž by se vyprázdnil a zase se spolu dívali na předvádějící se mladé milence. Věrka se dívala taky a sem tam si jenom jakoby uhladila šaty. Znal jsem ten pohyb, byla nervózní a netrpělivá. Honza mezitím najel na druhé číslo s Mirkou, udělal jí to rychle a tvrdě. Věrka se zase dívala, ale tentokrát ne Honzovi do očí. Byla jakoby fascinovaná pohybem jeho hyždí, a jeho tělem, které prudce naráželo do Mirčina pozadí. Mirka se udělala podruhé stejně halasně jako předtím a Honza to tentokrát nevydržel a s hlasitým chroptěním se do ní vyprázdnil. Moje Věrka se otočila a vyrazila směrem k parkovišti. Mirka z Honzou ještě chvilku oddechovali a pak vyrazili za ní. Oddechl jsem si, sice šmírovala, ale nevěrná mi přece jenom nebyla. Vyrazil jsem v bezpečné vzdálenosti za Honzou a Mirkou taky zpět k parkovišti. Na parkovišti jsem viděl Honzu a Mirku nasedat do auta, ale Věrka tam nebyla…Dostal jsem o ni strach a šel kousek zpátky a najednou se to všechno obrátilo, najednou jsem to dostal všechno naráz.

Ze skoro romantické šmírovací scény se najednou stalo to nejtvrdší porno. Od plážičky se ozývalo milostné hekání, výkřiky, halas, mužské hlasy. Moje předtím tak zasněně vypadající Věrka klečela na zemi, šaty vyhrnuté a skoro přetažené přes hlavu, zezadu chlap jako hora do ní pumpoval svým ocasem a další tři stáli připravení. Bavili se, pili pivo a čekali až jejich kamarád bude hotov. Věrka se udělala a pěkně u toho vyváděla, chlapi trochu ztichli a asi je to docela dostalo. Chlap se od ní odlepil, odstoupil stranou a dodělal se rukou. To už byl ve Věrce zabodnutý druhý chlápek, ale ta předešlá scéna ho tak vydráždila, že přirazil možná dvakrát a byl hotov, ještě z ní stačil ocas vytáhnout. Třetí byl spíš kluk než chlap, ostatní ho povzbuzovali a pochválili povykováním, když Věrku udělal. Když ho vytáhl a chtěl se dodělat rukou Věrka si ho přitáhla a udělala mu krásný orálek se zakončením do pusy. Poslední chlap nečekal, až bude s klukem hotová a zakončil tu sérii dlouhým, tvrdým a surovým přirážením. Když Věrka vysála mladíčkovo semeno do poslední kapky a vyndala si ho z pusy, otočil si ji dokonce na záda a předvedl klasickou a velice razantní soulož se vším všudy a zakončili to společným vyvrcholením a výstřikem na Věrčino břicho. A to bylo vsechno, Věra se rychle rozloučila a spěchala k parkovišti. Honza s Mirkou tu na ni čekali, nasedla a odjeli. Přišel jsem tentokrát až po ní. Byla v koupelně a dlouho se sprchovala. V posteli mě rychle vyhonila a usnula. Nikdy jsem ji už nešel sledovat a taky jsem jí nikdy neřekl, co jsem viděl. Ale jednou to bude muset prasknout…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *