Silvestr 2012

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bude to mu rok, co mi má milovaná manželka nasadila parohy. Pochybuji, že to bylo poprvé. Ale bylo to poprvé, co jsem byl toho aktu svědkem.

Má žena byla již 3 rokem asistentkou ředitelky jedné nejmenované pojišťovací firmy. Jak již to bývá, pozvala nás její šéfová na Silvestrovské párty.

Už když jsem tam přijeli, tak jsem si připadal jak chudý příbuzný. Se svou oktávií jsem raději zaparkoval za rohem ulice. Vešli jsme do domu. Žena se hned zapojila do rozhovorů a já jsem přitakával. s těmi lidmi jsem si neměl co říci. Jako automechanik jsem nenašel společnou řeč s nikým ve společnosti. Hodiny ubíhali. Manželka se občas vytratila a pak se zas objevila. byla už pěkně opilá a bavila společnost.

Jsem se z domu vytratil a šel se projít po zahradě. došel jsem si do auta pro cigarety. Když jsem se vracel, všiml jsem dvou mužů, jak koukají do garáže přes okno. Když jsem šel okolo nich, tak mi jeden povídá. Pojďte se podívat na porno. Udělali mi místo. Já viděl v pološeru, jak cizí muž šuká nějakou ženu. Střídali polohy a bylo to poměrně dlouhé. Pak jsme viděli, jak to skončilo. Ta žena vyndala z kabelky kapesníčky a utírala si sperma z kundičky a ze stehen. Je mu očistila ptáka pusou. Pak on rozsvítil a mě se zatemnilo. Ta žena byla byla moje manželka. Toho pána jsem neznal. Dali si pak pusu a vyšli z garáže. Naštěstí šli na opačnou stranu než jsme byli my diváci. Po chvíli jsme šli i my zpět ke společnosti. Ti muži povídali. to byla parádní podívaná. Já jen řekl, jak pro koho, to byla má manželka.

Chtěl jsem si opít do němoty, ale neudělal jsem to. Seděl jsem u stolu, za chvilku přišla manželka. Tvářila se jako by nic. Nadechl jsem se ale nic jsem neřekl. tak jsem měl poprvé parohy, které jsem viděl na vlastní oči.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *