Sklep – tajné SM hrátky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jmenuji se Jiří bylo mi tenkrát asi 15 a co si pamatuji tak se naše rodina kamarádila s jinou rodinou co bydlela v domku na opačné straně města. Vzájemně jsme se navštěvovali a já jim říkal strejdo a teto. Oni děti tehdy ještě neměli a byli asi o 10 let starší než já. Moji rodiče pracovali na směny a mě teta od malička občas hlídala. U „příbuzných“ bylo dobře a tak jsem se nebránil, když jsem u nich byl na hlídání. Jak jsem prorůstal pubertou začínal jsem se zajímat o to co se děje v ložnici rodičů i v ložnici tety Hanky se strejdou Tondou. Byl jsem takovej malej šmírák. Až jednou jsem objevil u strejdy ve sklepě zamčenou místnost. Nikdy jsem tam nebyl a ani jsem neviděl, že by tam někdo vcházel. Až po nějakém čase, kdy jsem byl zase u tety na noc, jsem se v noci vzbudil a slyšel ze sklepa nějaké divné zvuky. Sešel jsem potichu k té tajemné místnosti a škvírou ve dveřích jsem konečně zahlédl co je to za místnost a co se tam odehrává. Za těmi dveřmi bylo slyšet každé slovo a každý zvuk, který byl uvnitř.

Poprvé jsem viděl SM hrátky. Strejda Tonda byl oblečený celý v černém přilnavém obleku s otvorem na pinďoura, který mu z něj trčel vzhůru jako kopí. Teta s její kamarádkou Vandou byli úplně nahé a měli na sobě jen kožené řemínky, které obepínali jejich prsa a dole je měli zařízlé v buchtičkách a v prdelkách. Na rozkaz strýce Vanda tetu zrovna přivazovala za ruce a nohy na nějakou konstrukci ve tvaru písmenka X pak jí začala šlehat přes prsa bičíkem a bylo vidět, že se to tetě líbí. Potom jí strejda podal velkou umělou napodobeninu penisu a Vanda ho polila olejem a snažila se ho zastrčit tetě do pičky. Napřed to nešlo, ale za chvilku se tam zasunul úplně celý. Vanda začala tetě uměláka vyndavat a zandavat a ta začala vzdychat. Najednou strejda řekl dost zastrčit a nechat tam. Pak poručil aby mu ho Vanda šla kouřit. Ta ho chytla a začala ho honit a kouřit. Ten jí řekl, že to je špatně a poručil jí, aby si klekla na čtyři a začal ji bičovat přes zadek a záda. Teta z kříže řvala ať jí ještě přidá a že ona chce taky. Strejda vrazil Vandě celou rukojeť od bičíku do zadečku a šel tetu pohonit s umělákem. Ta už byla tak rozdělaná, že za chvilku se svíjela v orgasmu. Ten ji tam ale nechal přivázanou a začal se zase věnovat Vandě. Vyndal s tety toho velkého uměláka a aniž by vyndal rukojeť biče Vandě ze zadečku tak ji ho zastrčil do pičky a začal ji s ním brutálně mrdat. Za chvíli se také svíjela ve slastné křeči. Potom odvázal tetu a rozkázal jí, aby mu ho vyhonila Vandě do pusy a ta, aby to spolykala. Teta mu ho chytla a začala honit Vandě u pusy a ta ho chvílemi kouřila. Když začal stříkat tak obě dvě lačně olizovaly semeno. Pak vyndal z Vandy bičík a uměláka obě položil tak, že Vanda ležela na zádech a teta ležela na zádech na Vandě. Obě měli roztažené nohy a strejda je začal na přeskáčku šoustat. Pomáhal si umělým ptákem tak, že když vytáhl svůj kolík, tak tam nasunul uměláka a pokračoval dál. Takhle je šoustal pomalu a dost dlouho dokud nezačali žadonit ať přidá. Ještě vydržel a až když skučení těch dvou nadržených samic skoro dospělo k vrcholu tak přidal a dodělal je skoro současně a pak vytáhl toho svýho a obě je postříkal další dávkou semene. Pak to po nich rozmazal.

To už bylo na mě moc a musel jsem si to jít pořádně udělat nahoru. I když ruku v kalhotách jsem měl po celou dobu co jsem sledovat to SM sexy divadlo a udělal jsem si velkej flek na kalhotách. Na tohle hned tak nezapomenu a chtěl bych to taky jednou zažít. Byl jsem tak vzrušený, že jsem si to udělal ještě dvakrát za sebou a pak jsem usnul, takže ani nevím kdy to dole skončilo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *