Smečka vlkodlaků

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Představím se vám- jsem Arne a jsem lovkyně vlkodlaků a upírů. Sice jsem jen obyčejný člověk,ale umím zacházet se zbraněmi.Celá událost začala tak,že jsem byla vyslána zabít vůdce smečky lykanů. V lidské podobě to byl mohutný,svalnatý chlap. A ve vlkodlačí.. Byl ztělesněním strachu a bolesti. Ani tak jsem se nebála a vydala se do hlubokých lesů. Byla noc před úplňkem a zbraně se třpytili ve svitu měsíce. Asi hodina stopování a konečně jsem pod skálou zahlédla 4 lykany. Byli ve své vlkodlačí podobě. Schovala jsem se za kámen,už jsem odjistila svoji pistol a najednou mě něco chňaplo za rameno. Projela mnou silná bolest. Teprve po chvíli jsem si uvědomila,že ležim několik metrů daleko od svého stanoviště a nade mnou je 6 lykanů! Ale nevypadalo to,že se mě snaží zabít. Jeden z nich mi olízl celý obličej. Zvedl se mi z toho žaludek a začala jsem se bránit. V opasku jsem měla nůž,který jsem bleskurychle vytáhla a chystala se na útok,ale ten lykan byl silnější a ruku chytil. Zároveň mě silně praštil tlapou a já upadla do bezvědomí ..

Rozhlédla jsem se kolem. Stále jsem se nacházela v lese,ale tentokrát spoutaná a obklopená lykany! Klečela jsem,záda skoro vodorovně,ruce přivázané ke kmeni stromu,nohy svázané u kotníků k sobě. Vzpírat se mi nijak nepomohlo. Jeden z lykanů přistoupil a začal mě očichávat mezi nohama. Ostatní také přistoupili blíže. Další vlezl do mezery mezi mnou a stromem,čímž mi umožnil pohled na jeho penis,který vypadal jako psí. Už byl ale vytažený a byl obrovský. Než jsem si ho stihla prohlédnout detailně,měla jsem ho až v krku. Nedobrovolně jsem ho uspokojovala pusou. Držel mě prackou za vlasy a přirážel si moji hlavou. Jen jsem poslušně sála a kouřila. Zbytek lykanů se věnoval mému tělu,někteří očichávali a olizovali moji vaginu a análek,jiní prsa. Začínala jsem si to trochu užívat,když se mi lykan vystrikal do pusy. Obrovská várka horkého semene,snažila jsem se to spolykat,ale část mi vytekla z pusy. Lylan oddechoval.

Ozvalo se mohutné zavytí. Všichni zpozorněli a kousek ustoupili. Hned mi to došlo.. Alfa smečky je tu. Snažila jsem se dostat pryč jak to jen šlo,ale ani jsem s tím nehnula. Ten obrovský lykan se zaslouženou pozicí alfy stál za mnou a očichával moji vaginu. Po chvilce mě objal v pasu mohutnými tlapami a nemotorně se snažil zasunout svůj penis do moji jeskyňky. A najednou se mu to povedlo… Špička jeho pyje byla uvnitř. Sykla jsem bolestí. A on zasouval hlouběji,jeho penis byl přímo gigantický. Bolelo to,i když ho nezasunul úplně. A pak začal přirážet- rychle a tvrdě. Jen to ve mně žbluňkalo,cítila jsem jeho klacek snad až v břiše. Křičela jsem bolestí,ale i slastí. Snad dvě hodiny pokračoval,než se vystříkal. Zatím jsem se udělala třikrát. Konečně ho ze mě vysunul a začal si ho očišťovat. Já si oddechovala,náhle přede mnou stál ve své lidské podobě. Dva prsty mi dal pod bradu a zvedl mi hlavu. Jemně mě políbil na rty a píchl mi do krku nějakou injekci… Pak byla jen tma.

 

Pokračování příště

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *