Školní sen

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Spěšně jsem se ubírala dlouhou chodbou, až jsem konečně došla ke svému cíli. Má třída už pro mě v tuto chvíli nebyla nikterak zajímavá, stejně tak hodina matematiky. Prahla jsem po něčem jiném. Po dobrodružství, které jsem dosud neprobádala. Ne ve škole.

Došla jsem až ke dveřím od dívčích záchodů a bez jakéhokoliv ohlížení jsem si našla útočiště v poslední ze všech kabinek. Nechtěla jsem se zaobírat zbytečnostmi a tak jsem rovnou sklopila prkýnko a posadila jsem se na něj.

Ten den jsem na sobě měla sukni zhruba pod kolena, černé nadkolenky a bílou, téměř průhlednou halenku. Roztáhla jsem nohy a rozepnula jsem si pár knoflíčků. Jednou rukou jsem zaměstnávala kůzlátka a druhou jsem se lehce hladila přes kalhotky. Obvykle jsem mé školní hrátky zakončovala právě zde, ale dnes jsem měla chuť zajít dál. Halenku už jsem si rozepnula úplně a sukni jsem si stáhla až ke kotníkům.

Tak se stalo, že jsem tu seděla jen ve své bílé, krajkové podprsence a kalhotkách. Tlak na kůzlátka zesílil a má pravá ruka zaplula pod kalhotky. Stáhla jsem si podprsenku a i své kalhotky jsem po chvíli poslala ke kotníkům. Zaklonila jsem hlavu a jako v extázi jsem si užívala ten chlad, který z ničeho nic ovanul celé mé tělo.

Pokrčila jsem nohu a začala jsem si jedním prstem prozkoumávat přední dírku. Mé vzrušení stoupalo a po chvíli už jsem dovnitř zasunula dva prsty. V tom jsem ucítila něco, co mě přinutilo otevřít oči. První pohled zobrazoval mé zděšení, ten druhý proud myšlenek, ztrácející se ve zmatku.

Přímo mezi rámy nyní už otevřených dveří klečela o poznání mladší, kulatější dívka s úsměvem dítěte, které se právě nabouralo na zakázaný kanál v televizi. S nevinným úsměvem, plným zájmu a očekávání si mě prohlížela jako exponát. Měla o poznání více odvahy než já – po chvíli se ke mně po kolenou přisunula, s obdivem pohlédla na mou kundičku a začala se jí jemně dotýkat. Možná jsem v tu chvíli chtěla uhnout, však jako by se ten příkaz někde zarazil. Opět jsem se uvolnila a užívala jsem si ty nejisté a nezkušené dotyky. Po chvíli jsem se odhodlala, chytila jsem dívčinu ruku a položila ji na jedno ze svých kůzlátek. Zvědavě ho prohmatávala, tiskla a čas od času prozkoumávala i bradavku. Lépe jsem se posadila, chytla jsem dívku kolem pasu a vysadila jsem si ji na klín. Přes triko jsem jí ohmatávala drobná kůzlátka a druhou rukou kulatý zadeček. Dívka se ke mně tiskla, rty mi přejížděla po krku a rukama mi prozkoumávala klín. Na nic jsem nečekala a celou jsem ji rychle vysvlékla donaha. Po chvíli mou chuť uspokojit sama sebe, vystřídala chuť uspokojit holčičku. Posadila jsem ji na své místo a klekla jsem si pod ní. Ačkoliv jsem klečela, byla jsem stejně vysoká jako ona. Rukama jsem jí přejížděla po stehnech a stále jsem se jimi přibližovala k jejímu klínu. Zvědavě jsem si prohlížela její tělo. Kůzlátka byla drobná, teprve se začínala rýsovat a kundička malá, s několika tmavými, roztomilými chloupky.

Zlehka jsem přešla přes třísla až úplně do klína a něžně jsem ji hladila. Prstem jsem přejížděla přes čárku na kundičce, do té doby, než jsem ucítila slabou vlhkost. Ruce jsem přesunula na kůzlátka, hladila jsem je a zároveň jsem jazykem opatrně přejížděla přes kundičku. Přisála jsem se na ni rty a jazyk jsem zasunula mezi její závojíčky. Holčička začala tiše sténat a zajela mi rukou hlouběji do klína. Její dotyky nebyly zrovna nejlépe směrované, ale i tak byly moc příjemné a já pomalu začínala cítit, že se udělám. Přirážela jsem se k její ruce a dotyky jsem jí oplácela pečlivým lízáním a sáním kundičky.

Holčička mi rukama naznačila, že bych se měla posunout dál. Zaváhala jsem, můj orgasmus byl přece jen na dosah. Přesto jsem zavřela dveře, opřela jsem se o ně a ona mi roztáhla nohy. Klekla si na všechny čtyři, vystrčila zadeček a naklonila se obličejem k mému klínu. Snažila jsem se rukou šikovně dosáhnout na její kundičku a zlehka jsem do ní zajížděla. Dívka se mi mezitím přiblížila ke klínu a zkoumavě olízla mou kundičku. Pohlédla jsem na výraz v její tváři. Jakoby ji těch pár chloupků, které stihly dorůst od mého posledního holení, fascinovalo. Po chvíli se jazykem odhodlaně zabořila ještě hlouběji do kundičky a rukou mě hladila po stehnech.

Obrátila jsem si holčičku zadečkem ke svému obličeji. Poloha, kterou jsme vzhledem k velikosti kabinky zaujímaly by se těžko dala pojmenovat, ale byla relativně pohodlná a vyhovující. Pokračovala jsem v uspokojování jazykem a ona mi mé počínání oplácela stejnou měrou. Bystře si všimla, že když si pohrává s jistým – teď už o poznání větším – místem na vrcholu kundičky, dělá mi velký problém nevydat jedinou hlásku. Zaměřila se na něj a já cítila, že můj orgasmus je na dosah. Stále jsem si pohrávala s její kundičkou a čas od času jsem ji pohladila přes zadní dírku. V tom se mi dívka v rukou roztřásla a vzrušením zapomněla cokoliv dělat. Napřímila se a přirážela mi na obličej. Její tempo se zvyšovalo, až se udělala. Ještě chvíli se na mě pohupovala, až začala zpomalovat a poté se opět věnovala kundičce.

Pochutnávala jsem si na šťávičkách, kterými zaplnila mou pusinku a přirážela jsem klínem na dívčin obličej. Po chvíli jsem si s ní přestala hrát a začala jsem hlasitěji sténat. Přitiskla jsem se k dívce ještě těsněji, přejížděla jsem jí přes obličej a hlasitě jsem dosáhla svého orgasmu. .

V tom jsem matně uslyšela zvonek a s hlasitým zíváním jsem se sbírala ze školní lavice. .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *