Služebka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Náhoda tomu chtěla, že jsem po letech potkal svoji největší lásku z mládí, kterou jsem zatraceně dlouho neviděl. Když byla mladá, byla krásná a chytrá – zkrátka nejhezčí holka z ročníku, ovšem v sexu zatraceně zdrženlivá. Krásná zůstala i po letech, a že je chytrá dokazoval titul před jménem a postarší pan profesor za manžela. Zrovna byla na mateřské dovolené. Slovo dalo slovo, dali jsme si telefon a příslib, že se stavím na kafe, až pojedu kolem.

Dlouho mě to nevydrželo, vymyslel jsem si SC zrovna kolem, zavolal a stavil se dopoledne před obědem. „Manžel je v práci a dítě šlo zrovna spát a asi hodinku mu to vydrží“ slyšel jsem hned u dveří. Krásný nový dům a ještě krásnější panička sváděla přímo ke hříchu. Posadil jsem se v obýváku a objednal si kávičku. Hlavou mi vrtalo, jestli to zkusit nebo ne, přece jenom jsem si nebyl jistý.

Za chvilku vedle mě seděla – dlouhé krásné vlasy, nádherně velký prsa v tričku s velkým výstřihem a obepnuté domácí kalhoty červené barvy. Nesmím váhat, hodina není zas tolik času, říkal jsem si v duchu, upíjel kávu, konverzoval a čekal na signál. A ten přišel za chvíli a úplně mě ohromil … sedla si ke mně blíž (na roh) a velmi ležérně roztáhla nohy. Přes obepnuté kalhoty bylo naprosto jasně vidět prorýsovanou mušličku a přes tričko velké prsa a bradavky. Tomu se nedalo odolat – začal jsem ji líbat a rukou hladit prsa a dráždit mušličku. Kupodivu se vůbec nebránila a už byla vlhká. Takhle daleko jsem se nedostal za celé mládí a to byl jenom začátek.

V okamžiku jsme byli na křesle oba nazí a já si užíval každý okamžik tohoto „setkání“. Sama mi začala prvně hladit a potom i kouřit můj penis, který byl ztopořen na maximum. Připadal jsem si jako bůh … nahá Denisa mi kouří péro! Vzdychal jsem slastí a netrvalo dlouho a cítil jsem, jak se moje sperma dere ven. Vystříkal jsem se mezi její obrovská prsa. Kouřila až do poslední chvíle a bylo vidět, že má na ten penis pořádnou chuť.

Teď přišla na řadu ona – položil jsem si ji na křeslo, užasle pozoroval její nádherné tělo a mazlil se postupně s pravým a potom i levým ňadrem. Potom jsem pomalu sjel k úplně vyholenému klínu, který přímo vybízel k milování. Roztáhl jsem jí stehna a zabořil jsem svůj jazyk do její vlhké mušličky a začal ji nádherně lízat. Po chvilce mě přitlačila hlavu a začala rytmicky přirážet. Svými prstíky jsem ji dráždil obě dírky a vyvolával u ní ještě větší vzrušení. Za nedlouho se u ní dostavil nádherný orgasmus. Odstrčila mě od sebe a krásně si ho vychutnávala.

Moje péro však již znovu pěkně stálo a já ho strkal do mokré kundičky. Měl jsem chuť ještě vystřídat 100 poloh, ale byla tak krásná v misionářské poloze, že jsem nakonec nikam nespěchal a užíval si jenom tuto polohu. Líbal jsem jí celé tělo a pomalým tempem se blížil k dalšímu vrcholu. Vtom začala víc přirážet, tak jsem přidal a dostavil se další nádherně dlouhý a společný orgasmus.

Chtěl jsem zastavit čas a zopakovat to ještě několikrát, ale vtom však se ozval dětský pláč a bylo to … Oblékl jsem se, a za chvilku šla proti mně nahá a kojila chlapečka. Pochopil jsem, že už nejsem číslo jedna, políbil jsem ji na šíji a odjel…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *