Šípková Růženka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byl jeden král a královna. Královna byla strašná kurva pořád by šukala a proto jí král, kterej ji chtěl jen pro sebe, nechal nasadit pas cudnosti a klíček měl jen on. . Dlouho si přáli nějakého haranta, aby nemuseli vládnout až do smrti a mohli místo vládnutí šukat bez přestávky.

Dlouhou dobu královna ne a ne otěhotnět až jednou, když nechal doma král klíček odemkla se a hned přefikla všechny svoje sluhy a než se rok sešel s rokem narodila se královně krásná dcerka, kterou pojmenovali Růženka. Král se velice divil, že je holčička bruneta, když všichni v rodině jsou blonďatí. Královna mu to ale vysvětlila. Prý se nějak promíchali jejich geny a tak nad tím král jen mávnul, že je to stejně jedno a uspořádal velikou kalbu, na kterou sezval všechny přátele a známé. Chtěl pozval všech 13 sudiček jenže měl jen 12 zlatých panáků, a tak tu poslední nepozval.

Po kalbě, která se protáhla, až k ránu, přistoupily všechny sudičky oblečeny v sexy červených korzetech k sudu, kde princeznička spala a začali předpovídat budoucnost.

První řekla – budeš sexy a krásná
Druhá řekla – budeš chtivá
Třetí řekla – budeš bohatá
Čtvrtá pravila – budeš pořád při chuti jak tvoje matka

Všechny přály něco hezkého…

Jedenáctá domluvila a tu se rozlétly dveře a vstoupila 13 sudička, kterou král nepozval. Na rozdíl od ostatních měla na sobě super sexy černý korzet vypadající jako bezhvězdná noc a její hlas zněl jako ostrý nůž, když prorokovala nad sudem „Až ti bude 15 let ošuká tě celý hrad a z únavy zemřeš!“

Po těch slovech zmizela. Nastalo ticho, ale pak pravila 12 sudička, na kterou se ještě nedostalo „Princezna nezemře! Jen usne a s ni celý hrad, jak dlouho bude spát záleží na tom kolik chlapů ji omrdá. Za každého bude spát rok. . . .

Probudí jí jen to, co ji uspalo. “ Všechno bylo jak sudičky předurčily rostla a dělala rodičům radost , ale i starosti. Král nařídil vyhnat všechny muže ze zámku, aby se věštba nemohla splnit. Jenže Růženka byla strašně chtivá, skoro pořád měla prsty v pičce. Královna jí v 10 letech darovala vibrátor, ale ten jí prostě nestačil. Už ve 13 letech měla svou služku, která měla za úkol chodit všude s Růženkou a když ona na to měla chutě tak ji udělat.

Nadešel den princezniných 15 narozenin, král si myslel, že se nic nestane, když tu na hradě nejsou žádní muži, ale to už 13 sudička vysílala 50 člennou gardu vojáku na hrad za jediným účelem, aby co nejvíckrát ojeli princeznu.

Garda dorazila na hrad až večer , když celý hrad spal a se už začali poohlížet po princezně. Našli její komnatu, v které s princeznou spala i její utěšovačka tužeb . Vojáci si ji spletli s princeznou a hned se na ni vrhli už jich bylo 25 hotových, když se probudila princezna. Utěšovačka najednou zařvala „Tamhle je princezna „zbylý vojáci se rozběhli k princezně a vrhli se na ni. Jelikož byla princezna tak chtivá přemohla svůj strach z toho, že usne, svlékla a dala všem zbylým 25 vojáků dvakrát.

Po tom všem se ji zamlžilo před očima a ona usnula a s ni celý hrad na 50 let. Celý hrad obrostla jedna velká šprcka. Prospala celých 50 let a za celou tu dobu nepřišel nikdo kdo by ji probudil.

Až jednou šel kolem hradu mladý kluk jménem Pavel. Mohlo mu být tak 16 a byl velice pohledný brunet , hledal tu někde koutek kde by si ho mohl v klidu vyhonit. Při pohledu na obrostlý hrad trošku zaváhal, ale řekl si „tak co na honbu taky dobry . “A protrhl kondom, šel a šel, ale nikde nebylo to správný místo přišel až do pokoje, kde ležela krásná dívka. Oddechovala a tak do ní strčil jestli se třeba nevzbudí , nevzbudila se a tak si řekl „co bych tady honil, když tu mám ji. “ Už mu z toho pěkně stál tak se svlékl a hupnul na ni a jel asi po 20 minutách se do ní vystříkal a lehl si vedle ni. Najednou se začala probouzet, probudila se koukla na něj, dala mu ruku do klína a tiše řekla „Dík žes mě probudil už mě začínala svrbět“a políbila ho v tu ránu se probral celý hrad i vojáci co leželi kolem postele.

Celý týden se na hradě radovali až na Růženku a Pavla jejího nastávajícího , kteří si užívali v princezniných komnatách. Po promrdané svatbě se stal Pavel králem. A tak král a královna mohli šukat jak a kdy chtěli a neohlížet se při tom na vládnutí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *