Slaďoučká patnáctka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Danielku jsem poznal když mi bylo 30 let. Byla to 15letá pihovatá puberťačka, která ovšem nebyla jako ostatní. Proč to se hned dozvíte. Jako každý den jsem na svém mailu projížděl raní poštu a začal plánovat den. Živil jsem se opravami PC což byla poměrně nuda pokud ovšem něco nepotřebovala paní Radka, 38 letá mamina dvou dětí. To byla vždy šichta na půl dne. Jako samoživitelka neměla moc peněz a tak se snažila ušetřit kde se dá, opravy platila šukáním. Vždycky jsem něco spravil, pak jsme šli do obýváku a já si odšukal svou opravu. Někdy se mi zdálo, že kompu ani nic nebylo a Radka si chce prostě jen užít, což mi ovšem vůbec nevadilo. Vždy když jsem přišel měla na sobě takovou krátkou hnědou sukni a pod ní nic. Byly časy kdy jen vyhrnula sukénku a nechala se ošukat zezadu narychlovku, protože každou chvíli měly přijít domů holky. Pokud byl čas ráda se nechala lízat a křičela u toho jako smyslu zbavená. Tahle dnešní oprava mi opravdu bodne, pomyslel jsem si. Po zazvonění otevřela Radka, na sobě měla hnědou mini a lišácky se na mě usmála. Překvapením bylo, že jsou doma také její dcery Daniela 15 a Barbora 17.

 

Trošku jsem posmutněl, protože tím šukání samozřejmě padalo. Z mého tzv. smutku mě za okamžik vyvedla Radka větou: „Holky jdou za chvíli na voleybal, tak ať ti než odejdou ukážou co je stím PC“. Nebyla to žádná velká závada a za půl hoďky nebylo co dělat, Bára valila na voleybal a Danka ještě nutně potřebovala na facebook, tak zůstala. Odebral jsem se do obýváku za Radkou na kafe, popíjení kávy mi Radka zpříjemňovala roztaženýma nohama a tím pádem pohledem na její kundičku. Hlavní dveře bouchly a my zůstali sami. Už jsem se nemohl dočkat až Radce hezky budu lízat kundičku a ona se bude svíjet v té své agónii. Roztáhla nohy ještě víc, hodila je na stůl a já přiklekl. Křičela jako pominutá a můj ocas už byl pořádně nachystaný na závěrečnou šou. Chtěl jsem ji šukat zezadu a proto jsem ji přehnul přes sedačku u dveří, chytl jí za vlasy a pomalinku vnikal do její mokré kundičky. Tohle jsem miloval, vyhrnutá sukénka a pěkně divoká kundička. Když už jsem přirážel pěkně tvrdě a v rytmu zaslechl jsem po pravé straně nějaké šustnutí. Asi průvan pohnul s dveřmi, pomyslel jsem si a přirážel hezky dál, okem jem však mrknul na dveře a ve škvíře uviděl oko Daniely. Ani nedutala a škvírou pozorovala jak šukám její mámu. Chvíli jsem přemýšlel co udělám, ale Radka nic netušila a tak jsem pokračoval dál. Hodně mě vzrušovalo pomyšlení na to, jak nás Danka sleduje a proto jsem jí začal nabízet ty nejlepší pohledy. Např. jsem ocas celý vytáhl z Radky a vytočil jsem se směrem ke dveřím, tak že Danka měla mojeho čuráka asi půl metru od své tváře, dále se to už nedalo vydržet, stáhl jsem Radku z gauče, otočil ji tak aby nemohla spatřit Danielu ve dveřích a strčil jí čuráka do její rozparáděné kundičky až po koule, mrknul jsem nenápadně ke dveřím a když jsem tam Danku viděl jak zírá, vytáhl jsem ocas a začal stříkat Radce po jejím nádherném poštěváku. Vždycky si pak semeno roztírala po celém těle a chtěla ještě na závěr vylízat, aby také dosáhla svého. Když bylo po všem zaslechli jsme bouchnutí hlavních dveří a hlas Danky jak hlásí ode dveří, že už je doma. Chvíli na to přišla taky Bára a hned spustila, že Daniela nebyla na Voleybalu. Strhla se hádka dvou puberťaček ve smyslu že Bářin kluk je debil a že s ním nikam, natož na voleybal Danka chodit nebude atd. Hádka vyvrcholila tím, že se Bára navážela do pih na tváři Danky a že si ona nikdy žádného kluka nenajde, tak ať je zticha a nechá jejího kluka na pokoji.

Tím to skončilo, valil jsem domů s pocitem radosti z dobře odvedené práce. Zhruba asi po týdnu jsem dostal opět mail od Radky, že klekl komp. Kdyby tak byla zase doma Daniela pomyslel jsem si, moc mě to vzrušovalo. Danka měla čerstvých patnáct a tak jsem po cestě koupil kytku, kdyby byla doma ať má radost a nějaký trumf před Bárou. Zazvonil jsem a k mému úžasu mi přišla otevřít Daniela. Pozvala mě dál a doprovodila mě ke kompu. Nikdo jiný doma nebyl. Dal jsem se do práce, ale comp byl ok, co se to tu děje pomyslel jsem si. V tom se ve dveřích objevila Daniela a na sobě měla hnědou mini od mámy. „Už to máš hotovo?“ zašvitořila a ukázala na kafe v obýváku. „Jo jo už to je, byla to jen maličkost. “ odvětil jsem a usedl ke kávě. Dnes platím já řekla Danka a sedla si naproti mě přesně tak jak to dělala Radka, roztáhla nohy a vyvalila na mě krásnou mladinkou kundičku. Kávy jsem se ani nedotkl, okamžitě jsem klečel u Danky a lízal její heboučkou kundičku, která ještě snad ani neměla žádné ochlupení, nebo bylo dokonale vyholené. Tohle se nedalo dlouho vydržet, lízal jsem ji jak nejlépe jsem dokázal a za chvíli se Danka třásla jako by byla v tranzu. Daniela byla ještě panna a proto jsem čuráka chytl do ruky a po pár tazích začal stříkat na její překrásnou kundičku, semeno si po sobě pěkně rozetřela a lišácky na mě mrkla.

 

Na další opravě jsem Danielku odpanil, ale to je na další příběh. Je to už tři roky od té doby a Daniela má svého kluka. Každý měsíc si však na sebe uděláme čas a krásně si zašukáme. Vždy když jdu na nějakou opravu a přijde otevřít nějaká 15 v mini, mám co dělat abych se nečervenal.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *