Sex v stane II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Obaja ju ládujeme svojimi vtákmi. O pár minút počujem zips za mojím chrbtom. Obraciam sa a medzi odzipsovaným vchodom do stanu. Vidím dve hlavy našich kamarátov. Ja intuitívne vyťahujem svojho vtáka a odvalím sa na bok. Obom sa poskytne pohľad na šukajucu dvojicu. Peter sa ozve. Ty kokot, oni ju tu šúpu dvaja na raz! V tej chvíli Marek s veľkým revom, tiež vyťahuje vtáka s ritky a ohromným výstrekom prežíva svoj orgazmus. Svojím semenom pritom postrieka mušličku a jej nohy aj bruško. Janka potom z neho zliezla. Tiež trošku s vystrašeným výrazom sleduje dve hlavy uškŕňajúce sa na nás. Marek sa natiahol po svoje gate a ležérne so stojacím kokotom vylieza so stanu. Janka zostala ležať s roztiahnutými nohami vedľa mňa. Vonku bolo počuť škrtnutie zápalky. Marek si dal jednu cigu a potom bolo počuť jeho chvastanie ako sa chválil, ako si to rozdal s Jankou. Tý dvaja ho fascinovane počúvajú. Ešte majú trochu v hlave zo včerajška. Počuť to na ich reči. Janka dlho takto ležať neostala. Dala sa na štvornožku a chystala sa mi ho fajčiť . Ja som ďalej ležal, ako obarený. V tejto póze sa ale nezmestila k môjmu vtákovi a tak si musela nohy a zadoček vystrčiť zo stanu.

Vonku som nič nevidel bola ešte stále tma a aj tak, látka ktorá visela až po zem mi v tom bránila. Janka tú látky podbrala a zadoček vystrčila von zo stanu. Vonku už bolo ticho pomyslel som si konečne odišli. Môžem si užiť toto nádherné fajčenie. Jej ústočká mi nádherne robili dobre. Takto to vedela iba ona. Keď to už na mňa pomaly prichádzalo som si všimol, že Janka robí také zvláštne pohyby dopredu a dozadu, rytmicky. Trošku som spozornel, a začul som opäť tie mľaskavé zvuky. Už som si myslel čo je vo veci. Marek sa musel vrátiť. Rukou som sa teda natiahol a nadzvädol som látku z vchodu, s jej chrbta. V tom som uvidel, ako ju Edo šuká od zadu. To ma ohromilo a prekvapilo. Ale nič som nezmohol. Lebo v tej chvíli to na mňa prišlo a ja som vystrelil svoju dávku priamo do jej úst.

Bolo to nádherné …. Po chvíli , som sa spamätal, a s posledných síl som povedal. Janka Edo ťa šuká. Ona sa obrátila a neveriacky nadvihla látku aby sa tež pozrela von. Potom sa na mňa otočila a povedala. Och a pripadal mi ten vták trochu hrubší. Šibalsky sa na mňa kukla a opýtala sa. Môžem aj s ním. Však? A ja paroháč som jej nevedel povedať nie. V ten večer si to ešte samozrejme rozdala aj s tretím kamošom Peťom. Ráno sme sa pobalili a šli domou. S chlapcami sme sa dohodli , že budú o všetkom mlčať. Nikdy sa to už nezopakuje a na všetko zabudneme. Ale slovo nedodržali. Bývam v malej dedine a to čo sa stalo tu v hore sa rýchlo roznieslo. Často si ma od vtedy chlapi z dediny doberajú: Že, aké to je strkať tam vtáka po iných. A podobné poznámky a narážky. Ale napriek všetkému sme ešte s Jankou stále spolu, som s ňou šťastný. A s tými tromi sa už od vtedy čo hovorili o tom iným nekamarátime. Hoci občas počujem od ľudí, že Janku po večeroch, keď som v službe navštevuje nejaká trojica chlapov. Ale iste to budú iba výmysly zlých ľudí. …Alebo, že by nie? Možno niektorý večer prídem skôr zo služby, aby som sa presvedčil. …. ale to je už iný príbeh.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *