Sex v stane

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Keď som prišiel z vojny pred desiatimi rokmi, na jeseň sme sa vybrali s kamarátmi na stanovačku. Takto sme chceli osláviť našu novozískanú slobodu. Išli sme piati. Ja, moja priateľka Janka a kamaráti Edo, Peter a Marek. Spolu s Marekom sme slúžili v Prešove rok. Edo a Peter to už mali za sebou minulí rok.

Po pár hodinách túry sme došli na naše miesto, opustené a ako stvorené na stanovačku. Rozbalili sme dve stany ja a Jankou a ostatný traja kamaráti si postavili vlastný. Zotmelo sa, rozrobili sme oheň, opiekli klobásky. Peter vytiahol aj fľašku domácej a tak pomaly ubiehal večer. Edo a Peťo sa poriadne zrúbali. A keď Edo išiel zvracať. Vtedy nastala pohroma, lebo si vybral ovracať spacák mojej Janky. Tá s toho bola celá nešťastná. Marek sa ku mne obrátil a prosil ma, či by predsa len nemohol spať v našom stane. Nechce spať s takými ožranmi. Tak som súhlasil a pobrali sme sa všetci do stanov. Ja som rozbalil môj spacák a vtom som zistil, že do neho sa dvaja s Jankou nezmestíme. Marek tiež rozbalil vedľa môjho ten svoj spacák. A bol oveľa väčší. A hneď aj skonštatoval, že on má problém s krížami a potrebuje spať v svojom spacáku, že je vypchatý nejakou špeciálnou vypchávkou a nemôže si ho z toho dôvodu so mnou vymeniť. Aby som mohol spať s Jankou spolu. Ale, že keď chceme Janka by mohla vliezť k nemu. Nezdalo sa mi to, aj Janka bola trošku prekvapená. Ale iné nám neostávalo.

Ja s Marekom sme vyliezli zo stanu na jednu cigaretku aby sa medzi časom Janka prezliekla. Potom sne sa vrátili zatiahol som zips na stane. Janka už ležala v jeho spacáku. Marek vliezol opatrne k nej a ja som sa pobral do môjho malého spacáku. Bol som trochu naštvaný s celej situácie, ale nedal som to na sebe poznať. Ja aj Marek sme zatiahli zipsy na našich spacákoch. Janka ležala medzi nami dvoma. Zhasili sme baterku a trošku sme kecali len tak pred spaním. Trošku som sa aj u kludnil. Bola teplá jesenná noc. A pomaly som zaspal.

V nad ránom som sa prebudil. Vonku aj v stane bola úplná tma. Videl som len siluety vecí, ale niečo som počul. Zvuk šiel od spacáka kde ležala Janka. Nepohol som sa, len som natŕčal uši. Bola to šušťanie látky. Vtom sa ozval ticho hlások. Bol to Marek, skoro ho nebolo počuť a mal som čo robiť, aby som vôbec rozumel, čo to šepká. Janka ležala na boku otočená ku mne a Marek otočení k nej odzadu. Toľko som stihol zo zažmúreným okom preskúmať. Nechcel som aby Janka zistila, že nespím ona bola tiež hore lebo mala otvorené oči. Ale v tej chvíli nezistila že už nespím. Neviem, čo ma to popadlo no chcel som vedieť čo sa bude diať.

Marek sa ozval. Janka, počkaj trošku chcem sa narovnať. Len kludne. Odvetila mu Janka. Počul som zašušťanie látky spod spacáka. Čo sa Marek vŕtil. V tom Janka poznamenala: Ježiši, to čo tam máš vo vrecku?, tlačí ma to na zadku. Vyber si ten mobil s vrecka von. Marek sa trošku po zasmial a odvetil. Vieš Janka, to nie je mobil, ale keď veľmi chceš vyberiem ho s tade. Janka prekvapene povedala. Tak čo to tam máš? a potom jej to asi došlo. Och ti jeden, máš erekciu! Však? Marek na to: A čuduješ sa, ležím tu vedľa baby, obaja len v spodnom prádle. Takže sa mi postavil, ako si sa tu celý večer hniezdila. Janka na to. Ja som netušila čo ti tým spôsobím. Marek: Neviem si pomôcť, takto už nezaspím. Počul som zase šušťanie pod ich spacákom. Vtom Janka povedala. To čo robíš? daj ho nazpäť. Vtom som už spozornel. On si ho hádam vybral. Cítil som sa hrozne lebo som vedel, že Marek je obdarený obrovským vtákom. Má ho aspoň 25 centimetrového. Ale ďalej som čakal, čo sa bude diať. Janka zase poznamenala. Ti si ho teraz fakt ideš honiť? A to ti nevadí že si ho obtieraš o moje nohavičky, Marek sa zase zasmial a poznamenal: Ta musím, ale išlo by mi to rýchlejšie, ak by si si stiahla tie nohavičky lebo takto si na látke od nohavičiek vydriem žaluďa a zašpiním ti ich. To som mal už naozaj dosť. Marek potom trošku presviedčal Janku aby si stiahla nohavičky. Janka po chvíli súhlasila, ale len pod podmienkou, že sa Marek urobí na jej chrbát a potom dosť, nechce mať nohavičky od jeho semena. Potom sa nenápadne nahla nad o mňa či fakt spím. Keď zistila že spím, tak uistila Mareka o tom a potom som počul zase šuchotanie pod spacákom.

Marek si ho začal honiť. Janka cítila každý jeho pohyb ruky na jeho tvrdom stojacom vtákovi. Po nejako čase som počul ako Marek hovorí. Vymením si ruky. Pod spacákom sa zamrvilo a začal si ho honiť druhou rukou, ale len pri tom neostal. Druhou voľnou rukou chytil Janku v boku na zadočku. Videl som to ako silueta ruky pod spacákom pomaly mieri dole k jej kundičke a Janka sa ani len nepohla. To som nečakal. Jeho ruka dosiahla ciel a pomalými pohybmi začal hladkať jej už vtedy mokrú kundiču. Bolo to počuť ako jej mľaská pri prstení. Takto ich masturbovanie pokračovalo pár minút. Pomaly obaja tíško vzdychali. A v tom Marek sa od nej o dosť odtiahol. Janka sa s počudovaním obzrela čo sa stalo. No vtom Marek. Jedným pohybom, svojho vtáka ohol trošku nižšie tak, že sa pri opätovnom pritiahnutí k Janke dostal pod jej zadoček až k mokrej kundičke. Janka si to ani nestihla uvedomiť a mala jeho vtáka pri rozvretých piskoch. A zacítila ako jej v kĺzá do dierky. Nestihla ani vyjaknúť a už v klzol za pomoci druhej ruky až na doraz dnu. Zo zažmúrenými očami som videl jej prekvapenú ale aj neskutočne vzrušenú tvár. To už Marek začal Marek rázne prirážať. Pokúšal sa kontrolovať, aby to bolo ticho, ale bolo počuť ich mľaskanie. Janka sa k nemu pritom obrátila opäť a hovorí mu. Marek prestaň zobudíme ho. No Marek neprestával a povedal. Neboj on tvrdo spí a opäť jej ho tam prirazil. Trtkanie ďalej pokračovalo. Janka ho už nevedela zastaviť. Uvedomoval si že to došlo príliš ďaleko. Už ho nezastaví. V tom som sa spamätal. Zapol som lampu a rázne povedal. Čo to robíte!! Videl som ich obrovské prekvapenie. Pohyby pod spacákom prestali. Obaja sa na mňa prekvapene pozerali. Natiahol som sa a odzipsoval seba a potom aj ich zips a odhrnul som z nich vrch spacáka. Ani sa od prekvapenia nepohli. Obaja ležali na buku Marek bol na ňu pritlačený úplne. Mal slipy stiahnuté pod kolená. Ona mala nohavičky tiež pod kolenami a pod jej vyhrnutým tričkom, až nad prsia jej držal jedno v ruke.

Ani som nevedel čo teraz. Aj mňa ten pohľad prekvapil. V tom sa Marek od nej odtiahol a vtom som videl ako z nej vyťahuje ohromného vtáka ako si líhal na chrbát, tak mu tvrdo stál a pokýval sa z buka na bok. Leskol sa od milostných štiav mojej milej. Janka prelomila ticho. Robo prosím prepáč. Medzi tým som vstal zo spacáka. Janka sa mi pozrela medzi inými aj medzi nohy a vtom som si uvedomil, že mi stojí ako sviečka. A pokračovala. Robo ti si však nespal? Vedel som že som odhalený. A len som prikývol a povedal Nespal som. Cítil som sa hrozne ponížený. Janka pokračovala. Prečo si to všetko nezastavil? Vyčítavo sa pýtala. Nevedel som čo povedať. Ja neviem prečo. Odpovedal som. Vtom sa pridal do diskusie aj Marek ja viem prečo. To ma rozčúlilo. A hneď som reagoval. Ty buď ticho. Jebeš mi tu dievča, že sa nehanbíš. A on na to hneď. Tak prepáč. Ale ty sa môžeš tiež hanbiť. Veď ti stojí , takže sa ti to asi páči, že som ju tu obrábal. Janka sa na mňa zase pozrela teraz už s viac vyčítavým pohľadom. Naozaj ťa to vzrušilo? Už som bol v úzkych. A čo teraz, neviem prečo je to tak. Janka sa posadila a nahla sa ku mne. Pohladila ma na tvári zo slovami. Naozaj sa ti to páčilo. Len som ticho prikývol. To čo povedala potom ma prekvapilo. Ak súhlasíš môžem pokračovať. Ale len keď chceš, aj. Vieš, že ťa mám rada. Aj Marek len pozeral. Jej pohlaď bol skôr prosebný a spýtal som sa jej. A ty to chceš? Janka odpovedala. Ak mi to dovolíš a urobí ti to tiež dobre tak, áno. Trochu som váhal a potom som odvetil. Tak teda dobre. Ale aj ja sa chcem pridať.

Janka sa na mňa usmiala a povedala. Jasne že sa môžeš pridať. Obrátila sa na Mareka a opýtala sa ho. Môže sa pridať,? Však!? Marek len pozeral čo sa tu deje, ale po chvíli sa spamätal a povedal: Ok! Opäť sa dal v bok pritiahol si Janku k sebe a jedným pohybom jej strčil stojaceho vtáka odzadu do kundičky. Janka tíško povzdychla. A jebačka sa začala odznova iba som sledoval ako Marek trtká teraz už brutálne nahlas mušličku mojej milej . Janka sa iba usmievala a ja som to už nevedel vydržať. Siahol som si pod gate a vybral svojho vtáka a pomaly som ho začal honiť. Keď to Janka uvidela rozovrela od seba nohy so slovami. Tak vidíš lepšie? A ja som videl úplne všetko ako jej vychádza penis z mušličky až tak, že vidím žaluďa a potom ráznym pohybom vniká opäť dnu, až po vajcia a toto sa opakuje a opakuje a pritom ma hypnotizujú tie mľaskavé zvuky. Len prikyvujem na jej otázku . Ona sa opäť pousmeje a pokračujú. Pomaly vstávam a môj stojací penis strkám mojej milej do úst. Ona ho ihneď hltá a saje. Som v siedmom nebi. Pomaly si to všetci traja užívame. Po chvíli sledujem ako Marek vyťahujem Svoj kokot, ja sa odťahujem späť dopredu aby som lepšie videl. Začína jej strkať do riťky len pár chvíľ a je v nej a pomaly priráža a dostáva sa celkom dnu. Janka vykríkne. Marek ju schytí a viac si ju nabodne a potom sa spolu presunú do polohy, že je na ňom odzadu. A začínajú trtkať opäť. Všetko to s úžasom sledujem. Janka vzdychá keď po chvíli sa na mňa pozrie a povie. Prosím pridaj sa. Ja by som si to chcela vyskúšať naraz z dvoma v sebe. Ja pomaly vyliezam na ňu. Dám jej pusu a vtáka jej vrážam do mušličky. Prenikám do nej ona opäť vzdychne nahlas. Bože to je ono. Trtkačka sa rozbieha. Obaja ju ládujeme svojimi vtákmi. O pár minút počujem zips za mojím chrbtom. Obraciam sa a medzi odzipsovaným vchodom do stanu vidím dve hlavy našich kamarátov. Ja intuitívne vyťahujem svojho vtáka a odvalím sa na bok. Obom sa poskytne pohľad na šukajucu dvojicu. Peter sa ozve. Ty kokot, oni ju tu šúpu dvaja na raz! V tej chvíli Marek s veľkým revom, tiež vyťahuje vtáka s ritky a ohromným výstrekom prežíva svoj orgazmus. Svojím semenom pritom postrieka mušličku a jej nohy aj bruško.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *