Silvestr

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je už to nějaký ten rok zpátky a i nějaký ten rok po rozvodu a tak jsem se rozhodl, že svůj příběh pošlu tzv. do frcu. Byl jsem ženatý cca 6 let a manželka pracovala v ČSAD na přepravní kanceláři. Jak už to tak koncem roku bývá všude veselo a plno alkoholu, rozjařené kolegyně atd. Ráno odešla do práce s tím, že by měla být brzy odpoledne doma a pak už si užívat zbytku posledního dne v roce. Bylo už kolem páté a manželka stále nikde a já se začal strachovat jestli se něco nepříjemného nepřihodilo. Mobily ještě neexistovaly a pevnou telefonní linku jsme zatím neměli. Čas se posunoval velmi zvolna k večeru a já nervózněl velmi rychle. Začal jsem se strachovat víc a víc, nikdo nevěděl a ani netušil kde by mohla být. Volal jsem i do nemocnice, ale nikde nic. Čas se přiblížil k jednadvacáté hodině a manželka stále nikde. Vtom někdo klepe na dveře, byla to starší paní, která bydlela o patro níž a vlastnila telefon. Po pozdravení mi sdělila že volala moje žena, že má zlomenou nohu a že mám zavolat na jisté tel. číslo. Byl jsem nervozní co se stalo, ale na druhou stranu rád, že se nestalo nic horšího. Urychleně jsem se oblékl a vyrazil s telefonním číslem k nejbližšímu automatu, jaké bylo moje překvapení, když na druhé straně telefonu jsem zaslechl bujaré veselí a slyšel hlas kolegyně manželky, která mi s chichotáním sdělovala, že se nic nestalo a že zlomená noha mé ženy byla jen boudou a abych nevyváděl a přijel k nim. Vztekle jsem položil sluchátko a vydal se přes celé město v mrazu k manželčině kolegyni domů. Než jsem přešel celé město tak můj vztek vcelku vyprchal a hlava vychladla.

Po zazvonění u dveří přišla žena i s kamarádkou a omlouvaly se že to v práci trošku přepískly a pak šly k ní domů. Čas utíkal jak to bývá při dobré zábavě dost rychle a teprve večer si dámy uvědomily, že by měly dát vědět kde jsou. V povznesené náladě je nenapadlo nic jiného než si vymyslet hloupou historku o zlomené noze. Byl jsem sice naštvaný, ale říkal jsem si nedělej scény a nekaz poslední hodiny roku. Zábava se rozjížděla a alkohol tekl proudem. Vztek už mě dočista přešel a tak jsem se oddával zábavě tak jako všichni. Kolegyně Jiřina už byla tak rozdováděná že si začala sundávat svršky se slovy, že jí je horko a já se nestačil divit svým očím. Po chvilce byla jen v kalhotkách a podprsence a začala svlékat i toho svého. Nějak jsem tomu nevěnoval větší pozornost a okukoval skoro svlečenou Jiřinu, až když přistoupil k manželce nahatý chlap a se sklenkou sektu ji začal nabízet přípitek na tykání. Koukali jsme na sebe jako u vytržení a nevěděli jak se zachovat. Bylo vidět jak jsme oba zaskočení, ale alkohol rychle zboural zábrany a tak si tedy se ženou potykali. Já byl stále zaměstnán okukováním objektů přede mnou a v hlavě se mi začaly honit podivné myšlenky.

Jiřininy čtyřky mě hypnotizovaly tolik, že jsem si ani nevšiml že se začala svlékat i moje žena. Než jsem se nadál vtáhly mě obě doprostřed obýváku a začaly mi svlékat košili. Nebylo mi to nepříjemné když se kolem točily dvě ženské a tak jsem si řekl, že na tu jejich hru tedy přistoupím.

Rozepnul jsem Jiřce podprsenku a kochal se pohledem na bimbajíci se čtyřky kozy a sledoval jak se vlní v rytmu hudby. Jiřka svlékla tričko manželce a já najednou stál mezi dvěma polonahými ženštinami a užíval si to plnými doušky. Nějak jsem se zapomněl s Jiřininými kozami v ruce a ani si nevšiml že mě manželka nechala samotného a začala se bavit s již notně znaveným manželem kolegyně. Jaké bylo moje překvapení, když si před něj klekla hrábla mu do rozepnutých kalhot a začala mu ho kouřit. Nestačil jsem to pořádně sledovat protože moje kalhoty v tu chvíli taky letěly dolů a můj pták byl najednou venku taky. Co se dělo dál už pořádně nevím, protože mě Jiřina zatáhla vedle do ložnice a začala se mi plně věnovat. I když notně pod parou, ale přesto skvěle připraven jsem si užíval milování s manželčinou kolegyní a vůbec nemyslel na to, co se dělo vedle v pokoji. Jedna poloha střídala druhou, a půlnoc se blížila mílovými kroky. Pak někdo zabouchal na dveře a volal že bychom měli končit, že se blíží dvanáctá a bude tu nový rok. Bouřlivý orgasmus již několikátý na sebe nenechal dlouho čekat a tak jsme se za stálého mazlení jeden s druhým začali oblékat. Po otevření dveří jsem viděl mou ženu už oblečenou i s ním a tvářili se jako by se nic nestalo. Cítil jsem jen takový divný pocit vyčítavých pohledů, že jsme si to na rozdíl od nich pořádně užívali. Domů jsme šli kolem třetí ráno a nic dalšího už se ten den nekonalo, jen při pomyšlení na Jiřinu mě tak trošku i dneska šimrá v rozkroku.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *