Sex v čekárně

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Na jednom serveru jsem kdysi četl krásnou povídku s názvem “v čekárně”. Tato povídka se mi zalíbila, ale rád bych zažil nějaké její pokračování, tak jsem se rozhodl zkusit něco napsat. Snad to autorovi původní povídky nebude vadit.

Děj se odehrává na oslavě narozenin holky, která chce svému příteli, který jí před nějakým časem řekl, že je kandaulista udělat překvapení, které by ukojilo jeho choutky. Hodně pije, aby se dokázala uvolnit a odbourat zábrany. Když už byla dost opilá svůj záměr mu sdělí s tím, že se má jít podívat za půl hodinky do autobusové čekárny. On ji upozorní, že když s někým něco bude mít ať použije kondom. Ten sice sebou neměla, ale rozhodne se vše zařídit jinak. Použití bylo na místě, protože ona nepoužívala ochranu. Po chvíli se tedy vydá k čekárně, kde uvidí hlouček kluků kolem jeho přítelkyně a ta je náruživě kouří. A jak ho zpozoruje, tak začne polykat nadílku, kterou ji chlapci nadělí. On si sedne na chvilku vedle čekárny a jen poslouchá krásné zvuky. Pak slyší přemlouvání, že chtějí do kundičky, což odmítne. Pak se k ní vrátí a ona si ho přitáhne a začne ho kouřit. Po chvilce kouření si za sebe přitáhne jednoho mladíka a ten neváhá zvedne ji sukni a stáhne kalhotky. On nic nenamítá a nechá ho nakonec zajet až po kule a mrdat jeho přítelkyni jen tak na ostro. Po chvíli ho mladík vytáhne a vystříká ji pusu. Pak se přítelovi zachce jít na záchod a při návratu se zdrží na baru. Tam se po hodině objeví jeho přítelkyně. Při návratu do kempu se vyptává své holky kolik kluků udělal. Na to mu odpoví, že 9 a 3. To ho zarazí a po chvilce vyzvídání mu odpoví, že 9 vykouřila až do konce a se třemi měla sex a udělali se do ní. Tolik asi o povídce co jsem četl. A já bych rád udělal její repliku z jejího pohledu. Tak jdeme na to.

Můj přítel mi před půl rokem oznámil, že je kandaulista. Do té doby jsem o něčem takovém ani neslyšela. Když mi vysvětlil, že jde o to, že by mě rád viděl s jiným chlapem, tak jsem vyjela, že je šílenec a upadl asi z Marsu. Chvíli jsem si myslel, že mi musel někdy zahnout on a tímto se vše snaží odčinit. Ovšem začala jsem vše hledat na internetu a zjistila, že takové choutky opravdu existují. Nakonec jsem to pustila z hlavy a žila si v klidu dál. Toho léta v červenci jsme jeli s přítelem a jeho kamarády do kempu. Dovolená byla úžasná a rychle nám utekla. Předposlední den, kdy jsem shodou okolností slavila 31. narozeniny jsem začala již od rána popíjet alkohol a jak na mě působil, tak jsem si vzpomněla na přítelovo tajnou touhu. Den rychle utíkal a zábava byla úžasná. Večer jsme nevěděli co dělat a rozhodli jsme se jít do nedaleké vesnice na zábavu.

Na zábavě za mne přítel zaplatil vstupné a měli jsme pohled na typickou vesnickou zábavu, kde už byly mládenci dost mimo. Kluci šli na pivo a já s kámoškama jsme chodili na bar pro kořalky. Přeci jen to byly mé narozeniny, tak proč se nerozšoupnout. A stále jsem také přemýšlela jak překvapit svého přítele. Jak jsem popíjela u baru, tak můj nápad do mě přímo vrazil. Byla to skupinka mladíků. Ti se hned omlouvali a zvali mě na panáka co mi rozlili. Já neváhala a šla s nima. Holky za chvilku odešli zpátky za naší partou a já se zdržela. Kluci mi samozřejmě dál nechávali nalévat a sem tam se některý dotkl nožky nebo zadečku. Když už jsem měla fakt dost, tak jsem se omluvila, že jdu na záchod. Ovšem místo to jsem šla za přítelem. Jen jsem ho našla už jsem mumlala něco o překvapení. Nechápal, tak jsem mu řekla, že to souvisí s jeho kandaulismem. Konečně mě nechal mluvit dál. Když jsme přicházeli na zábavu viděla jsem autobusovou zastávku, tak jsem mu řekla ať tam za chvíli přijde. Bylo vidět, že ho to hodně vzrušuje. Jediné na co se pak zmohl bylo, abych, pokud dojde na sex, použila kondom. Ovšem já měla v plánu něco úplně jiného než sex, a tak jsem se jen usmála a odpověděla, že to zařídím jinak. Vypadal, že to moc nechápe, ale jeho vzrušení bylo stále vidět dala jsem mu pusu a vydala se zpět ke klukům k baru.

U baru už čekala další runda panáku, kterou jsem nepohrdla. Jen jsem je polkla už jsem se sápala po jednom z nich a šeptala mu do ouška, že bych chtěla jeho péro v mé puse. Vytřeštil oči a nevěděl co říct. Než cokoliv udělal, tak jsem ještě dodala ať vezme klidně kámoše sebou do autobusové čekárny. Otočila jsem se a šla jsem. Po očku jsem viděla, jak se k němu všichni nahrnuli, aby věděli co se děje. V čekárně jsem dlouho sama čekat nemusela. Kluci dorazili v hojném počtu a já neváhala a klekla si doprostřed a čekala až se kluci okolo mě postaví do pozoru. Hned jak utvořili kruh kolem mě, tak jsem jim začala rozepínat kalhoty a vytahovat jejich péra. Každé bylo jiné některé už i stálo, takové jsem hned zkusila vzít i do pusy. Nikdy jsem kouření na chuť nepřišla, ale pro přítele jsem se odhodlala ke všemu. Jak jsem střídala jejich péra, tak už stálo skutečně každému. Mládenci mě dost povzbuzovali a tak jsem skoro přeslechla jak volají na někoho “pojď taky!”. V tom tam vešel můj přítel, ten zůstal stát na místě s dobrým výhledem a vzrušeně mě pozoroval. V tom se ke mě jeden mladík přiřítil řval při tom “už budu” a honil si péro. Já otevřela rychle pusu a už jsem cítila příval jeho semene až v krku. Přítel byl celý paf, protože doma ho nenechám něco takového dělat. Po posledním střiku zařval “spolkni to!” Rychle jsem koukla na přítele zavřela oči a pak polkla celou dávku. Pak jsem mu ještě jeho péro pořádně očistila. Usmála jsem se na ně a zeptala se “kdo další?” a čekala s otevřenou pusou. Nečekal jsem dlouho a slyšela jsem odpověď “já”. Vzala jsem si hned jeho péro do pusy a začala ho zpracovávat. Rukama jsem mu mačkala koule a sála jsem jak o život než se také vystříkal. Tak jsem pokračovala dál až najednou můj přítel zmizel. Ale naštěstí jsem ho viděla sedět opodál a tak jsem dál uspokojovala mladíky, kteří se začali scházet ve větším počtu než jsme začínaly. Pak najednou začali škemrat, že by rádi “kundičku”. Jen jsem kroutila hlavou, že ne a mladíci to respektovali i když ještě chvilku to zkoušeli. Pak se přítel zase vrátil a já na něj ukázala ať se přidá. Musel být hodně vzrušený, protože neváhal ani chvilku a vytáhl na mě jeho naběhlé péro. Začala jsem ho pomalu kouřit, aby se hned neudělal.

Jak jsem ho začala kouřit, tak jsem dostala hroznou chuť mít péro v kundičce. Až do teď mě to ani nenapadlo, ale s jeho pérem v puse jsem začala doslova téct. Koukla jsem na přítele zpomalila jsem a chytla prvního z mladíku co přihlížel a přitáhla jsem ho za sebe. Neustále jsem sledovala přítele a jeho reakce. Nic se nedělo a já cítila, že to nevadí, tak jsem mladíka pustila a ten mi hned zvedl sukni a stáhnul rychle i kalhotky. Přítel stále jen přihlížel a já zatím zadeček držela, tak že se do něj nemohl mladík svým pérem dostat. Pak najednou nenápadně přítel přikývnul a já vyšpulila zadeček s mokrou kundičkou přímo na mladíkovo žalud. Mladík chvilku šmátral na okraji kundičky a pak prudce přirazil a byl ve mě až po kořen. Přítele jsem přitom stále pomalu kouřila a vychutnávala si přírazy mladíka. Toho začaly ostatní povzbuzovat “mrdej ji pořádně!”. Na to mladík zareagoval zrychlením a já začala vzdychat. Můj přítel už to měl na krajíčku, když mladík vyjel z mé kundičky a strčil mi před pusu péro. Přítel ustoupil a mladík začal stříkat svou várku do mé pusinky. Péro mladíka mě ještě před jeho vyjetím přivodilo orgasmus a tak ani nevím kam najednou můj přítel zmizel.

Ovšem mladíkům to nevadilo a hned se mi k puse hrnul další macek. Úplně jsem zapomněla, že stojím před všema stále v poloze s vyšpuleným zadkem. To jsem si uvědomila až když do mě vjelo naběhlé péro znovu až po kořen. Začal ve mě přirážet a já to díky alkoholu neřešila. Bez kondomu to bylo dokonce daleko příjemnější a čekala jsem, že pak opět dostanu jeho dávku do pusy. Jak přirážel cítila jsem další slastnou vlnu a nekontrolovatelně jsem se udělala. Jen jsem opět přišla k sobě už jsem cítila jeho pomalé přírazy, které jsem cítila až na dně své kundičky. Pak mu zaškubalo v péru a on přirazil a držel mě za boky na sobě. Začal do mě stříkat a já cítila poprvé v životě něčí semeno ve mě. Jen dostříkal, tak vyjel a nechal si své péro mou pusou dokonale očistit. To už se ke kundičce hrnul další mladík a začal mě také tvrdě mrdat. Už mi bylo vše jedno a neřešila jsem kam se udělá. Samozřejmě, že když viděl kolegu stříkat do mě, tak si to užil také až do konce. Pak už zbývali jen jeden mladík a jeden starší hnusák. Mladík se nechal kouřit a hnusák se přesunul za mě. Oba přiráželi a mladík už skoro ve finále, když se dohodli na výměně. Mladík zašmátral na mé už dvakrát vykropené kundičce a pomalu zajel. Jen pár přírazů a už mě plnil svou dávkou. Hnusáka jsem mezitím kouřila, ale hrozně smrděl, tak jsem mu po chvíli nastavila kundičku. Přirážel do mě jak diví asi dvacet minut. Pak konečně začal jeho macek škubat a já se rychle vyškubla a dodělala ho pusou. To už v čekárně nikdo nebyl.

Šla jsem se upravit na záchod, kde jsem si musela znovu namalovat pusu a upravit vlasy. S kudničky mi tekly proudy semene, které jsem utřela a šla na zábavu najít přítele. Alkohol ze mě celkem vyprchal a já si uvědomila, že jsem zažila nechráněný styk a dokonce třikrát jsem se nechala vystříkat. Tak jsem šla za svou kamarádkou a řekla ji, že mě přítel nechtěně vystříkal, že nevím co dělat. Naštěstí mi poradila pilulku po nechráněném sexu, že mi ji její doktor určitě napíše. Ulevilo se mi a užívala si dál zábavu. Po návratu do stanu se mě přítel zeptal “tak kolik”. Chvíli jsem váhala a ukázala 9 a 3. “Vykouřila jsi jich 12?” Jen jsem kývla, že ne a ukázala 9. “A co ty 3?” Ptal se asi dvakrát než jsem dokázala odpovědět. “9 vykouřila, ale 3 ne.” Vyzvídal dál a tak jsem nakonec musela s pravdou ven. Ovšem nedokázala jsem to říct, tak jsem jen dala ruku na své břicho a vzmohla se jen na “promiň”. Vypadal dost naštvaně, ale nakonec se uklidnil a já mu řekla, že jedu hned zítra k doktoru a ten mi něco dá, aby vše bylo v pohodě. Přítel byl pak hrozně vzrušený a péru mu stále stálo, ale já už byla natolik unavená, že jsem se na nic nezmohla a usnula.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *