Sex s velkým M

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jsme manželé středního věku, žena 39 let, já 45 let. Poslední 2. roky vyhledávám pro ženu muže na sex ve třech, ne BI, s výbavou xxl, tak 20/6. Nejdříve nechtěla o tom ani slyšet, ale před 2. roky jsem našel na internetu takového chlapíka s abnormální vybavou. Když přišel, tak to ještě vypadalo, že nic nebude. Bylo to poprvé a byla stydlivá. Nejprve jsme se oba, já a on osprchovali, byl po cestě splaven s tím, že třeba nic nebude a sedli si vedle ní. Věděla proč přijel, měli jsme nezávaznou schůzku, kde oba prohlásili, že jiskra přeskočila. Chvilku seděla a nechala na sebe šáhnout, pak vystartovala, že se jde také ocáknout. Nevěděl jsem ještě, jak to z její strany dopadne a jestli něco bude. Když přišla, sedla si zase mezi nás. Začali jsme jí hladit prsa a ona nás hladila přes slipy. Bylo vidět jak jí to vzrušuje a nás oba muže také. Jsem dole vybaven tak slabší průměr a na ní bylo vidět, jak jí láká jeho velká boule na slipech. To už jsem nevydržel já a chytl ženu za ruku a vedl do ložnice. Tam jsme ulehli, žena doprostřed, já napravo a přitel nalevo. Začali jsme jí lízat a cumlat každý jedno prso a hladit po bříšku a já jí líbal na ústa. Naznačil jsem mu, ať jí začne pomálu sundavat kalhotky, trochu se prohnula, aby mu to usnadnila, stáhl jí je ke kolenům a byl překvapen z jejího ochlupení, vykoukl na něj pěkný chlupatý kopeček.

Nejdříve ho to překvapilo, říkal že to už dlouho neviděl, ale pak sundal kalhotky úplně. Ležela už celá provlhlá, ochlupení se úpně lesklo a moje žena mezi náma. Projel jsem jí jenom letmo mezi nohama a ruka byla celá mokrá. Začal jsem ženu líbat na prsou na obou a hladit jí krk, přítel jí líbal bříško a hladil stehna. Začala je dávat pomálu od sebe a on ulehl nezi její nohy s hlavou na bříšku já jí stále líbal na ústa. Chvilkama jsem pozoroval, co dělal, stále jí líbal okolo pupíku a sjížděl níž. Na ženě bylo vidět, že je úplně v tranzu, já ale také, bylo to strašně vzrušující. Najednou trošku jakoby vzdychla, kouknul jsem, co se děje, to už přítel líbal její lasturku. Líbal jí okolo jejich pysků a ona vzdychala, bylo to úchvatné, můj úd byl natlakovanej k prasknutí. Ještě chvilku jsem ženu líbal a najednou se začala prohýbat a ucukávat ze spodkem. Kouknul jsem co se děje, přítel začal do ženy zajíždět jazykem a jí to tak vzrušovalo, že to nemohla vydržet, to už bylo moc i na mne. Teprve teď jsem si sundal slipy, které byly trochu mokré a klekl si nad ženu zvrchu a dal mojí maličkost ženě kouřit. Skočila po něm a zmizel celý v jejich ústech, teď ale bylo vidět úplně vše, jak má žena hlavu přítele zabořenou ve svém klíně a jak sebou hází, když do ní zasouvá jazyk. Strašně mne to vzrušovalo a já cítil, že to musím zarazit nebo se udělám.

Pokynul jsem příteli, že ho vystřídám a on mne. To co teď přišlo jsem také nečekal, měl na sobě ještě slipy a začal je sundavat, když je stáhnul tak žena dvakrát polkla. Vypadl mu z nich už stojící klaban, který byl jak dlouhý a tak široký jak inzeroval. Po troše překvapení jsme se vyměnili, já ženě líbal lasturku a ona příteli začla kouřit úd. Nemohla ho pořádně ani obejmout, cumlala mu žaluda a po stranách, on u toho také sténal. To už jsem opět nemohl vydržet a nalehl jsem na ženu a zasunul do ní úd co to šlo. Vjel tam jak po másle a celá její lasturka byla strašně teplá. Při téhle poloze bylo vidět, jak si žena vychutnává kouření toho macka, do úst jí ale moc nešel. Ležela na zádech, já jsem do ní zajížděl úplně dovnitř a celého ven. Když bylo vidět, že příteli už moc neschází k výstřiku, podle jeho sténání a obličeje a on se ještě nechtěl udělat, tak jsem to opět zastavil. Navrhl jsem opět výměnu. Teď začal jeden v nejzrušivějších zážitků, já jsem ženu jen hladil, chtěl jsem vidět co bude dělat. Nejdříve jí začal tím obrovským žaludem rozhrnovat chloupky a stydké pysky, okamžitě bylo vidět, jak se vlní a začíná rozklepávat, držel jsem jí za ruku a úplně celá se klepala. Přítel ještě jednou na mne juknul, jestli opravdu může, já na ženu, ale ta už v tranzu ani nekoukala. V tomto okamžiku už by stejně nešlo nic zatavit. Tak jsem hlavou pokynul, to co bylo jsem ještě nezažil, začal ho pomálu zabořovat do mojí ženy, ten její výraz, tu slast ve tváři vidím ještě dnes když to píšu. Po několika minutách za slastého sténání čvachtání a vzdechů mojí ženy a přítele jsem viděl jak jeho obrovstý a tlustý úd do ní jezdí celý dovnitř a ven, bylo to nádherně vzrušující, přidal na tempu přírazů a na ženě bylo vidět, jak na ní přichází její první orgasmus. Začala sebou škubat a nohama objímat okolo hýždí přítele, aby do ní nezajížděl tímhle tempem a trohu ho ustálila, on nepovolil a trochu přitvrdil v přírazu, bylo vidět jak se jí natahuje obličej bolestí, skoro chrochtala, zeptal jsem se jestli to nechce zastavit, prudce zařvala ani náhodou a pak začala řvát a sípat, ano ano přišlo to na ní, zase se rozklepala a sténala snad 2 minuty než se uklidnila.

Po této akci mi stál zase jako buk a přítelovi také, i když nám je začala honit stáli jsme vedle sebe, tak při pohledu vedle na přítelovo úd jsem se nedivil, co to s ní dělalo. Protože jsem se v této části akce vlastně nezapojil a měl jsem ho k prasknutí, tak jsem ženu ohnul a zezadu do ní zajel. Měla jí zase strašně teplou a prokrvenou takovou hebkou ovšem plaval jsem v ní, bylo to cejtit, jak je roztažená. Po tom všem vzrušení jsem se po pár přírazech udělal a vystříkal jí lasturku. Žena ho mezitím příteli honila a on viděl, že zase příde na řadu zezádu, tak jsem se přesunul, aby mne ho kouřila. Vzala mne ho pomálu do pusinky a téměř celého ho začala kouřit, najednou se zarazila vyndala ho z úst a jen ho olízla, koukám co se děje, proč přestala. No a bylo mne to jasné, náš přítel se pomálu začal dostávat se svým kladivem do lasturky ženy, nejdříve jemně na krajíčku a pak začal přidávat na hloubce a přírazech, to už mne za úd ani nedržela a držela obouma rukama křečovitě polštář. Tak jsem se přesunul, abych udělal místo a nemusela se prohýbat. Šel jsem pro foťák a začal po domluvě fotit. S touhle polohou zezádu měla docela problém, když přirazil, tak jí tekly slzy, ale říkala chci to chci to, takže jsem to nechal opět doznít do konce. Opakovalo se prakticky stéjné co při prvním orgasmu, řev klepání a slastné funění. Když už to nemohla žena vydržet rozkoší a chtěla ho odehnat, začal prosit přítel ještě chvilku a po chvilce se začal zmítat i on, ještě jsem ho podruhé upozornil, že nemůže do ní, tak to respektoval a vystříkal se na záda.

Žena šla rovnou do koupelny se osprchovat a podle mne i trochu zchladit lasturku. Pak se osprchoval přítel i já najednou máme velkou koupelnu dvě sprchy.

Po odchodu přítele jsme probrali celou akci spolu a žena prohlásila, že když by to bylo takové spestření čas od času, tak by to chtěla. Měl jsem na přítele telefon a domluva byla, že se ozvu já. Telefon mi ukradli, takže jsme se nikdy nesetkali. Téměř 2 roky, ne stále, ale hledáme a vždy narazíme na pisálky nebo někoho, kdo by vyhovoval mírám xxl, věk nad 30, ženatý, ale rád by celé foto včetně obličeje a sám se zdráhá dát telefon.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *