Smíření

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nakonec to vzdala. Byl konec měsícúm hlučných, vášnivých rozchodú a ještě vášnivějších usmiřování. Bojovala s léty křesťanské výchovy i s moderní ženou v ní, která jí připomínala, že není správné být závislá na muži, jakýmkoli zpúsobem. A tak byla tady, s ním, v jeho ložnici … na místě, kam vždy patřila. Hodila za hlavu výčitky svědomí. Podváděla svého manžela, přesto měla pocit, že tady a teť je to správné místo a ten správný muž.

Ležela uprostřed jeho obrovské postele a sledovala ho, jak se k ní blíží, nahý a krásný. Její tělo vždy reagovalo na pouhou jeho přítomnost. Zrychlený dech, kalhotky nasáklé důkazy o jejím vzrušení. Sevřel svúj dlouhý penis v ruce a začal se sám hladit. „Chceš sát múj penis, zlatíčko?“, zeptal se tiše. Dával pozor, aby neporušil kouzlo okamžiku. Odpověděla jen tím, že si znovu olízla svoje rty, nikdy neodtrhla zrak od jeho penisu. „Popros o něho maličká, jen řekni: „dovol mi, abych ho směla vzít do pusy“. Nemohla odolávat déle a řekla mu, co chtěl. „Tak pojď sem a otevři ústa“. Sedla si na kraj postele s pusou dokořán, jeho pták jen pár centimetrú od jejích nedočkavých úst. Škádlil ji a vždy jen hlavu jeho penisu vsunul na chvíli do její pusy, ale když zavřela kolem něho rty, zase se odtáhl. Nakonec pustil jeho ptáka z ruky s gestem, jako by jí ho nabízel. „Dobře miláčku, je to všechno tvoje“ !!! Oči jí zářili vzrušením, chytila jeho ptáka oběma rukama a přisála se k němu. Olízla ho všude, vtáhla ho do úst a chvíli trvdě sála. Pak nechala její jazyk jen si hrát a kroužit kolem hlavy. Sledoval každý její pohyb, oči zatemněné vášní. „Saj ho ještě víc .. silněji .. ach ano .. teť skus trochu .. to je ono miláčku .. spolykej každou jednu kapku“!!! Zaklonil hlavu a osvobozující, chraplavý křik unikl z jeho krku. Ostoupil kousek a podíval se na ni. Musel vidět, jak polyká jeho sperma, jak sbírá poslední zbytky z koutku úst a olizuje z prstú každou, poslední kapku.

Chytil ji a přitáhl zpátky do středu postele. Odstrčil její stehna od sebe a odhalil její malou kundičku. Byl nemilosrdný, jeho jazyk vklouzl hluboko do ní, zatímco jedna jeho ruka škádlila a třela klitoris, druhou ji zatahal za bradavky … hladil ji, až ztrácela rozum. „Miláčku, chci tě uvnitř mně, prosím“! Zvedl se na kolena a beze slova se vnořil do jejich těsných záhybů. Cítila ho tak hluboko v sobě, jako žádného muže předtím. Zoufalé, tvrdé údery vysílaly vlny rozkloše přes její tělo. „Lásko, víš jak pevná, těsná a jak zatraceně mokrá jsi“?! Byl stále v pohybu, bral si ji, stále tvrději … vzal ji tak vysoko, že měla strach, že se už nikdy nevrátí. Díval se jí do očí, hořely chtíčem a on … potřeboval vědět, ujistit se, že je to jen pro něho … pro něho samotného. „Kdo jiný, tě dokázal takhle pomilovat“?? , zavrčel jí do ucha. „Nikdo, ach bože, nikdo jiný, jen ty“! „Komu patříš“?? Nedokáže se mu poddat úplně a tak šeptá jen, „Ne, přestaň, nech toho“. „ŠPATNÁ ODPOVĚĎ“!!! Zavrčel a vytáhl se, takže jen špička jeho penisu zústala v ní a pak promluvil … „Jak múžeš popírat, že jsi moje … jsi jeho žena jen na papíře … reagovalo tvoje tělo někdy na něho tak, jako na mně“?! Vrazil zpátky do ní, v jednom hlubokém, brutálním tahu. „Odpověz mi, sakra“!!!! Byla už tak blízko. Už mu nedokázala odmítnout cokoliv, moderní, emancipovaná žena … výčitky svědomí … všechno ať jde k čertu!! Byla si jistá, že každá žena na jejím místě, když by se její kundičce dostávalo takové péče, jako teď té její … každá by pochopila !!! „NE, ne … jen na tebe .. patřím ti, moje kočička .. všechno co mám, je tvoje“!!! Měl pravdu, její tělo už patřilo jemu, ať se jí to líbí, nebo ne. „Řekni mi to ještě jednou a dám ti uvolnění“. „JSEM TVOJE“ !!!!! Vyrazila pronikavý výkřik, když ji přivedl k orgazmu.

Nedal jí vydechnout, chytil ji kolem pasu a jeho silné paže ji zvedly a opřely o čelo postele. Roztáhl její kolena dále od sebe a jel ji … tvrdě! Zalapala po dechu, spojiila ruce za jeho krkem a snažila se ho držet jako klíště. Pocit tepla v ní začal opět stoupat, vycházela vstříc každému jeho tahu se stejnou vervou, jako on. Naklonil se dopředu, hladový po polibku. Jeho potřeba uvolnění se stávala tak velkou, že byl téměř brutální s jeho výpady. Cítil jak jeho milenka svírala jeho penis v dalším orgazmu a přidal se k ní … naplnil tu těsnou kundičku jeho spermatem. Položil ji spátky na postel, aby měla pohodlí. Zadíval se ni … její rty oteklé jeho polibky, její prsa orosené potem, vztyčené bradavky, oči přivřené a omámené touhou. Co kdy ve svém životě udělal dobrého, že si zasloužil tuhle nádhernou ženu.

Cítil, jak začíná být opět tvrdý, roztáhl jí nohy, připravený vzít si ji znovu. „Nemůžu, miláčku, nemůžu znovu, je toho moc“, vydechla, házela hlavou ze strany na stranu. „Ano, můžeš, uděláš se se mnou .. zas a znovu“ řekl pevně. Vzal jí ruku a a zabalil ji kolem svého tvrdého ptáka. „Ale já už jsem bolavá, opravdu, nemůžu víc“. Strčil prst do její kočičky a pomocí tekutiny jako mazivo, začal ho stkat do spodní dírky. „Máš další otvory miláčku“. Vyskočila překvapením. „Ne, nikdy jsem …“ Přemlouval ji, šeptal jí do ucha, „vím že ne, chci být jediný, kdo kdy měl tvoji malou prdelku .. už jsem někdy v posteli udělal něco, co by ti nezpůsobilo radost“, zeptal se netrpělivě. „Ne“ hlesla.“Tak se uklidni miláčku, důvěřuj mi, uvidíš, zamiluješ si to“, řekl s úsměvem od ucha k uchu. Jejich společné šťávy stékaly na její zadek, ale sáhl do nočního stolku a přidával lubrikant, připravoval ji, uvolňoval … jak nejlépe mohl. Ležela na zádech, v její očích stopy strachu. Jeho ruce na jejích stehnech ji držely pevně na místě, když zasunul špičku jeho erekce do jejího panneského zadku.

Svíjela se pod ním a tiše naříkala. Sklonil se a přisál k její bradavce, začal třít její klitoris palcem, těšil se výhledem na její kundičku, ještě přetékající jeho spermatem. Její vzdychy bolesti se po chvíli proměnily v nářek čisté blaženosti. Začala sama hladit její ňadra, tahala za bradavky, svírala je ve svých drobných rukou. Vrčel při pohledu na její hru, pracoval rychleji na jejich dokončení. Cítil její vyvrcholení, anální stěny se upínaly kolem něj pevně, jako pěst, tak horké, že si myslel, že sám shoří v plamenech. Ještě pár tahů a šel za ní, proud po proudu zaplnil ten nádherný zadek jeho spermatem.

Vytáhl se z ní a zabalil k sobě do náruče. Hladil, uklidňoval, vyznával lásku … dokud ji vyčerpání neodtáhlo do hlubokého spánku. „Co si jen s tebou počnu miláčku, je sotva půlnoc, noc je ještě mladá a já .. jsem po tobě stále hladový“ šeptal jí do ucha, i když věděl, že už ho neslyší. Díval se na ni, na tu spící krásu vedle něj. Na její roztažené nohy, mezi kterými z její pičky a zadku stékalo jeho sperma na prostěradlo a v duchu si sliboval … že ode dneška, bude usínat takhle … každou noc.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *