Skype

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jsem kandaulista, vím to já a ví to i moje přítelkyně, proto moje touhy neodmítá a chápe je. Vyzkoušeli jsme trojku, několikráte, kde jsme vyzkoušeli i sendvič, mně se to líbilo moc, ona si užila, prostě pohoda. Jednou jsem řešil nějaký projekt v zahraničí a docela často jsem byl mimo ČR na určitou dobu, takže jsme se vídali přes skype. Přítelkyně si protahovala frndičku a taky zadeček před PC vibrátorem, krásně se vždy oblékla do podvazků a pod. Holt je to pěkná kost, blondýnka s pěknejma troječkama, tak jsem jí nakoupil spoustu pomůcek a erotického oblečení pro naše krásné chvíle. Prostě mně vždy uměla nádherně nažhavit. Já jsem si pěkně vyhonil péro a na chvilku byl klid. Po čase na mne dolehla myšlenka, že už jsem dlouho neviděl, jak cizí péro plení otvory mé přítelkyně, tak jsem začal přemýšlet, co by se mohlo zase zkusit….. Na web stránkách agentury, jsem umístil fotky mé přítelkyně, fotky z cest, ale taky i pár lechtivých foteček a jak jsme si povídali po skype, tak jsem jí o tom řekl. Samozřejmě jsem jí dal přístupové heslo a domluvili jsme se, že konverzaci s chlapama nebude mazat, ale bude ji tam nechávat abych si mohl přečíst, co jí chlapi píšou. Netrvalo dlouho a její schránka byla zaplněna spoustou vzkazů se žádostí o seznámení.

Po určité době si tam přítelkyně vybrala několik chlapů a začala si s nimi dopisovat. Jeden typ jí docela seděl, stále ji někam zval, kino, divadlo, večeře, ale přítelkyně si sním hrála v dopisování. Tak jsem jí navrhnul, aby se s dotyčným seznámila osobně. Domluvili si rande v jednom obchodním centru v kavárně s tím, že pokud si budou rozumět, tak si zajdou i do kina. Před odchodem na schůzku jsem ji po skype zkontroloval a musím říct, že se bylo na co dívat, blůzička s pořádným výstřihem, sukýnka, tanga a samodržící punčocháče, prostě krásně upravená byla. Řekl jsem jí ať dotyčného Karla pěkně pohecuje u kávy a s tím odešla do terénu. Ještě jsme se domluvili, že sem tam napíše sms, jak se situace vyvíjí. Za nějakou dobu přišla sms, že Karel je sympaťák i v originále, že už mu při přehození nohy přes nohu ukázala lemy punčocháčů, párkrát si přejela jazykem přes rty a málem mu vypadly oči s důlků. Prostě paráda. Za pár minut došla další sms, že se jde do kina a že mi napíše až skončí film a uvidíme se přes skype.

Po dvou nekonečných hodinách dorazila sms, že už se chystá k domovu a má pro mne zajímavé info. Seděl jsem u PC jak na trní než se objevila. Zavolala a spustila hned, že s filmu si nepamatuje vůbec nic, v sále bylo velmi málo lidí, po zhasnutí se k ní Karel přilepil, začal ji líbat a rukou se jí tlačil mezi nohy. Stáhnul z ní tanga, vytáhnul jí kozy ven a začal jí laskat a lízat bradavky, jelikož je velmi vzrušivá, tak měla okamžitě moře mezi nohama a Karel jí začal opracovávat prsty pipinu pěkně od kliťáku po zadeček, do kterého sem tam špičkama palců taky zajel. V průběhu filmu ji udělal několikrát, kdyby tam bylo více místa, tak ji tam snad i opíchal. Když už nemohla, tak mu hrábla taky do rozkroku a vyhonila mu péro, prostě nářez. Po ukončení filmu se Karel snažil o pokračování, ale řekla mu že pro dnešek by snad stačilo a odjela domů. Samozřejmě si vyměnili tel. čísla a v průběhu našeho hovoru po skype jí poslal cca 5x sms,jak po ní prahne a jak jí to při dalším rande udělá. Tak jsem jí navrhnul, ať jej pozve k sobě domů při dalším rande. Moc se jí to nepozdávalo, ale souhlasila tedy.

Nastal den D, Karel se dostavil, přítelkyně mu otevřela v černých šatech, pod kterými byla velmi rafinovaně oblečená. Karel vytáhnul šampus, sedli si v obýváku do sedačky a bavili se. No a já jsem se na celou jejich besedu díval přes skype!! Samozřejmě Karel neměl ani potuchy, že se něco takového děje a začal se s ní mazlit. Při mazlení mu přítelkyně říkala, jak ho chce krásně vykouřit až do konce, nebo jestli chce, tak ji může píchat do zadečku, který si pro něj předchystala, prostě síla, já jsem to poslouchal a díval se nato s pérem v ruce, které mi neuvěřitelně stálo. Karel z ní stáhnul šaty a okamžitě jí začal lízat kundici. Ona si roztáhla nohy tak, aby se tam Karel pohodlně vlezl, ale abych i já viděl, jak ji prolizuje. Začala házet hlavou a pořádně hekat, to jsem věděl, že brzo bude. Karel na nic nečekal, nasadil gumu a jak byla roztažená, tak to do ní napral pěkně na doraz až po koule, ta vykřikla, ale ten už do ní bušil co mohl. Prostě živočišná šoustanice, tak jak má být. Vystřídali několik poloh, Karel nelenil a nechával se i pěkně kouřit v přestávkách a v závěru ji obrátil na všechny čtyři, naslinil palec, zajel jí do zadku, pochopila co bude následovat, Karel sundal gumu a zajel jí do něj. Měl docela slušné péro, ale nehleděl a narval jí ho tam pěkně po koule. Přítelkyně nemá nic proti análnímu sexu, já si jej rád s ní dopřeju, ale mám rád, když je připravená a čistá, už i z toho důvodu, že rád střídám otvory. Byla připravená i pro Karla a ten asi měl taky zkušenost s tímto druhem sexu, tak ji okamžitě chválil, jak je šikovná a zkušená, byla prohnutá jak kočka, její kozy se třásly pod nájezdem Karla do jejích střev a rukou si laskala kliťáček. Karel se k ní naklonil a něco jí šeptal do ucha, nerozuměl jsem tomu co říká, ale viděl jsem, jak mu přítelkyně souhlasně pokývla hlavou. Po chvíli s ní Karel vyklouznul a šoupnul jí péro do pusinky, netrvalo dlouho a viděl jsem jak ji Karel pěkně krmí až nestačí polykat. V tu chvíli jsem si musel už péro dohonit i já, pak jsem se díval dál a poslouchal jejich konverzaci o ničem, následně ji Karel zajel rukou mezi nohy a začal jí okusovat bradavky, v tom momentě se přerušilo spojení skype a dál jsem neviděl nic.

Za chvíli jsem odeslal kontrolní sms jak to vypadá a kdy se může připojit. Ale na odpověď jsem čekal marně. Přišla až cca za tři hodiny, že Karel zrovna odešel a že šoustali do teď, ona si myslela že tam pořád jsem připojený a že vše sleduju. Karel ji udělal ještě několikráte a jak jim došly gumy, tak ji ještě naposled napíchnul do zadku, kde se jí udělal. Rozloučili se s tím, že si zavolají. Následně mu řekla, že má přítele a sex s ním si dopřála v době, kdy byla krátce slaměná vdova. Takže takový já mám krásný zážitek po skype. Při pozorování jejich píchání jsem si pořídil i několik fotek a docela často se na ně podívám….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *