Sexy švagrová 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

V podstatě jsme s Marií milovali převážně u nás doma, myslím tím v Budějicích, někdy dvakrát i vícekrát za den i noc a přes týden v Praze skoro nic. S odstupem času si dnes myslím, že Marie možná tušila, že něco mám se Simonou. Protože snad každá žena má v sobě jakýsi šestý smysl, nebo čidlo jak poznat nevěru. Ten z mužů, který si myslí, že svou ženu oklame při svých záletech používá místo mozku v hlavě, ten mozek v rozkroku. Vím co říkám, protože se mou to tak bylo. Nám mužům zbývá jen jedno v čem jsme mistři a to je mlžit a zapírat. A tak jsem statečně mlžil a Marie při své moudrosti – jinak se to nazvat nedá, mi nic neřekla a ani nedala nic najevo. Možná to bylo od ní záměrně a třeba i chtěla abych ji podvedl se Simonou, nebo jsem si to chtěl myslet, abych ulehčil svému svědomí. Třeba si to i holky řekly. Těžko říci. My muži se jen můžeme domnívat jaké jsou mezi ženami informační toky. A to by jsme se až kolikrát divili co všechno si vycvrdlikají. Vím jen jedno, že jsem v tu dobu sexoval s Marii o 106 a jí se to strašně líbilo jako kdybychom se znali pár měsíců. Bohužel já u toho myslel na jinou. Až se mi ze sebe samotného dělalo špatně, protože Marie si zasloužila mou pozornost. A tak jsem se snažil být hodně s ní a být k ní pozorný i mimo naše sexuální orgie. Kupoval jsem jí kytky, chodily jsme na večeře, do kina a do divadla. Jezdili jsme spolu na různé výlety a na hory a bylo na ní vidět, že je šťastná a září jak sluníčko.

Když o tom teď tak přemýšlím, tak nám spolu bylo moc fajn. Ne že by jsme před tím nic nepodnikali, ale teď jsem to trochu více rozjel a co před tím trvalo naplánovat několik dnů, týdnů či měsíců, teď to bylo ze dne na den. A dělal jsem toto s několika důvodů. 1. proto protože jsem to chtěl dělat a rozmazlovat Marii. 2. proto, abych troškou odvedl pozornost od bratrových žárlivých pohledů. Za 3. abych také napínal tu pomyslnou Simoninu tětivu. Ale hlavní důvod asi byl, koupit si odpustek za hřích, který ještě nebyl spáchán, ale který se neúprosně blížil.

Jenže jarní slunce nesvítí věčně a občas se také zatáhne. A teď začaly proudit pořádné mraky. Marie jednoho dne přišla s nápadem, že chce skončit v práci a jet pracovat do Skotska. Že si chce vylepšit angličtinu a poznat trochu jiné kraje a mravy. Že tam má kamarádku, která tam pracuje na farmě s kterou je v kontaktu a že jí to nabídla. Samozřejmě, že chtěla, abych jel s ní. V podstatě to nebyl zas tak špatný nápad, pomyslel jsem si. Ale teď se mi to zrovna vůbec nehodilo a Marie už byla na 100 % rozhodnuta. A když si něco vezme do hlavy, tak za tím jde jak buldozer. Jenže teď tu byly dva buldozery a každý chtěl jet na jinou stranu. Marie nemohla pochopit proč nechci jet, já nemohl pochopit proč nechce tak rok počkat. Měl jsem dobrou práci a odjet ze dne na den by v tu chvíli nebylo moudré. A také z určitých vyšších mravních důvodů – spíše nemravních důvodů jsem nechtěl jet. Nevím který z těch důvodů byl ten hlavní. Asi fifty fifty. No zkrátka se stalo to, že Marie odcestovala sama, na půl roku. Byli jsme domluveni, že tam za ní budu jezdit, jak budu moci, třeba jen na prodloužený víkend. Pro mě nebyl problém ve čtvrtek večer nasednout v Ruzyni na letadlo do Glasgow a v neděli večer se vrátit. Takže jsme to nakonec vyřešili šalamounsky.

V tu dobu bylo jaro a zachmuřené dny studené zimy střídaly dny s prvními jarními paprsky. Odhazovaly se svrchníky a začala sezóna těsných halenek a krátkých sukýnek a příroda se začala probouzet se zimního spánku. A já jsem čím dál častěji jezdil do Budějic. O jednom takovém to víkendu jsem přijel a že půjdeme do kina. Já brácha a Simona. Že mi musí být smutno a že alespoň přijdu na jiné myšlenky. Tak jsme šli. Setkali jsme se před kinem. Simona byla jako vždy elegantně upravena. V sexy přiléhavém tílečku v džínech těsně na tělo vypadala skvěle. Ta hranice mezi vzrušující elegancí a lacinou výstředností nebyla překročena, protože Simona, měla vytříbený vkus, tak aby zaujala ale přitom nevypadala jak prostitutka z pasáže. Ale když jsme přišli ke kinu, tak bylo zavřeno. Smůla. Radili jsme se co s načatým večerem. Nakonec padl návrh, že zajdeme do videopůjčovny a shlédneme nějaký film doma. A tak se také stalo. Pohodlně jsem se uvelebil v křesle abych měl dobrý výhled na televizi. Ale přitom jsem měl i dobrý výhled do předsíně, kde měla Simona skříň na nějaké její šatstvo a samozřejmě nezbytné zrcadlo. Bratr ležel za mnou na gauči jako pán domu trošičku stranou, takže neměl do předsíně tak dobrý úhel jako já. Simona se jako správná hostitelka zeptala co si dáme a postavila vodu na čaj a kávu. A mezitím se šla převlíkat do prostor, kam já jsem měl tak úžasný výhled.

Mrcha jedna, věděla, že se budu dívat na ní jak se převlíká. Musel jsem se ale kontrolovat a necivět na ní s otevřenou hubou. To by byla špatná vizitka lva dobyvatele. Ale ten pohled, který mi dopřála byl úžasný. Nejprve si svlékla tílko a v zápětí oblékla jiné, snad ještě menší a těsnější, tak, že ty její kozičky pěkně vykukovaly s už tak narvané podprsenky. Dělal jsem, že mě to celkem nudí, ale nepřestával jsem jí sledovat s očekáváním kdy půjdou také dolů džíny a zda-li mi ukáže jaké má kalhotky. Vůbec se na mě nekoukla, ale moc dobře věděla, že ji sleduji s napětím co bude. Rozepnula si knoflík u džínsů a pak i zip a pomalu se začala soukat s kalhot s mírným předklonem a vyšpulenou prdelkou. Ke mně stála bokem, takže jsem viděl její krásnou siluetu. Pohled, který se mi posléze nabídl jsem teda rozhodně nečekal.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *