Šikana Zrzky I.díl

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj jsem Nikol, je mi 16 a povím vám co se mi stalo před dvěma lety. Vypadám stále stejně jako tehdy ve 14, moje dlouhé zrzavé vlasy překrývají trojky a zvědavě vyhlížím zelenými oči. Přišla jsem do nové školy a sedla si do volné lavice hned naproti učitelce, překvapením byl hned první hodinu test. Nic těžkého, opakování učiva z osmého ročníku. V polovině testu se mi ale začal plnit močový měchýř.

„Paní učitelko,můžu na záchod?“ Přihlásila jsem se.
„Až dopíšeš test Nikolo.“
Po deseti minutách jsem to nemohla vydržet.
„Paní učitelko, já to nevydržím, můžu prosím na záchod?“
„Až dopíšeš test!“
Po dvou minutách se mi zachvěla kundička a já cítila teplý proud který mi tekl po stehně, za chvíli jsem pod sebou měla velkou kaluž moči. Naráz nějaká blondýna s vyšpulenýma čtyřkama že zadu zařvala:
„Ona se pochcala!“
Třídou se ozývali výbuchy smíchu a mě teprve v tu chvíli došlo co se stalo. Učitelka odešla pro mop a hadru, to ale neměla dělat, jen co odešla vystoupila z lavice ta blondýna, byla neskutečně vzrušující. V legínách jsem viděla její krásný zadeček, blížila se ke mě s dominantím pohledem. Přišla ke mě a sklonila se tak že jsem viděla její krásné kozičky které ji div nevypadly s prosvítající krajkované podprsenky.

„Tak ty ses nám počůrala?“ Usmála se škodolibě a držela mě za čelist, byla jsem vystrašená. Chytla mě za vlasy a stáhla dolů ke kaluži moči, držela mě těsně nad ní a usmívala se. „Tak Nikolka se počůrala? To je moc zlobivá holka!“ Přitlačila mi obličej přímo do kaluže, bylo to příšerné, ta pachuť i zápach. Vymáchala mi celý obličej že strany na stranu a všichni se smály, rozbrečela jsem se, smály se ještě víc. Konečně mi hlavu vyndala z moči a zvedla čelem k smějící se třídě.
Zasmála se a zvolala:
„Myslím že slečna má moc vysoké ego na to že je nula, je děvka a zbytečná.“ Třída se smála a já tam stála ubrečená, pochcaná a ponížená. Pustila mě a ještě zašeptala „Jsi tady jenom pro moji zábavu je ti to jasný?“

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

4 Responses

  1. Pepe napsal:

    Tak co to pokračování 🙁

  2. Tommy napsal:

    Kdy bude pokračování?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *