Sladké mámení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Sára a bydlím v rodinném domku, okolo je samá příroda a tak chodím se psem na večerní vycházky. Když jsem jednou šla o něco dřív, když ještě bylo světlo tak jsem z dálky uviděla hezkého mladíka. Zvědavostí jsem se přibližovala a líbil se mě čím dál víc.

Se snahou seznámit se s ním jsou dělala jako že mě k němu utekl pes, a až jsem byla u něho a chytla jsem si psa, zadívala jsem se mu do očí a strnula. Po chvíli mě pozdravil a řek že se jmenuje Martin a jak já, tak jsem mu řekla, že Sára a že mi utekl pes. Řekl, že Sára je krásné jméno a že je štěstí, že se sem ten pes ztratil. Hned na to jsem se pousmála a on si pohladil mého psa a řek, že je moc krásný a že já jsem taky moc krásná. V tu chvíli jsem byla v sedmém nebi a abych navázala v debatě, zeptala jsem se ho jestli má taky psa. Řekl, že nemá, ale chtěl by.

Šli jsme dál vedle sebe a já mu říkala různé historky. Za chvíli mě nenápadně chytl za ruku a já dělala, že jsem o tom ani nevěděla, ale ve skutečnosti se mi to líbilo. Pak jsem viděla, že už se stmívá a já musela jít domů. Pověděla jsem mu, že už musím jít a že tu zítra budu zas. Pomalu jsem šla a ještě uslyšela „počkej !“ zastavila jsem se a on ke mě přiběhl a něžně mě políbil a pak se mi podíval do očí a řek tak zas zítra ahoj a pousmál se ani jsem nestačila odpovědět jak jsem se zas na něho zadívala, ale pak už jsem opravdu musela a tak jsem šla.

Celou cestu jsem na něj myslela a těšila jsem se na zítřejší večer. Už zas byl večer a aby rodiče nic nezjistili zase jsem sebou vzala psa. Šla jsem na to místo a on už tam stál a čekal. Přišla jsem k němu a než jsem stačila říct ahoj políbil mě a přitiskl k sobě. Řek, že se mě už nemohl dočkat a mezi tím mě hladil po vlasech. Řekla jsem mu že jsem taky celou noc nespala. Na to mě začal vášnivě líbat a přitiskl jsi mě zase k tělu a já nevědomky pustila vodítko a objala jsem ho, líbala, hrozně se mi to líbilo. Sáhl mi na zadek a mě to vůbec nevadilo. Vzal mě do náruče a kousek poponesl na trávu. Tam mě položil a hladil po tvářích. Řekl, že jsem to nejhezčí co ho v životě potkalo. Hladil mě po bříšku. Když jsem chtěla cokoliv říct utišil mě prstem na mých rtech. Zajížděl mi rukou pod tričko a sahal na prsa. Sundal mi podprsenku a tričko a líbal mě a zároveň hladil prsa. Po chvíli mi zajel zpátky na bříško a pak níž a níž. . .

Hladil mi mojí mušličku a já byla v sedmém nebi. Strhl ze mě kalhoty a pak kalhotky. I já ho pomalu vysvlíkala, až jsme byli úplně nazí. Pomalu si lehl na mě, a já pošeptala po tichu že jsem to nikdy nedělala. On mě na to pošeptal že vše je jednou po prvé a že se nemusím bát. Nejdřív mi ji vylizoval a pak se na mě položil, chytl si ho a pomalu ho navedl do mé dírky. Něžně sním zajížděl dál a dál, pak mě něco zabolelo a já vykřikla bolestí. On na chvíli přestal, líbal mě a pak mi ho tam zase pomaličku strkal. Bolelo to, já vzdychala, ale bylo to příjemný. . .

Zeptal se jestli toho má nechat, ale já řekla že ne, že se mi to líbí ať pokračuje. Zajel mi tam a pomalu zrychloval a já byla blahem bez sebe. Než se udělal vytáhl ho a vystříkal se mi na bříško. Pak si lehl vedle mě a líbali jsme se a hladili. Usnuli jsme a on mě probudil něžným polibkem na rty. Pak jsem si vzpomněla, kde je pes ?! Rychle jsme se oblíkli a začali ho hledat, naštěstí jsme ho našli. Už jsem zas musela jít domů. On mě políbil a doprovodil kousek k domu, ale aby rodiče nic nevěděli. Doma jsem řekla že jsem se ztratila a až byla tma usnula a pak ráno našla cestu. . .

Chodíme spolu do teď a děláme to skoro každej den.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *